Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

A jak długo go nosisz na ręce? Może sprężyna nie została wystarczająco naciągnięta. Po obserwuj jeszcze.

...nosze każdego dnia do momentu "lulu" czyli do 24:00.., może rodzaj pracy, czyli dużo przy biurku nie sprzyja dobremu "naładowaniu" ...poobserwuje jeszcze i będę myślał, ale komentarze innych użytkowników  na temat tego mechanizmu obudziły moją czujność. 

Wygląda to na opisywany już tutaj wcześniej problem z naciągiem mechanizmu Sellity. Oddaj jak najbardziej na gwarancję.

...a czy to jakiś znany problem, czy przypadki losowe? ...bo za bardzo nie mam na ten temat wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu z nim. Też siedzę przy biurku i każdy z posiadanych automatów nakręcał się na maxa.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nosze każdego dnia do momentu "lulu" czyli do 24:00.., może rodzaj pracy, czyli dużo przy biurku nie sprzyja dobremu "naładowaniu" ...poobserwuje jeszcze i będę myślał, ale komentarze innych użytkowników  na temat tego mechanizmu obudziły moją czujność. 

...a czy to jakiś znany problem, czy przypadki losowe? ...bo za bardzo nie mam na ten temat wiedzy.

Miałem to samo. Też aquaracer, wprawdzie 500, ale mechanizm ten sam (cal.5). Pomogły (odpukać, minął prawie rok) 2 naprawy gwarancyjne. Zdaje się ten typ (sellita) tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...a czy to jakiś znany problem, czy przypadki losowe? ...bo za bardzo nie mam na ten temat wiedzy.

 

Niestety dość często pojawiający się problem właśnie w tym mechanizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że z zegarkiem jest coś nie tak. Wystarczy, że swojego aquaracera wezmę w ręke całkowicie "rozładowanego" i pobujam kilka razy to chodzi naprawdę długo. Dla  porównania moja Glycine też na sellicie musi się już porządnie rozbujać. Widzę różnicę między tymi dwoma zegarkami chociaż mechanizm ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy Tagów z prezentowanym zapięciem

 

post-99519-0-12268700-1516478429_thumb.jpg

 

post-99519-0-65973000-1516478429.jpg

 

Jak się sprawuje? Wygodne? Warto inwestować? Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginalne tak, zamienniki (przynajmniej te, które miałem w ręku) nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Tak, super fajne te paski. Ułożył się po 4-5 dniach a przez zapięcie ustawiasz DOKŁADNIE taką długość jak potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek planuje sobie uszyć ze skóry z pomocą któregoś forumowego fachowca. Zastanawiam się czy wchodzić w zapięcie czy pozostać przy tradycyjnej klamrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

chciałbym poznać Waszą opinię na temat Monaco z czarną tarczą. Osobiście wolę z niebieską. Który Waszym zdaniem bardziej pasuje na spotkanie biznesowe, do marynarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

chciałbym poznać Waszą opinię na temat Monaco z czarną tarczą. Osobiście wolę z niebieską. Który Waszym zdaniem bardziej pasuje na spotkanie biznesowe, do marynarki?

Teraz podobno pasuje wszystko - na spotkania biznesowe chodzi się w klapkach z AP RO OS na ręku. Jak jesteś dobrze spozycjonowany w sieci to wszyscy Ci będą jedli z ręki nizależnie od tego czy Twój ubiór będzie na miejscu czy nie. Tyle teorii nowych czasów. Jeste jeszcze staromodne podejście klasyczne, które mówi że na spotkaniu biznesowym swoim strojem i zachowanie nie powinieneś odciągać uwagi od istoty spotkania czy umniejszać/ obrażać jego uczestników.

Monaco jest świetnym zegarkiem sportowym ale jego rozmiary i pochodzenie ( kolor znaczy mniej choć faktycznie czarny bardziej stonowany ) sprawiają, że bardziej nadaje się do zastoswań casualowych. To znaczy że można z marynarką i dżinasmi ale ze strojem biznesowym już słabo.

Ale Mark Zuckerberg... itd

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco chrono to tylko z niebieską tarczą. Niezależnie od stroju i miejsca.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond nosił omege do garnituru z nato wiec ......

 

moze się źle wyraziłem, nie do garnituru a do marynarki.

 

dziękuję, chce kupić monaco , utwierdziłeś mnie Dorian w niebieskiej tarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond nosił omege do garnituru z nato wiec ......

 

moze się źle wyraziłem, nie do garnituru a do marynarki.

