Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na dziś, ale wiadomo że kto nie biegnie ten się cofa...    

 

post-94542-0-50025100-1535891825_thumb.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna kolekcja, szczególnie spodobał mi się Langel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa... BTW biorąc pod uwagę kogo ten Wiktor wypchnął z pudelka, to lepiej żeby się zasłużył.;P  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu cykłem fotkę całości. Chyba wyleczyłem się z zakupów zegarkowych, bo ostatnio nic mi nie wpada w oko :unsure:

 

295148aef576f4ed2570ddfd6cf29e74.jpg

 

I dla porównania stan z listopada zeszłego roku. Niestety, nic się już nie ostało.

 

cd06f1e18af2fe376654da69cf148357.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna kolekcja, tego OSa to bym prztgarnął ;-) Widać przy okazji, ...sporą rotację ;-) Skąd ja to znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu cykłem fotkę całości. Chyba wyleczyłem się z zakupów zegarkowych, bo ostatnio nic mi nie wpada w oko :unsure:

 

 

I dla porównania stan z listopada zeszłego roku. Niestety, nic się już nie ostało.

 

 

Fajnie. Pamiętasz żeby mnie wpisać w kolejkę po OS w manualu? :) Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Pamiętasz żeby mnie wpisać w kolejkę po OS w manualu? :)

Pamiętam, pamiętam. Ale bardzo go lubię i nie zamierzam sprzedawać :)

 

 

Fajna kolekcja, tego OSa to bym prztgarnął ;-) Widać przy okazji, ...sporą rotację ;-) Skąd ja to znam...

I tak powinno być. Jedyna pewna rzecz w życiu to zmiana ;)

Edytowane przez Fiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Pamiętasz żeby mnie wpisać w kolejkę po OS w manualu? :)

Wszyscy go chcą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszyscy go chcą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma się co dziwić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dla porównania stan z listopada zeszłego roku. Niestety, nic się już nie ostało.

 

 

Fajne kolekcja, ale jestem pod wrażeniem tak intensywnej rotacji. Mi trudno było sprzedać jeden przez ostatnie kilka lat. :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolekcja, ale jestem pod wrażeniem tak intensywnej rotacji. Mi trudno było sprzedać jeden przez ostatnie kilka lat. :(

 

To zależy jak kto traktuje zegarki. Dla mnie to tylko dodatek do stroju, który ma akurat pasować. Nie noszę to sprzedaję (zazwyczaj ze sporą stratą, taki urok tego hobby ;) ). Szkoda, aby leżał i zajmował miejsce jak może cieszyć kogo innego.

 

I tak najfajniejsze w tym wszystkim jest poszukiwanie potencjalnego zakupu. Potem jak już przyjdzie to chwila radochy i w zasadzie mógłby iść do ludzi. Ale przynajmniej człowiek dzięki takiej rotacji i bliskim kontakcie z majstrami wyrabia sobie zdanie o zegarkach / markach / wykonaniu i może weryfikować niektóre forumowe fakty i mity.

 

Podziwiam ludzi co potrafią przywiązywać się do przedmiotów (czy tam pracy i wielu innych) i użytkować je przez X lat. Dla mnie takie oddanie jest niewyobrażalne w jakimkolwiek aspekcie życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to rzeczywiście różnimy się podejściem do zegarków i chyba innych aspektów życia też i jak zwykle jeden drugiemu zazdrości, bo ja bardzo często chciałbym tak na luzie, bez przywiązania i zobowiązań.... :)  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy go chcą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wszyscy.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moj zbiór Omeg

 

 

Podziwiałem już w wątku omegi. Gratuluję i zazdroszczę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja świetna i doceniana przez wielu. Zastanawiam się tylko komy przeszkadzały tak dobrze dobrane oryginalne bransolety do tych modeli. Chyba nie właścicielowi. :)  ;)  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja poradzę ze nie lubię bransolet. Leżą sobie w pudełku i tyle. Ale zwróć uwagę Stanisław ze Speedmaster 125 pozostał w oryginale. Śrubka nie chciała puścić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.