Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Deep Blue - pokażmy amerykańców ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc w koszyku, checkout i tam jest okienko na kod (sprawdzone na com, -40% nalicza)

Fakt, podziękować.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki! Gdyby komuś z Was znudził się DB na trycie, to dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiosna przyszła, przynajmniej w niektóre zakątki kraju chyba czas powyciągać Wasze kolorowe Deep Blue Jakiś czas temu pytałam na forum o opinie na temat tychże zegarków, przeczytałam cały wątek, no i dziś się wydarzył zakup. Jak dotrze, to na pewno się pochwalę, na docelowym mężowym nadgarstku, oraz na moim, pewnie trochę za małym na ten kaliber

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie mi chodziło

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię te zegarki (miałem Daynight Recon, czarnego) i uważam je za fajnie wykonane i w zasadzie niezniszczalne. Nosiłem taki przez kilka lat, po czym odsprzedałem koledze. Ku memu zaskoczeniu załatwił go w miesiąc. Jakiś czas potem kupił ode mnie jeszcze Casio ProTrek, tym razem zegarek przestał chodzić po dwóch miesiacach. Wnioskuję z tego, ze zegarki były dobre, tylko kolega dziwny. Deep Blue tak czy tak zawsze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię te zegarki (miałem Daynight Recon, czarnego) i uważam je za fajnie wykonane i w zasadzie niezniszczalne. Nosiłem taki przez kilka lat, po czym odsprzedałem koledze. Ku memu zaskoczeniu załatwił go w miesiąc. Jakiś czas potem kupił ode mnie jeszcze Casio ProTrek, tym razem zegarek przestał chodzić po dwóch miesiacach. Wnioskuję z tego, ze zegarki były dobre, tylko kolega dziwny. Deep Blue tak czy tak zawsze polecam.

O, to ja bym mogła z tym Twoim kolegą się dogadać, też umiem wszystko zepsuć

Ale, całe szczęście, jeszcze wszystkie zegarku w domu działają... Co do DB, to myślę że jakość wykonania będzie naprawdę dobra jak na ich ceny. Poza tym, bardzo mi się podobają stylistycznie

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to ja bym mogła z tym Twoim kolegą się dogadać, też umiem wszystko zepsuć

Ale, całe szczęście, jeszcze wszystkie zegarku w domu działają... Co do DB, to myślę że jakość wykonania będzie naprawdę dobra jak na ich ceny. Poza tym, bardzo mi się podobają stylistycznie

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Jest takie stare, trochę nieeleganckie powiedzenie: "Dać chłopu zegarek"   ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na spacerze, nie sugerować się datą :-).

 

QXRdjG5.jpg?1


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juggernaut II bodajże.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZiękuje

Dokładnie taki  :D

 

OyW3vMX.jpg


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki  :D

 

 

FAJOWY!!! :)

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma dziś padać, to 300m powinno wystarczyć.

 

iRCh4jH.jpg?1


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podobno ma dziś padać, to 300m powinno wystarczyć.

 

 

Co to jest dokładnie za model? Świetnie się prezentuje.

 

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to jest dokładnie za model? Świetnie się prezentuje.

 

 Deep Blue Rescue  T-100 GMT

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobają mi się wasze DB i chciałbym dołączyć do grona. umieściłem nawet anons w "POSZUKUJĘ" na rynku.

dajcie znać jeśli komuś znudził się tryciak T100 (case max 45mm)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobają mi się wasze DB i chciałbym dołączyć do grona. umieściłem nawet anons w "POSZUKUJĘ" na rynku.

dajcie znać jeśli komuś znudził się tryciak T100 (case max 45mm)  :)

 

Pisz do użytkownika AtomicTimePL , na pewno zaradzi twojej potrzebie :-), dodatkowo dla grona tego forum są ciekawe promocje.

 

ps. żeby nie było że post bez zdjęcia

 

bcEMJI7.jpg?1

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ale bardzo ciężko się z nimi negocjuje. Z jednej strony chciałbym wspomóc nasz rynek "lokalny" a z drugiej strony mam możliwość żeby ściągnąć zegarek z USA w b. dobrej cenie. Zobaczymy czy p. Marcin się jeszcze odezwie i zaproponuje dobry deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do użytkownika AtomicTimePL , na pewno zaradzi twojej potrzebie :-), dodatkowo dla grona tego forum są ciekawe promocje.

 

ps. żeby nie było że post bez zdjęcia

 

bcEMJI7.jpg?1

Uuu świetny! Proszę o nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ale bardzo ciężko się z nimi negocjuje. Z jednej strony chciałbym wspomóc nasz rynek "lokalny" a z drugiej strony mam możliwość żeby ściągnąć zegarek z USA w b. dobrej cenie. Zobaczymy czy p. Marcin się jeszcze odezwie i zaproponuje dobry deal.

 

Jeśli masz możliwość zakupu w Stanach i przywiezienia bez opłat to nigdzie nie dostaniesz lepszej propozycji cenowej.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam możliwość aby znajomi przywieźli mi sikora z USA. Ale jakoś cały czas się waham. Po 1) byłby to mój pierwszy automat, a po 2) obawiam się gabarytów i wagi. Czy może ktoś zważyć zegarek ile waży z bransoletą i bez niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.