Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda zdjęcie nie jest dzisiejsze ale jak inni wstawiają swoje Tridenty to i ja się pochwalę.

 

59a8d734-77ac-4d2b-ace7-7212bb0200e3_zps

 

Jestem cały czas pod wrażeniem bransolety (druga najlepsza jaka miałem) jednak czasem myślę o jakimś pasku bo uwielbiam kombinować nad zestawami.

Znalazłem coś w tym stylu. Do bezela kolorystycznie pasuje tylko czy nie będzie za zielono?

 

 

post-80276-0-47552300-1467725341_thumb.jpg

post-80276-0-87213400-1467725351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem cały czas pod wrażeniem bransolety (druga najlepsza jaka miałem) jednak czasem myślę o jakimś pasku bo uwielbiam kombinować nad zestawami.

Znalazłem coś w tym stylu. Do bezela kolorystycznie pasuje tylko czy nie będzie za zielono?

Sam w sobie ten egzotyk jest ciekawy, ale do sportowego zegarka może niekoniecznie pasować, tym bardziej w takim kolorze. Kasa jest spora do wydania i jak rozumiem w ciemno...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinię. Troche w ciemno ale takich pasków nie da się pomacać w sklepie. Bezel też jest zielony. W zasadzie w kolorze paska bo na zdjeciu Tridenta wyszedł dużo ciemniej. Co do ceny, to mozna kupić sporo taniej przez facebooka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
On 7/5/2016 at 2:51 PM, ledr said:

W sobotę pokazywałem Tomkowi starego kajdana do Tridenta z polerowanymi środkowymi ogniwami i klamrą porysowaną od deskdivingu. Wyraz dezaprobaty na jego twarzy skłonił mnie do podjęcia radykalnych działań we współpracy z Janem Niezbędnym. Po 10 minutach udało mi się zaoszczędzić 110 GBP ;)

 

Nieświadomie zapewne. Teraz to naprawdę robi wrażenie. W takim razie jednak będę musiał kupić tą bransoletę i podjechać na satynowanie do Tychów.  B)

 

On 7/5/2016 at 3:29 PM, PistolPete said:

Co prawda zdjęcie nie jest dzisiejsze ale jak inni wstawiają swoje Tridenty to i ja się pochwalę.

 

 

 

Jestem cały czas pod wrażeniem bransolety (druga najlepsza jaka miałem) jednak czasem myślę o jakimś pasku bo uwielbiam kombinować nad zestawami.

Znalazłem coś w tym stylu. Do bezela kolorystycznie pasuje tylko czy nie będzie za zielono?

 

Bałbym się czegoś innego. Ten zielony bezel ceramiczny jest b. zdradziecki:

 

  • potrafi być b. stonowany w kolorze Racing Green, a jak padnie trochę zmienia kolor na b. intensywny,
  • trudno dobrać do niego właściwy kolor zieleni, a widzę, że za dużo kolorów robi niepotrzebną pstrokaciznę.

W tym wypadku, mimo że świetnie udaje Ci się dobierać paski, nie brałbym w ciemno.

 

I jeszcze  mój Muszkieter:

 

 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieświadomie zapewne. Teraz to naprawdę robi wrażenie. W takim razie jednak będę musiał kupić tą bransoletę i podjechać na satynowanie do Tychów.  B)

Tomku, nową bransoletę od CW kupisz już całą szczotkowaną (22-STL-60-SXS-MA), a moja była częściowo polerowana (z tych starszych), więc prosiła się o "uszlachetnienie" :rolleyes:


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, nową bransoletę od CW kupisz już całą szczotkowaną (22-STL-60-SXS-MA), a moja była częściowo polerowana (z tych starszych), więc prosiła się o "uszlachetnienie" :rolleyes:

Dziękuję. Patrzę i nie widzę. O ile od wewnątrz faktycznie wygląda na satynowaną, to od zewnątrz na polerowaną. I bądź tu mądry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. I taką właśnie kupilem do swojego Tridenta. I chyba jest z 10 funtów tańsza od polerowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, nową bransoletę od CW kupisz już całą szczotkowaną (22-STL-60-SXS-MA), a moja była częściowo polerowana (z tych starszych), więc prosiła się o "uszlachetnienie" :rolleyes:

 

 

Dokładnie. I taką właśnie kupilem do swojego Tridenta. I chyba jest z 10 funtów tańsza od polerowanej.

