Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Jslanina wiem ze miałeś , dziwię sie ze sprzedałes i nie dziwie sie ze żałujesz.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był taki moment przesytu. Za dużo czarnych zegarków było i jakoś tak się złożyło... Poza tym red wine wersje chciałem później odkupić ale póki co nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym dziale, ale Orient z tym paskiem świetnie współgra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12227136_1253580544657322_29088635941995

Tak wygląda teraz moja kolekcja, trzeba pooglądać się za pudełkiem.

Edytowane przez michal260189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskich (pierogów też ;) ) nie lubię ale jest co potrzeba: nurek edc czyli Orient pepsi i vintage do koszuli czyli Atlantic murzynek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskich (pierogów też ;) ) nie lubię ale jest co potrzeba: nurek edc czyli Orient pepsi i vintage do koszuli czyli Atlantic murzynek 

Wostok (zwany jajkiem) mam po zmarłym dziadku Józefie (zm 10 II 2014 - dożył prawie 88 lat). Miał go prawie 40 lat a kupił z 2 ręki. Zepsuł bodajże  2010  i dziadek trochę marudził czy się opłaci naprawiać. Zaniosłem do zegarmistrza pana Kazimierza Mróz z Tarnowa. Wtedy pan majster wziął 30 zł za naprawę. Natomiast ten zegarek damski do jest szwajcarski Wittnauer należy do mojej mamy (nie nosi go bo się zapięcie zepsuło i ma słabszy wzrok) - pewnie która ze sióstr moich dostanie. A mama dostała ten zegarek od swojego wujka z USA (a brata mojej babci) też wiekowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wostok (zwany jajkiem) mam po zmarłym dziadku Józefie (zm 10 II 2014 - dożył prawie 88 lat). Miał go prawie 40 lat a kupił z 2 ręki. Zepsuł bodajże 2010 i dziadek trochę marudził czy się opłaci naprawiać. Zaniosłem do zegarmistrza pana Kazimierza Mróz z Tarnowa. Wtedy pan majster wziął 30 zł za naprawę. Natomiast ten zegarek damski do jest szwajcarski Wittnauer należy do mojej mamy (nie nosi go bo się zapięcie zepsuło i ma słabszy wzrok) - pewnie która ze sióstr moich dostanie. A mama dostała ten zegarek od swojego wujka z USA (a brata mojej babci) też wiekowy.

I wszystko w temacie!

Gratuluję kolekcji z piękną historią tym bardziej, że zegarki należały do najbliższych.

 

Nie trzeba kolekcji budować na Rolkach!

Bo te "ruskie" po coś tam są.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok (zwany jajkiem) mam po zmarłym dziadku Józefie (zm 10 II 2014 - dożył prawie 88 lat). Miał go prawie 40 lat a kupił z 2 ręki. Zepsuł bodajże 2010 i dziadek trochę marudził czy się opłaci naprawiać. Zaniosłem do zegarmistrza pana Kazimierza Mróz z Tarnowa. Wtedy pan majster wziął 30 zł za naprawę. Natomiast ten zegarek damski do jest szwajcarski Wittnauer należy do mojej mamy (nie nosi go bo się zapięcie zepsuło i ma słabszy wzrok) - pewnie która ze sióstr moich dostanie. A mama dostała ten zegarek od swojego wujka z USA (a brata mojej babci) też wiekowy.

super gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok (zwany jajkiem) mam po zmarłym dziadku Józefie (zm 10 II 2014 - dożył prawie 88 lat). Miał go prawie 40 lat a kupił z 2 ręki. Zepsuł bodajże  2010  i dziadek trochę marudził czy się opłaci naprawiać. Zaniosłem do zegarmistrza pana Kazimierza Mróz z Tarnowa. Wtedy pan majster wziął 30 zł za naprawę. Natomiast ten zegarek damski do jest szwajcarski Wittnauer należy do mojej mamy (nie nosi go bo się zapięcie zepsuło i ma słabszy wzrok) - pewnie która ze sióstr moich dostanie. A mama dostała ten zegarek od swojego wujka z USA (a brata mojej babci) też wiekowy.

 

tylko pozazdrość,  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skrzynka ruskich wojaków już pełna :)

 

a10302a2b4b2aa8cfe38c8fc3e931d77.jpgf660ee22dd000d2f58dc27f921675899.jpgd749c393c76fcb986c082fa4b871d1c5.jpg

Górny rząd amfibie, dolny komandiry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) ale zbieram głównie te marki Rakieta ,:D

Komandiry i amfibie jakoś tak przy okazji powpadały w większości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, troszkę było tych rakiet to i okazji :)

Tu większość moich rakiet, fotki z przed chwili, na szybko.

f84f75cebc599e6fc6b0cd54b1502a4e.jpg6122617200cadf12db9d2eb9b3b23c5e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczna kolekcja.
drinks.gif


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt ładna kolekcja, by pokazywać ja poprzez tak słabe zdjęcie. Postaraj się bardziej, warto.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Część można zobaczyć w mojej galerii :)

 

 

 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie, niektóre bardzo ciekawe, a nawet dziwne. Gratuluję kolekcji.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.