Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Pudełko kupione, to można pokazywać. Szału nie ma, ale pierwszy zegarek zakupiłem w sierpniu tamtego roku, więc nie jest źle :D Co prawda większość zegarków została podarowana, ale już rodzą się plany na zakup pierwszego poważnego automatu :D

Wybaczcie za oświetlenie i popalcowane szkła, fotograf ze mnie żaden :/

 

 

 

Ma identycznego Poljota, nawet na takim samym pasku :-). Mały, ale wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko kupione, to można pokazywać. Szału nie ma, ale pierwszy zegarek zakupiłem w sierpniu tamtego roku, więc nie jest źle :D Co prawda większość zegarków została podarowana, ale już rodzą się plany na zakup pierwszego poważnego automatu :D

Wybaczcie za oświetlenie i popalcowane szkła, fotograf ze mnie żaden :/

 

Świetna różnorodna kolekcja w tym tempie to za parę lat też będziesz mógł trzymać w wiadrach, jak niektórzy koledzy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie wygląda to tak  :)

 

Sporo już tego nazbierałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo już tego nazbierałeś.

A ile by miał, gdyby małżonka nie stawiała granic

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma identycznego Poljota, nawet na takim samym pasku :-). Mały, ale wygodny.

Uwielbiam go :) Podarowny przez mojego dziadka, moja mama pamięta jak była mała i mój dziadek go nosił :D Zachował się w dobrym stanie, jak na 20 lat siedzenia w piwnicy, jednak trzeba było iść do zegarmistrza :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele

Wpadam w kompleksy dzięki ????

I Gratulacje zbiorów

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, choć tak na prawdę to się nie liczy. Kolekcja, to kolekcja i powinna być pokazana cała, a z tego co pamiętam, to masz tych zegarków o wiele więcej.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Stachu jest tego naprawdę dużo,postaram zrobić i pokazać  to na jednym zdjęciu będzie ciężko w jednym kadrze uchwycić ale się postaram trochę to potrwa,a i dzięki za gratulacje CDN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że są na forum ludzie, którzy trzymają zegarki w wiaderkach? :D 50 Cent jakbyś potrzebował człowieka od nakręcania Twoich zegarków, to ja chętnie pójdę na staż i sobie dorobię :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sporo już tego nazbierałeś.

Myślę o tym, żeby 2-3 się pozbyć i zostawić sobie max. 7-8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tym, żeby 2-3 się pozbyć i zostawić sobie max. 7-8...

Doszedłem do tego samego wniosku jak kolekcja już dochodziła do 20 sztuk. Potem się wyprzedałem i miałem tylko 3 sztuki. Było to zdecyowanie za mało. Kupiłem pudło z rotomatem na w sumie 8 i to fajna liczba. Nie nudzi się, jest jakaś rotacja i zawsze znajdzie się coś pasującego do stroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO 7-8 to w sam raz. 3-4 EDC, coś typowo sportowego (u mnie to G), może jakiś typowy diver i max. 2 typowo eleganckie, takie, które się do garnituru nadadzą :-) I jest spoko ;-) A jak żona się ucieszy, kiedy zobaczy, że zegarków ubywa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO 7-8 to w sam raz. 3-4 EDC, coś typowo sportowego (u mnie to G), może jakiś typowy diver i max. 2 typowo eleganckie, takie, które się do garnituru nadadzą :-) I jest spoko ;-) A jak żona się ucieszy, kiedy zobaczy, że zegarków ubywa :-)

Ja się pozbyłem żony. Efektywniejszy sposób ;) Z drugiej strony nigdy nie wtrącała się w moje zakupy i dla mnie to trochę nie halo gdyby komuś przeszkadzało na co wydaje się własne pieniądze. No chyba, że człowiek jest jakimś zakupocholikiem i bierze kredyty na zegarki... Takich też już widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pozbyłem żony. Efektywniejszy sposób ;) Z drugiej strony nigdy nie wtrącała się w moje zakupy i dla mnie to trochę nie halo gdyby komuś przeszkadzało na co wydaje się własne pieniądze. No chyba, że człowiek jest jakimś zakupocholikiem i bierze kredyty na zegarki... Takich też już widziałem.

"Ja się pozbylem żony. Efektywniejszy sposób" o kurcze, tyle czasu czytam jak ludzie narzekaja tutaj na żony, a tu coś takiego. To już wyższy poziom zegarkomaniactwa Oczywiście żartuję, trzymaj się dobrze ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja się pozbylem żony. Efektywniejszy sposób" o kurcze, tyle czasu czytam jak ludzie narzekaja tutaj na żony, a tu coś takiego. To już wyższy poziom zegarkomaniactwa Oczywiście żartuję, trzymaj się dobrze ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Kobiety to wspaniałe istoty, na pewno dużo bardziej interesujące niż zegarki :) To tylko przedmioty, na dodatek mocno zbyteczne w otaczającym nas świecie biorąc pod uwagę ich wartość użytkową. Z moich 9, które miałem w listopadzie nie został już żaden. Ale ja uwielbiam rotację w kolekcji. Takie hobby, na którym tylko się traci (a przynajmniej ja nie zarabiam  ;) ), szczególnie w przypadku mało popularnych marek. Ale ile fajnych modeli mozna przerobić, poczytać, powymieniać info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to wspaniałe istoty, na pewno dużo bardziej interesujące niż zegarki :) To tylko przedmioty, na dodatek mocno zbyteczne w otaczającym nas świecie biorąc pod uwagę ich wartość użytkową. Z moich 9, które miałem w listopadzie nie został już żaden. Ale ja uwielbiam rotację w kolekcji. Takie hobby, na którym tylko się traci (a przynajmniej ja nie zarabiam ;) ), szczególnie w przypadku mało popularnych marek. Ale ile fajnych modeli mozna przerobić, poczytać, powymieniać info.

Masz jeszcze OS w manualu? Jest po niego kolejka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze OS w manualu? Jest po niego kolejka?

Bardzo go lubię, na razie zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ograniczyłem do dwóch myśląc że już starczy jednak nie dam rady chyba że mnie jakiś tak zauroczy że zostanę z dwoma plus G. Ani Seamaster ani BBR tego nie uczynił.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele

Wpadam w kompleksy dzięki ????

I Gratulacje zbiorów

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pocieszę Cię, że taka kolekcja jest możliwa tylko w trzech sytuacjach:

1. Życie samotnika.

2. Zdominowana kobieta, żeby nie powiedzieć sterroryzowana.

3. Kobieta tolerancyjna (są takie??).

Mam nadzieję, że kolega 50 CENT znalazł taką wyrozumiałą istotę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.