Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia, ale obstawiam sellita’e

Tego się obawiam :(


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić, gdzie kupowałeś. Zaczynam na takiego polować ale jeszcze chętnie obejrzał bym na żywo.


Tego się obawiam :(

Wydaje mi się, że demonizujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy opisywali w innych wątkach problem z naciągiem w zegarkach z tym mechanizmem. Obstawiam że u Ciebie bylo to samo. Najlepiej sprawdz jaka teraz po serwisie ma rezerwe chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić, gdzie kupowałeś. Zaczynam na takiego polować ale jeszcze chętnie obejrzał bym na żywo.

 

Wydaje mi się, że demonizujesz.

Dobrze napisałeś-wydaje Ci się.Są sygnały,że awarię niestety występują w Satelitach.

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie trzy Satellity w różnych zegarkach. Zakładam, że w trzech, bo w Tagu to nie wiem na pewno. Żadnych, najmniejszych problemów. Nie widzę różnicy pomiędzy Etą a Satellitą. Brak sygnałów o awariach. :)

 

zlIxPb.jpg

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiam :(

 

Nie ma czego. Kupujesz i się cieszysz, jak coś jest nie tak to serwis i po sprawie

 

Możesz zdradzić, gdzie kupowałeś. Zaczynam na takiego polować ale jeszcze chętnie obejrzał bym na żywo.

Wydaje mi się, że demonizujesz.

 

Kupiłem prawie rok temu na chrono24. Jak chcesz to odezwij się na pw to podam Ci dokładnie z jakiego sklepu przyjechał :) 

 

Koledzy opisywali w innych wątkach problem z naciągiem w zegarkach z tym mechanizmem. Obstawiam że u Ciebie bylo to samo. Najlepiej sprawdz jaka teraz po serwisie ma rezerwe chodu.

 

Tak zrobię, TAG zsynchronizowany z "atomowym" G-shock'iem trafił do rotomatu, więc będę mógł go przetestować

 

Mam obecnie trzy Satellity w różnych zegarkach. Zakładam, że w trzech, bo w Tagu to nie wiem na pewno. Żadnych, najmniejszych problemów. Nie widzę różnicy pomiędzy Etą a Satellitą. Brak sygnałów o awariach. :)

 

 

Ja też mam w innych dwóch zegarkach. W Frederique Constant wszystko super cyka, z tym że się późnił trochę, oddałem też do serwisu i po dwóch tygodniach wrócił wyregulowany. Mam jeszcze Jean Richard'a prawdopodobnie na tym samym mechanizmie i ten to  zawstydziłby niejednego "C.O.S.C'a" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobisz jak będziesz go nosił cały dzień na ręku i odłożysz na półke, zmierz wtedy po ilu godzinach zatrzyma sie wskazówka. Będziesz wiedział czy naciąg dobrze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijam do klubu z moimi Tagami i jednym żony. Tak dawno mnie na forum nie było, ze nie zauważyłem, że klub powstał, ale nadrabiam ;)

post-75236-0-47433200-1512307083_thumb.jpg

post-75236-0-32548600-1512307093_thumb.jpg

post-75236-0-22822900-1512307100_thumb.jpg

Edytowane przez alukow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś-wydaje Ci się.Są sygnały,że awarię niestety występują w Satelitach.

 

Kolego dlaczego powielasz te bzdury. Zepsuł ci się taki mechanizm kiedyś ??? czy gadasz bez sensu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dlaczego powielasz te bzdury. Zepsuł ci się taki mechanizm kiedyś ??? czy gadasz bez sensu ???

Pamiętaj tylko,że w tym konkretnym zegarku może zamiast ety satelita siedzieć.

Satellita siedzi w całej masie zegarków. Nie ma w tym nic złego. Ani gorszy ani lepszy od Ety.

  

Tu opinie są podzielone.

  

A Ty miałeś jakieś problemy z Satellitą?

  

Osobiście nie byłem w posiadaniu takiego zegarka.

Tak sobie gada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dlaczego powielasz te bzdury. Zepsuł ci się taki mechanizm kiedyś ??? czy gadasz bez sensu ???

KRZYSIO uspokój się i nie rób scen :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca, oczywiście, że nie za duża,  bardzo dobrze leży na nadgarstku i żona go bardzo lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRZYSIO uspokój się i nie rób scen :)

 

Może jakaś skromna merytoryczna odpowiedź ? Pisząc głupoty i inwektywy pod adresem innych raczej nie zyskasz aprobaty Kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca, oczywiście, że nie za duża, bardzo dobrze leży na nadgarstku i żona go bardzo lubi.