 

Panowie, zatem nie powinienem wierzyć zdjęciu, tak? Symbol 22-STL-60-SXS-MA wskazuje na satynowaną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz na stronie nie widzę takiej. Jak kupowałem w grudniu to na zdjeciach/ renderach było ewidentnie widać, że jedna jest cała szczotkowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz na stronie nie widzę takiej. Jak kupowałem w grudniu to na zdjeciach/ renderach było ewidentnie widać, że jedna jest cała szczotkowana.

 

Też tak widziałem i o ile pamiętam był wybór. Pozostaje mi zatem zasięgnąć języka u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdziłem rachunek paypal i zdaje się że nr artykulu matowej 22ki to 22-SXS-65. Ale czy to pełny numer? Jutro mogę sprawdzić w domu na głównym rachunku.

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdziłem rachunek paypal i zdaje się że nr artykulu matowej 22ki to 22-SXS-65. Ale czy to pełny numer? Jutro mogę sprawdzić w domu na głównym rachunku.

No to tak:Dopytam, jak będę kupował aby mi smutno nie było jak przyjdzie. Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na pewno jest dostępna, nawet jeśli to nie ta na zdjęciu. Na forum CW kilka dni temu pisali, że zamawiali specjalnie do Trajdka dodatkowo całą szczotkowaną. Tomku, napisz do CW, podając symbol (albo nr ref.) swojego zegarka i poproś o dopasowanie kajdana "fully brushed" (with no polished elements). Myślę, że to załatwi sprawę. Powinni podać symbol i wtedy będziesz wiedział, co wrzucić do koszyka :)

 

EDYTA: Teraz jeszcze doczytałem na forum CW, że ten szczotkowany kajdan jest do C65 ale pasuje do C60... Na wszelki wypadek poprosiłbym o dopasowanie na podstawie modelu.

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest dostępna, nawet jeśli to nie ta na zdjęciu. Na forum CW kilka dni temu pisali, że zamawiali specjalnie do Trajdka dodatkowo całą szczotkowaną. Tomku, napisz do CW, podając symbol (albo nr ref.) swojego zegarka i poproś o dopasowanie kajdana "fully brushed" (with no polished elements). Myślę, że to załatwi sprawę. Powinni podać symbol i wtedy będziesz wiedział, co wrzucić do koszyka :)

Jak nie będzie, nie ma zmartwienia... Zrobi się satynę. Patrząc na efekt Twojej roboty wychodzi na to, że niepotrzebnie zamówiłem świeżą bransoletę do X-a. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zniżka na Tridenty -15%, GBP po 5,20 daje Tridenta 600 z bransoletą za lekko ponad 3 tys. Szkoda, że już budżet zegarkowy zagospodarowany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka nowa.

 

 

 

Cena trochę kontrowersyjna :D

 

Cóż, jak to Ktoś, kiedyś napisał: ...tanio już było...

 

Zresztą min. jak takie "ficzery" ChW zaoferował:

  • embedded with a piece from the Aston Martin 
DB4 GT Zagato,
  • just 19 available,
  • marine-grade stainless steel,
  • museum grade anti-reflective sapphire crystal (sic!),

 

to jak ma być tanio? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1/4 tej ceny można kupić od nich coś z 5-dniową rezerwą chodu, COSC i też tym magicznym szkłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, limotowane do 19 (mało kiedy jakakolwiek firma robi tak mało egzemplarzy jeżeli to już bardzo ekskluzywne) i jeszcze krytykować cenę.

To nawet jeżeli chodzi o produkcję to przecież nie małe przedsięwzięcie zrobić całą tarczę i obudowę na nowo. Myślę że nie zarobią na tych 19 egzemplarzach ale w historii marki będzie na plus. 

 

Inna sprawa ,że pewnie już wszystkie wykupione/zarezerwowane.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio cicho w klubie. Szanowni Koledzy już Krzyśków nie noszą?

Noszą, noszą, nawet szykują specjalne zestawy do kibicowania na mecz Polska-Niemcy jutro w ręczną i z Iranem w siatkę na Olimpiadzie:-)

 

CWflagowiec.jpgpic upload


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z klubowiczów nie skusil się do tej pory na C65 Trident Vintage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.