Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

A może w drugą stronę i Steinhart? Można w Polsce przymierzyć i niektóre modele (nie kopie Rolka) bardzo przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pewnie na spokojnie pomyślę na którego się zdecydować. Ogólnie poleciłbyś Tridenta czy np lepiej poczekać (z tym może być problem ;)), odłożyć i kupić coś droższego, np, Orisa Aquis?

Prawdziwy maniak nie powinien mieć takich dylematów... ;) :

 

Trio.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w drugą stronę i Steinhart? Można w Polsce przymierzyć i niektóre modele (nie kopie Rolka) bardzo przyjemne.

Myślę o wersji w brązie, więc to też jest-niestety opcja :)

Prawdziwy maniak nie powinien mieć takich dylematów... ;) :

 

 

Ładnie, nawet bardzo :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pewnie na spokojnie pomyślę na którego się zdecydować. Ogólnie poleciłbyś Tridenta czy np lepiej poczekać (z tym może być problem ;)), odłożyć i kupić coś droższego, np, Orisa Aquis?

Poczekać co najmniej na kupony rabatowe u CWL lub na wyprzedaż. 38 schodzą kilka godzin dłużej niż 43 mm. ;) Inna opcja to szukać na zatoce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej promocji kupiłem Typhoona, ale okazało się że stan magazynowy nie do końca się zgadzał i zostałem z funtami na koncie, więc z wyprzedazami to różnie bywa ;) ale tak, poczekam. Może postaram się upolować coś w ciekawszych kolorach ze starym logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poleciłbyś Tridenta czy np lepiej poczekać (z tym może być problem ;)), odłożyć i kupić coś droższego, np, Orisa Aquis?

 

ChW w żaden sposób nie jest gorszy od Orisa. Powiedziałbym nawet, że nie ma wstydu przy sporo droższych zegarkach. Stosunek cena/jakość jest jednym z najlepszych na rynku.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej promocji kupiłem Typhoona, ale okazało się że stan magazynowy nie do końca się zgadzał i zostałem z funtami na koncie, więc z wyprzedazami to różnie bywa ;) ale tak, poczekam. Może postaram się upolować coś w ciekawszych kolorach ze starym logo.

Czyli brak Wery się odbija czkawką. Szkoda. Poluj, jak ma zostać na dłużej, to przy ostatnich kodadch rabatowych cena też jest niezła. Jak dla mnie dobrze wydane pieniądze. Tak dobrze, że zamiast SKXa na co dzień noszę Tridenta. Po prostu więcej wytrzyma, a materiały i jakość wykonania są jak w droższych zegarkach więc nadaje się doskonale zarówno w weekend aktywnego wypoczynku i na co dzień do biura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie gadaj tyle tylko wklejaj fotkę:) Vintage fajny jest.

ChW w żaden sposób nie jest gorszy od Orisa. Powiedziałbym nawet, że nie ma wstydu przy sporo droższych zegarkach. Stosunek cena/jakość jest jednym z najlepszych na rynku.

Moim zdaniem jest. Ale każdy ma swoje odczucia. Na pewno ChW wygrywa w kategorii jakość-cena. Na Orisa warto polować np. na Joma. Ale jeśli się trafi w dobrej cenie - wygrywa z ChW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie gadaj tyle tylko wklejaj fotkę :) Vintage fajny jest.

Moim zdaniem jest. Ale każdy ma swoje odczucia. Na pewno ChW wygrywa w kategorii jakość-cena. Na Orisa warto polować np. na Joma. Ale jeśli się trafi w dobrej cenie - wygrywa z ChW.

Na spokojnie podejdę do sprawy i poczekam na jakąś okazję.

 

Czyli brak Wery się odbija czkawką. Szkoda. Poluj, jak ma zostać na dłużej, to przy ostatnich kodadch rabatowych cena też jest niezła. Jak dla mnie dobrze wydane pieniądze. Tak dobrze, że zamiast SKXa na co dzień noszę Tridenta. Po prostu więcej wytrzyma, a materiały i jakość wykonania są jak w droższych zegarkach więc nadaje się doskonale zarówno w weekend aktywnego wypoczynku i na co dzień do biura.

Udało mi się nabyć w inny sposób Typhoona, wczoraj doleciał do Polski. Mam nadzieję że jutro do mnie dojedzie, więc jest szansa że na trochę zaspokoi żądzę zakupową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie gadaj tyle tylko wklejaj fotkę :) Vintage fajny jest.

 

Jaki jest Pro Vintage wiemy. Szkoda czasu na to samo zdjęcie po raz kolejny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trident jednak poczeka dłużej :) nie byłem przekonany do końca do wersji Typhoon all black, ale jednak robi robotę :)2ad754a4b7c7b4caecca14c4b11b00ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Mój wraca do UK: za sugestią kolegi z forum wysyłam do sprawdzenia czy z kopertą wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Mój wraca do UK: za sugestią kolegi z forum wysyłam do sprawdzenia czy z kopertą wszystko ok.

Dzięki, super wygodny i rozmiar idealny. Pierwotnie myślałem o wersji Cockpit, ale ta na żywo wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, super wygodny i rozmiar idealny. Pierwotnie myślałem o wersji Cockpit, ale ta na żywo wygląda bardzo fajnie.

Pasek Ci nie przeszkadza? Ja zmieniłem bo był za twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek Ci nie przeszkadza? Ja zmieniłem bo był za twardy.

Daje rade, pasuje klimatem w moim mniemaniu. Ale nie wykluczam zmiany, mam w domu jasna skórkę dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Mój wraca do UK: za sugestią kolegi z forum wysyłam do sprawdzenia czy z kopertą wszystko ok.

Naprawdę? Oczywiście że wszystko ok. Ten typ tak ma.

 

Dla mnie Typhoon to najlepszy zegarek od ChW. Trident nie ma startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Oczywiście że wszystko ok. Ten typ tak ma.

 

Dla mnie Typhoon to najlepszy zegarek od ChW. Trident nie ma startu.

Najwyżej zapłacę za konkretne pucowanie koperty. Choć to pewnie będzie pierwszy raz gdy ktoś opisuje Polakowi zegarek szwajcarsko-angielski z komentarzem "no widzisz, tu trzeba było użyć więcej siły, a nie obchodzić jak z jajkiem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi tylko czarnych kamerek brakuje do zmiany pasków, że srebrnymi to jednak słabiutko wygląda :)

 

A wrzucał ktoś swojego Typhoona na jakąś bransoletę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typhoon i bransoleta? Jak świni siodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mesz może, ale rzeczywiście słabo pasuje. Ja bym raczej szedł w stronę velcro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś na lato. Pierwsza myśl to nato, ale rozważam też inne opcje.

 

Mam do niego dwa skórzane paski, ale po pierwsze, na lato to kiepskie rozwiązanie, a po drugie, czekam na czarne klamry.

4eaa8dad2458c7b517a9b8bd80d3808c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij wątek w w tył. Wklejalem masę zdjeć tajfuna na przeróżnych paskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zerknę co i jak się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.