Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

No tego to się nie spodziewałem, a masz jakiegoś nurka dwukoronkowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trochę" ich masz w kolekcji. Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,że jestem w szoku (takim pozytywnym). Jeszcze nie widziałem tylu zegarków u jednej osoby. Z chęcią obejrzałbym szczegółowy fotoalbum  :)

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,że jestem w szoku (takim pozytywnym). Jeszcze nie widziałem tylu zegarków u jednej osoby. Z chęcią obejrzałbym szczegółowy fotoalbum  :)

Mam nadzieję że znasz kolekcję Krisa2 ? Raczej nie do przebicia  (z całym szacunkiem dla kolekcji 50 CENT :) )

https://get.google.com/albumarchive/107247623220063053982?source=pw

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszedłem z ciekawości i ...nie wierzę normalnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek, bardzo dziękuję za ten link. Jestem w trakcie zapoznawania się z tą kolekcją i nie mogę wyjść z podziwu.

Jakby to powiedział Qui-Gon Jinn w "Mrocznym Widmie": "There's always a bigger fish"  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek, bardzo dziękuję za ten link. Jestem w trakcie zapoznawania się z tą kolekcją i nie mogę wyjść z podziwu.

Jakby to powiedział Qui-Gon Jinn w "Mrocznym Widmie": "There's always a bigger fish"  :D

Mogę oczywiście nie znać wielu kolekcji i nie znam na pewno ale kolekcja Krzysztofa to wzorzec. Jak kiedyś zapytałem o ilość to tak w przybliżeniu 8000... :ph34r: Myślę że jedna z największych nie tylko w Polsce ale i  świecie. Perełek mnóstwo :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz tego, tak jak napisałeś, że ilość i jakość jest imponująca, to jeszcze sposób przedstawienia jest bardzo systematyczny. 

Wielkie uznanie dla wszystkich posiadaczy tak pięknych i olbrzymich kolekcji. Tylko pozazdrościć.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki, czy raczej kolekcja Krzyśka, jest wzorcem dla wielu osób zainteresowanych radzieckimi zegarkami. Można tam znaleźć zegarki z wszystkich fabryk, które kiedykolwiek działały w ZSRR, jak i przekrój przez lata produkcji, od pierwszych sowieckich wytworów aż do upadku ZSRR i trochę później. Gdy nie mam pewności jak powinien wyglądać jakiś zegarek, to zaglądam na jego stronę bo tam jest większość istniejących wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć wam panowie nie wkleję bo nie ogarnę całości, ale jeśli ktoś lubi radzieckie zegarki to link jest w mojej stopce. Najłatwiej było na fejsie więc tam jest stronka :)

Pozdrawiam :)

No tak bo Krzysztofy to mają najlepsze kolekcje. Kris jest wzorem, ale i Twoja kolekcja Krzysztof tez niczym nie ustępuje.

I pomyśleć, że 2 lata temu też miałem jeszcze kilka fajnych rusków :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadacie kris,żeby czasami w kompleksy nie wpadł :DZdjęcia poglądowe,cdn...post-79147-0-77768700-1530628839_thumb.jpgpost-79147-0-18154200-1530629021_thumb.jpgpost-79147-0-68870000-1530629107_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Przepraszam za tę małą wrzutkę przy tak obszernych zbiorach Kolegów. To w sumie trochę off-topic, bo zegarki nie moje, ale jakaś tam kolekcja to jest. Mianowicie jest kolekcja zegarków z szuflady w moim biurku w pracy. Właściciel się nimi na razie zupełnie nie interesuje, a szkoda żeby tak leżały baz żadnej atencji. Są to różne zegarki i stwierdziłem, że tutaj jest chyba dobre miejsce, a przy tym jedyna okazja żeby je wszystkie razem pokazać. Szkoda, że niektórzy nie doceniają tego co mają... Jak widać, nie dla każdego jego własne zegarki są ważne  :(

 

post-102568-0-79108900-1530632461_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Powiadacie kris,żeby czasami w kompleksy nie wpadł :D

 

Z całym szacunkiem, ale żebyś tylko Ty w samozachwyt nie wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadacie kris,żeby czasami w kompleksy nie wpadł :DZdjęcia poglądowe,cdn...

Nieźle.

Wiesz ile masz sztuk

Jakie modele

W jakim stanie


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tę małą wrzutkę przy tak obszernych zbiorach Kolegów. To w sumie trochę off-topic, bo zegarki nie moje, ale jakaś tam kolekcja to jest. Mianowicie jest kolekcja zegarków z szuflady w moim biurku w pracy. Właściciel się nimi na razie zupełnie nie interesuje, a szkoda żeby tak leżały baz żadnej atencji. Są to różne zegarki i stwierdziłem, że tutaj jest chyba dobre miejsce, a przy tym jedyna okazja żeby je wszystkie razem pokazać. Szkoda, że niektórzy nie doceniają tego co mają... Jak widać, nie dla każdego jego własne zegarki są ważne  :(

 

Longines garniturowiec  oraz big pilot IWC bardzo fajne.Zenith gdyby nie miał dziury w tarczy też niczego sobie. ^_^

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Longines garniturowiec  oraz big pilot IWC bardzo fajne.Zenith gdyby nie miał dziury w tarczy też niczego sobie. ^_^

Faktycznie, Zenith robi na żywo wrażenie mocno odpustowego. Gdy właściciel go nosił, przesadnie rzucał się w oczy. Ale gdybym miał wybierać spośród tych trzech, to własnie on. Na zasadzie ciekawostki w "kolekcji"( fajnie jest zrobiony - datownik, detale), bo raczej bym nie nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich ilościach zegarki mam w różnych stanach.Zbieram wszystko jak leci do lat 80.a co ile czego to np.Atlantików ok 300 albo i ponad.post-79147-0-31433300-1530636510_thumb.jpgpost-79147-0-35321300-1530636628_thumb.jpg

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Zenith robi na żywo wrażenie mocno odpustowego. Gdy właściciel go nosił, przesadnie rzucał się w oczy. Ale gdybym miał wybierać spośród tych trzech, to własnie on. Na zasadzie ciekawostki w "kolekcji"( fajnie jest zrobiony - datownik, detale), bo raczej bym nie nosił.

 

A ja mam znowu tak ,że każdy zegarek co mam w kolekcji musi być noszony.Nie ma innej możliwości.W innym przypadku sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A ja mam znowu tak ,że każdy zegarek co mam w kolekcji musi być noszony.Nie ma innej możliwości.W innym przypadku sprzedaje.

Podzielam Twój pogląd na użytkowanie zegarków, choć akurat jeden nienoszony sobie zostawiłem. A z Zenithem, to było czysto hipotetycznie, gdybym go np. dostał w prezencie :D

Przy takich ilościach zegarki mam w różnych stanach.Zbieram wszystko jak leci do lat 80.a co ile czego to np.Atlantików ok 300 albo i ponad.attachicon.gif20180703_1724481.jpgattachicon.gif20180703_1749111.jpg

Przecież to wszystko trzeba będzie potem popakować z powrotem do pudełek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie zegarki z tamtych lat ;) czym starsze tym lepsze.post-79147-0-69360100-1530638255_thumb.jpgpost-79147-0-83442000-1530638478_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadacie kris,żeby czasami w kompleksy nie wpadł :

Ja podsumuję to krótko: nie liczy się ilość, ale jakość.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.