Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Christo

Żona się uparła

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ma być Kors i kropka. Czyli duży, w kolorze żółtego złota i błyszczący, na bransolecie także w tym samym kolorze.

Czy macie jakieś sprawdzone sklepy on-line, gdzie będzie taniej, niż w galeriach (tam między 1000 i 1100 wołają)?

Ewentualnie gdyby komuś przyszło coś do głowy, co wygra z MK, a nie będzie zegarkiem modowym, proszę o sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie gdyby komuś przyszło coś do głowy, co wygra z MK, a nie będzie zegarkiem modowym, proszę o sugestie.

 

Nie ma co główkować, przecież kobiety i tak wiedzą najlepiej ;)

Jedyna rada - kupuj jak najtaniej, bo za rok modne będą np. zegarki w kwiatki.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ma być Kors i kropka. Czyli duży, w kolorze żółtego złota i błyszczący, na bransolecie także w tym samym kolorze.

Czy macie jakieś sprawdzone sklepy on-line, gdzie będzie taniej, niż w galeriach (tam między 1000 i 1100 wołają)?

Ewentualnie gdyby komuś przyszło coś do głowy, co wygra z MK, a nie będzie zegarkiem modowym, proszę o sugestie.

Nie narzekaj na gust żony -w końcu wybrała Ciebie.... :lol:  :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, przerabiałem to ostatnio i kilka miesięcy wybijałem z głowy Korsa. A swoją drogą, spójrzcie ile kasy musiało pójść w marketing aby błyskotkę, która nie jest warta 100 pln sprzedawać za 1500 i lepiej. Firma wyrosła spod ziemi a taka jest pożądana przez płeć piękną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne to seiko:-)


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook, o gustach się nie dyskutuje ;-) Poza tym nie neguję jej gustu, podobają jej sie wszystkie moje zegarki :-) Sama do eleganckiego stroju nosi złotego Longinesa vintage 20 mm, a potrzebuje czegoś casualowego na codzień. To Seiko ładne, ale cały (z bransoletą) musi być w kolorze żółtego złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz ze od pozloty plytka na paznokciach rogowacieje ,czy uczulenia wywołuje...coś z babskich fanaberii zwanych " ja muszę ladnie wygladać'...

Mam Cię uczyć ? :-) :-) :-)

Bo innaczej bedzie paradować w Krosie..... :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje lata mam, ale cenne rady od STARSZYCH :-P Kolegów zawsze przyjmę ;-) Najlepiej w postaci propozycji - alternatyw dla MK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL

kup żonie lepiej jakąś Adriaticę w kolorze żółtego złota... byle nie MK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jej to co chce, uszczesliwianie na sile nie ma najmniejszego sensu, a pozatym to spotkałem się tu juz na forum z opinią od "wyrobionych " klubowiczów ze nie ma większego obciachu od noszenia oryginalnego Roleksa wiec nie ma się co przejmować MK, prezent ma się podobać temu komu się go daje a nie ofiarodawcy


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL

Dla mnie strasznie smutne w zegarkach MK jest to, że mają one 100m wodoszczelności..... ale Pani w sklepie nie poleca pływania, bo schodzi złota powłoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kup żonie plastikowy zegarek, a do tego futerko i perły - zobaczysz, będzie zadowolona. ;)

 

xeno_baby-G-BA-111-4ADR_5.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futro i perły już ma :-P Ta Adriatica bardzo ładna, dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christo a ja żonie kupiłem już drugiego Lorusa i bardzo zadowolona. Zobacz na allegro jest tego trochę i IMO lepszy niż MK.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu Panie, pod tym linkiem do wyboru do koloru

To chyba dobrze , nie :)

Niech szanowna małżonka Kolegi Christo wybierze co się jej spodoba.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada - kupuj jak najtaniej, bo za rok modne będą np. zegarki w kwiatki.

 

Nie popadałbym aż w taką skrajność. Żaden zegarek (lepszy kwarc, automat) w tym przedziale cenowym nie będzie jakąś wielką inwestycją życiową. Faktem jest przecież, że większość kobiet lubi zegarki modowe, ponieważ mogą je sobie dopasować do konkretnego ubioru. Na pewno przez kilka lat, a może i dłużej, dziewczyna będzie się nim cieszyła i to należy również wziąć pod uwagę, bowiem zegarek musi się podobać. Nie zapominajmy, że u kobiet spełnia on rolę biżuterii w większym stopniu niż u mężczyzn.

 

 

No właśnie, ma być Kors i kropka. Czyli duży, w kolorze żółtego złota i błyszczący, na bransolecie także w tym samym kolorze.

 

Jeśli wyłącznie zegarki modowe jej się podobają, to tego tematu nie przeskoczysz...Pomóż kupić żonie to co jej się podoba, po co robić sobie problemy ;)

Na Twoim miejscu kupiłbym M.K., ale jako jako alternatywę pokazałbym żonie również inne marki modowe, argumentując, że obecnie prawie każda kobieta posiada M.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.