Ok, dzięki. Dobrze wiedzieć, żona Mikołaja wyglada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film o czym innym, (o gimbalu do kamerki XiaoMi Yi 4K), ale jest fragment z TAGiem:

 

https://youtu.be/kNrC-1mAREA?t=1169

Hiob, obejrzałem Twój filmik o Tagu Formuła 1, mam podobną, tylko jest to poprzednia wersja - bez uszu. Tobie podoba się bardziej na pasku skórzanym, ja eksperymentowalem z silikonem i NATO, ale wróciłem do bransolety. Nie spodobały mi się przy niej paski, znajomi też mówili, że okradlem zegarek z godności :) Uważam, że do tego zegarka tylko bransoleta, zwłaszcza, że ta z ceramiką jest świetna :) No ale każdy nosi co chce ;)460220c9f61de706236952febeb940fc.jpg

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiob, obejrzałem Twój filmik o Tagu Formuła 1, mam podobną, tylko jest to poprzednia wersja - bez uszu. Tobie podoba się bardziej na pasku skórzanym, ja eksperymentowalem z silikonem i NATO, ale wróciłem do bransolety. Nie spodobały mi się przy niej paski, znajomi też mówili, że okradlem zegarek z godności :) Uważam, że do tego zegarka tylko bransoleta, zwłaszcza, że ta z ceramiką jest świetna :) No ale każdy nosi co chce ;)

 

 

Może to "kwestia pokoleniowa", ale ja wszystkie moje zegarki, z jednym wyjątkiem, noszę na skórzanych paskach. Rolex Explorer II i obydwa Heuery, nie wspominając już nawet chińskich dziurbilonów, oryginalnie miały bransolety, ale mają skórę.Jedyny wyjątek w mojej kolekcji, to tytanowa Omega Seamaster, która ma bardzo ładną i wygodną bransoletę i to nurek, więc trudno tu coś kombinować. 

 

IMG-1084.jpg IMG-1081.jpg IMG-1066.jpg 

 

Może to tak, jak z meblami:  Kiedyś zachwycałem się Ikeą, zresztą czysto teoretycznie, bo nie były one dostępne w PRL-u (poza fotelami kon-tiki, produkowanymi w Polsce) i nie rozumiałem jak mogą się podobać komuś ciężkie, dębowe, mieszczańskie meble. Dziś mam tylko ciężkie, z ciemnego drewna łóżka, szafy, stoły i fotele. Ale bransolety nadal mam i może kiedyś powrócą na mój nadgarstek. Jedno wydaje się pewne - NATO, czy silikon to nie dla mnie, nie podobają mi się w ogóle takie paski. Wygląda to tak, jakby ktoś włożył trampki do smokingu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może to "kwestia pokoleniowa...

Fajna kolekcja. Mam jeden zegarek na kajdanie ;) Dzisiaj Carrera na aligatorze :Da7834b942f2d40aaf9e18128bec94f25.jpg

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może to "kwestia pokoleniowa", ale ja wszystkie moje zegarki, z jednym wyjątkiem, noszę na skórzanych paskach. Rolex Explorer II i obydwa Heuery, nie wspominając już nawet chińskich dziurbilonów, oryginalnie miały bransolety, ale mają skórę.Jedyny wyjątek w mojej kolekcji, to tytanowa Omega Seamaster, która ma bardzo ładną i wygodną bransoletę i to nurek, więc trudno tu coś kombinować. 

 

Może to tak, jak z meblami:  Kiedyś zachwycałem się Ikeą, zresztą czysto teoretycznie, bo nie były one dostępne w PRL-u (poza fotelami kon-tiki, produkowanymi w Polsce) i nie rozumiałem jak mogą się podobać komuś ciężkie, dębowe, mieszczańskie meble. Dziś mam tylko ciężkie, z ciemnego drewna łóżka, szafy, stoły i fotele. Ale bransolety nadal mam i może kiedyś powrócą na mój nadgarstek. Jedno wydaje się pewne - NATO, czy silikon to nie dla mnie, nie podobają mi się w ogóle takie paski. Wygląda to tak, jakby ktoś włożył trampki do smokingu. 

 

Do nurka takiego jak Omega są zarąbiste firmowe paski silikonowe, drogie ale mega wygodne. Co do Nato, to też tak kiedyś myślałem, dopóki nie zobaczyłem tych prawdziwych, z górnej półki. Na lato nie ma lepszych pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nurka takiego jak Omega są zarąbiste firmowe paski silikonowe, drogie ale mega wygodne. Co do Nato, to też tak kiedyś myślałem, dopóki nie zobaczyłem tych prawdziwych, z górnej półki. Na lato nie ma lepszych pasków.

 

Ja nie neguję faktu, że są porządne i wygodne paski z silikonu, czy z tkaniny. Rozumiem też, że są one modne. Tu jedynie chodzi o moje subiektywne podejście.  Być może wynika to z faktu, że płócienne i gumowe paski w zegarkach miałem ostatnio wtedy, gdy chodziłem do podstawówki, nie wiem. I rozumiem, że oryginalny silikonowy pasek Omegi to nie to samo, co gumowy pasek kwarcowego casio z lat siedemdziesiątych, ale i tak mnie dziś nic nie przekona do założenia go do moich zegarków. 

 

I wcale tez nie chodzi tu o to, że mam "zegarki z górnej półki", bo mam też chińskie badziewie niewarte nawet 100 złotych - i także z nimi chodzę. Oczywiście na skórzanym pasku, mimo, że kupione były z metalową bransoletą.  :ph34r:

 

IMG-0354.jpg   IMG-1282.jpg IMG-2170.jpg

Edytowane przez hiob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że te wyżej zaprezentowane paski są "skórzane". One niestety nawet nie leżały koło dobrej jakościowo skóry i trochę nimi krzywdzisz te zegarki.

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę duże pole działania dla Filipa.On pięknie by odział te zegary w szlachetne wdzianka.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.