Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Moja trójka. Czasami mam wątpliwości czy to dobre posunięcie było ograniczać się ilościowo.e93f0a00c2fa002a8d29a6e0b972f702.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja trójka. Czasami mam wątpliwości czy to dobre posunięcie było ograniczać się ilościowo.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Jak na jedną rękę, to i tak nieźle. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja trójka. Czasami mam wątpliwości czy to dobre posunięcie było ograniczać się ilościowo.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Bardzo fajna trójca Ja bym tylko wymienił Omegę na Breitlinga SOH, albo Tudora BB, bardziej pasowałaby do kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBR miałem i sam czasami myślę nad powrotem. Heritage jest w kręgu zainteresowań.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Mam z nią pewien zgryz... Bo po wymianie wałka/koronki obiecałem ją bratu za tego Eposa, któremu ostatnio SPA robiłeś  :unsure:

Przypominaj sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przypominaj sie!

Tobie czy może mojemu bratu? Bo bratu wilałbym się nie przypominać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko kupione, to można pokazywać. Szału nie ma, ale pierwszy zegarek zakupiłem w sierpniu tamtego roku, więc nie jest źle :D Co prawda większość zegarków została podarowana, ale już rodzą się plany na zakup pierwszego poważnego automatu :D

Wybaczcie za oświetlenie i popalcowane szkła, fotograf ze mnie żaden :/

 

 

cd7183d3bb7d6b69271822efdae12698.jpgc6eb2ef63b3651328beda9c87f1cd88c.jpgefd65aaad60fd525ecf68deddcbfc4da.jpg780f318560fed87957d53f0f78825d44.jpg

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko kupione, to można pokazywać. Szału nie ma, ale pierwszy zegarek zakupiłem w sierpniu tamtego roku, więc nie jest źle :D Co prawda większość zegarków została podarowana, ale już rodzą się plany na zakup pierwszego poważnego automatu :D

Wybaczcie za oświetlenie i popalcowane szkła, fotograf ze mnie żaden :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edit: zdjęcia tak okropne, że zaraz poprawię

Widać, że lubisz urozmaicenie. Powiem Ci, że widziałem już tu kolekcje nudne o wartości..., że ból głowy.

Ja zbieram zegarki od 5 miesięcy, zebrało się trochę i podobnie jak Ty staram się wybierać różne podobające mi się typy, zakładając że z czasem zastąpią je lepsze odpowiedniki.

Fajnie, że Twoje zbiory nie są na "jedno kopyto". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że tak sądzisz ;) Teraz dodałem lepsze zdjęcia :) Nie ukrywam, że Divery to moja miłość i ich będzie zapewne najwięcej, ale fakt - nudy nie lubię i zawsze się znajdzie miejsce na garniturowca, czy pilota :D

Widać, że lubisz urozmaicenie. Powiem Ci, że widziałem już tu kolekcje nudne o wartości..., że ból głowy.

Ja zbieram zegarki od 5 miesięcy, zebrało się trochę i podobnie jak Ty staram się wybierać różne podobające mi się typy, zakładając że z czasem zastąpią je lepsze odpowiedniki.

Fajnie, że Twoje zbiory nie są na "jedno kopyto". :)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że tak sądzisz ;) Teraz dodałem lepsze zdjęcia :) Nie ukrywam, że Divery to moja miłość i ich będzie zapewne najwięcej, ale fakt - nudy nie lubię i zawsze się znajdzie miejsce na garniturowca, czy pilota :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja z diverów mam Deep Blue Sea Chrono 1km z czerwoną tarczą, taki jak na poglądowej fotce.

 

post-102388-0-07493400-1530135060_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar, jednak za tą kwotę wybrałbym automat :) Ale Deep Blue to świetne czasomierze, jak z lumą? :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar, jednak za tą kwotę wybrałbym automat :) Ale Deep Blue to świetne czasomierze, jak z lumą? :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tryt to nie jest, ale ogólnie w najbliższym czasie zastępstwa raczej nie planuję. Kwarc ma przy tej szczelności jedną wadę - koszt wymiany baterii z zachowaniem właściwości. Ale to dopiero za jakiś czas... ;)

Mam w większości kwarce, 2 automaty i jeden nakręcany. Kwarce są różne, bo i eco-drivy, a ostatnio doszedł kinetic Seiko. Sporo emocji było z jego uruchomieniem.

Plusem kwarców jest ich dokładność, a jak mam ochotę posłuchać cykania, to najlepiej brzmi stara Delbana, bo Alpinist pracuje jak kwarc nie słychać nic. Fajnie pracuje mój jedyny Parnis z otworem na dole (taki prawie "turbiją" ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma Swatcha I muszę przyznać, że jak na kwarca to fajnie cyka :D Prawie jak mój Poljot

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma Swatcha I muszę przyznać, że jak na kwarca to fajnie cyka :D Prawie jak mój Poljot

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Trochę mnie zaskoczyłeś. Obsłuchałem swoje kwarce i rzeczywiście dwa z nich "hałasują".

Rozmowy kształcą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyłeś. Obsłuchałem swoje kwarce i rzeczywiście dwa z nich "hałasują".

Rozmowy kształcą. :)

Ja gdy czytam książkę i opieram głowę na ręce, to słysze wszystkie moje kwarce :D Ale ja mam dobry słuch ;) A moje ruski są tak hałasliwe, że momentami na czas nauki je ściągam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy czytam książkę i opieram głowę na ręce, to słysze wszystkie moje kwarce :D Ale ja mam dobry słuch ;) A moje ruski są tak hałasliwe, że momentami na czas nauki je ściągam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

No cóż ja już przygłuchłem trochę z wiekiem ;).

Inna sprawa, że nie mam jeszcze "rusków". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja już przygłuchłem trochę z wiekiem ;).

Inna sprawa, że nie mam jeszcze "rusków". :D

Miłośnicy ruskow to dopiero mogą się pochwalić kolekcja, paru takich na forum jest, co zegarki trzymają w wiadrach

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy ruskow to dopiero mogą się pochwalić kolekcja, paru takich na forum jest, co zegarki trzymają w wiadrach

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Takie kolekcje to brzmią jak T-34!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kolekcje to brzmią jak T-34!! :D

Teraz kolej na pokazanie Twojej kolekcji ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na pokazanie Twojej kolekcji ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Boję się trochę reakcji tudorowo-rolexowych ekspertów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się trochę reakcji tudorowo-rolexowych ekspertów. :)

Nie ma się czego bać, chyba że masz podróbki :D Wstawiaj śmiało :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czego bać, chyba że masz podróbki :D Wstawiaj śmiało :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Może jutro się zmobilizuję, dziś już późno a jeszcze muszę popracować przy swoim portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzonemu bratu złożona, więc tak łatwo się nie wymigam ;-) Na razie gram jednak na zwłokę :-)

Sprzedaj ja mua i nie będziesz musiał się tłumaczyć. :D

Moja trójka. Czasami mam wątpliwości czy to dobre posunięcie było ograniczać się ilościowo.

Zamienił bym SMP na AT niebieską z ramką daty i byłby miód, malina i orzeszki. Imo oczywiście.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.