Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Recommended Posts

Nareszcie mam sprawny aparat w telefonie to nadrabiam zaległości :) ja mam tak i wg mnie jest ok ;) nietypowy pasek do wyjątkowego zegarka.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Rewelka! Na początku wydaje się, że zegarek i pasek się gryzą, ale po chwili wszystko pasuje :-)

Edited by paul221

Może z czasem skóra się podda ale na ten moment jest za wąski i tworzy się płaska powierzchnia pod zegarkiem, pasek nie dolega do nadgarstka. Mam tego typu pasek i przy niektórych zegarkach tez pojawia się ten problem

Guest Rafał75

Mnie to średnio pasuje. Ani kolor, ani kształt. Te dysproporcje odciągają uwagę od zegarka.

Witam. Andrzej z tej strony. Zastanawiam się nad paskiem do arabki Łucz de luxe 2209 z chromowaną kopertą i białą tarczą. Wymyśliłem sobie skórzany, czarny, cienki, gładki, matowy. Może z białym przeszyciem?

Moim zdaniem białe przeszycia sprawiłyby, że pasek byłby mniej elegancki. Dobrałbym tak samo, ale z czarną nicią.

Biała tarcza w chromie lubi jasny brąz, a jak jest bardziej kremowa od platyny to ciemniejszy brąz. Tak z mojego doświadczenia by wynikało :)

Oczywiście zależy też od tego co akurat masz na sobie! f54d69742293c07efe68a0352fff180f.jpga828123e8e78107572f34943a9aad3b0.jpg518f35fa8f640e5ab938f6e97d1e2606.jpg

Hmm. Na fotce rzeczywiście wygląda to bardzo dobrze. Teraz to dopiero mam dylemat. Ale dzięki za ten pomysł. Łucz (arabka) jest już w drodze do mnie. Chyba podejde do sklepu i przymierze zarówno do czarnego jak i do paru różnych brązowych. A potem ... zamówie pasek na forum.

Kupiłem ostatnio gumę, silikon i perlon do szturmana.

Narazie testuję gumę w wersji PU, zwykła guma była o 10 zł tańsza. Wygodny, fajnie pasuje w uszy i poszerza się tuż za kopertą. Fajnie gdyby był jeszcze szerszy. Myślę że też da się taki znaleźć, to zamiennik do casio, a te często mają szeroki pasek ale teleskop na 16/18mm.

Polecam, koszt 24 zł

Jak sprawdzę pozostałe, napiszę również.19f323ddbaa0ff0f825c65eefc769d4c.jpg0da46e93a31c501ac09da3d1b0a575b2.jpg51c7fb91bbb753c59a6d247d1bf0bcf6.jpg

Guest Wojciech1500

Jakie macie paski w Sputnikach z jasną tarcza?

Założyłem nowe paski, i pomimo fatalnego światła postanowiłem sie podzielić efektem. Jak sądzicie?

12048462_20180613_211902.jpg

12048463_20180613_211835.jpg

Te paski mają szerokość 20mm?

Nie wiem czy to kwestia zdjęcia ale wyglądają jakby były ściśnięte przy uszach trochę.

Pozdrawiam

Roman

ajjjj tam... że też musisz wszystko zauważyć...

Na nadgarstku tak nie widać. Ale masz oczywiście rację. 

Gładkie tarcze nie lubią fakturowanych pasków. Do 55g wziałbym coś ala jak w tej rakiecie, ale z tym zielonym przeszyciem

Proszę o radę, jaki pasek założyć do takiego automata.

Czarny czy lepiej brąz?

gallery_26467_715_29596.jpg

Jeszcze jedno jaka szerokość paska pasuje do tego zegarka? 20mm?

Zdjęcie zapożyczone z forum. Mam nadzieję, że autor się nie obrazi.

Ciągle sie czlowiek uczy czegos nowego :) . Przepraszam za zamieszanie, pomylilem modele

Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Ciekawie, zwłaszcza 12-6 i 14-20.

Ja dzisiaj szukałem portek dla amfy, ale jakoś nie jestem przekonany.

post-94542-0-81333000-1529521513_thumb.jpg

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403