 

dziękuję, chce kupić monaco , utwierdziłeś mnie Dorian w niebieskiej tarczy :D

Ale są dwie niebieskie referencje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są dwie niebieskie referencje ;-)

 

 Ale tylko jedna z nich jest jedynie słuszna :) Oczywiście 11.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko jedna z nich jest jedynie słuszna :) Oczywiście 11.

Vivat Zygzak McQueen ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono miłośników marki Tag Heuer. Dołączam do Was z moim nowym nabytkiem. Według mojej skromnej oceny to najładniejszy AR ever... dlatego po długich poszukiwaniach nowego egzemplarza wreszcie jest i dumnie zdobi nadgarstek. Uprzedzając pytanie o odchyłkę dobową czy rezerwę chodu w tym egzemplarzu to o ile pierwsze monitoruje, tak rezerwy jeszcze nie sprawdzałem. Odchyłka po pierwszej dobie od ustawienia wyniosła +5s i tak już zostało tj. utrzymuje się +5s w stosunku do ustawionego czasu z 20-tego stycznia. Pozdrawiam!

 

post-102723-0-76823000-1516711463_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono miłośników marki Tag Heuer. Dołączam do Was z moim nowym nabytkiem. Według mojej skromnej oceny to najładniejszy AR ever... dlatego po długich poszukiwaniach nowego egzemplarza wreszcie jest i dumnie zdobi nadgarstek. Uprzedzając pytanie o odchyłkę dobową czy rezerwę chodu w tym egzemplarzu to o ile pierwsze monitoruje, tak rezerwy jeszcze nie sprawdzałem. Odchyłka po pierwszej dobie od ustawienia wyniosła +5s i tak już zostało tj. utrzymuje się +5s w stosunku do ustawionego czasu z 20-tego stycznia. Pozdrawiam!

 

attachicon.gifIMG_1923.PNG

Gratuluję nabytku! Też uważam, że to najładniejszy Aquaracer, szczególnie w zestawie z kauczukowym paskiem  :)

Niestety produkcja tej 500-tki już się zakończyła...

post-75620-0-89931400-1516723581_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3cdea4a97ec68861da8494008f961e1a.jpg

 

Powoli dojrzewam do sprzedaży (zamiany na Caliber 5)... od nowości (2011) ze mną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powoli dojrzewam do sprzedaży (zamiany na Caliber 5)... od nowości (2011) ze mną ...

 

Ja tam swojej WAZy w życiu nie sprzedam. Do codziennego "tłuczenia" jest idealna. A tak BTW temu twojemu co dolega, znudził się biedaczek?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono miłośników marki Tag Heuer. Dołączam do Was z moim nowym nabytkiem. Według mojej skromnej oceny to najładniejszy AR ever... dlatego po długich poszukiwaniach nowego egzemplarza wreszcie jest i dumnie zdobi nadgarstek. Uprzedzając pytanie o odchyłkę dobową czy rezerwę chodu w tym egzemplarzu to o ile pierwsze monitoruje, tak rezerwy jeszcze nie sprawdzałem. Odchyłka po pierwszej dobie od ustawienia wyniosła +5s i tak już zostało tj. utrzymuje się +5s w stosunku do ustawionego czasu z 20-tego stycznia. Pozdrawiam!

 

Gratuluję nowego nabytku. Bardzo fajna wersja Aquaracera.

 

Ja też się pochwalę. Mam nadzieję, że koledzy nie będę mieli mi za złe ani nie posądzą mnie o brak skromności ale tak się cieszę. Udało się przebić z komórkowym zdjęciem zrobionym przy świątecznym stole na oficjalne Instagramowe konto TAGa.

Radocha :-) :-) :-)c15dd9728d58f8fe40260acf71e68f59.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny zegar, fajna fota...customer driven content ...co za czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze graty.

Fajnie mieć własne foty na oficjalnym istagramie.

 

Mi to nie grozi. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego nabytku. Bardzo fajna wersja Aquaracera.

 

Ja też się pochwalę. Mam nadzieję, że koledzy nie będę mieli mi za złe ani nie posądzą mnie o brak skromności ale tak się cieszę. Udało się przebić z komórkowym zdjęciem zrobionym przy świątecznym stole na oficjalne Instagramowe konto TAGa.

Radocha :-) :-) :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pierwszy, a jak znam Twoje zdjęcia, to nie ostatni taki występ ;)

Może wezmą je na oficjalną stronę taga z poszczególnymi modelami - na samym dole są tam zdjęcia klientów z Instagrama:

 

https://www.tagheuer.com/en/watches/monaco-calibre-11-automatic-chronograph-39-mm-caw211p-fc6356

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.