Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Do tridenta vintage  pasek w przetartym brązie lub w kolorze wskazówek z kontrastującą nicią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bogato. Ciekawe ile jeszcze mają zegarków ze starym logo...

Trajdków było dosłownie po kilka sztuk, głównie 38.

Tobie jakoś lepiej wychodzi tarcza na zdjęciach, chyba to też kwestia niepotrzebnych zbliżeń robionych moją marną komórką. A pasek sobie teraz przypominam, tylko klamerki nie za bardzo...

Ost. wklejone zdjęcia robione bez przygotowania lustrzanką, poprzednie idiot kamerą. Faktycznie problemem może być min. cyfrowy zoom, mało światła, ale na Twoich zdjęciach nie jest przecież źle.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwroty po ostatniej wyprzedaży. Jakby mnie było stać to bym Tridenta Pro zakupił, nawet 38mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwroty po ostatniej wyprzedaży. Jakby mnie było stać to bym Tridenta Pro zakupił, nawet 38mm.

Coś mi się widzi, że one będą tak kapać. Dużo ludzi kupuje na wyprzedaży żeby się przekonać, a potem kupują w cenach regularnych. Kolejna grupa to Ci co nie załapali się na wyprzedaż i nie będą pół roku na kolejne kapanie czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o handlarzach, którzy mają 2 miesiące zegarek "w komisie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o handlarzach, którzy mają 2 miesiące zegarek "w komisie" :)

Wisi taki na bazarku CWL. Został jeden z dwóch, ale chyba sprzedawcy zrobili "reklamę" (drugi bodaj poszedł przez zatokę) i póki co nikt po niego się nie schyla. Czarne 38 na gumie za ok 430GBP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Trajdków było dosłownie po kilka sztuk, głównie 38.

 

Edit:Znowu się spóźniłem, ehh, czarnego 38mm ze starym logo poszukuje i jak zwykle...

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dostępne tridenty ceramiczne czarne na bransolecie ze starym logo w tej letniej przecenie?

Strona Christopher'a Warda jest tak przeciążona, że nie mogę jej przeglądać. Mógłby ktoś rzucić linkiem jeśli nadal dostępny jest ten model?

Nie, to pierwsze poszło i było dosłownie kilka sztuk (o ile nie jedna) nearly new w rozm. 38.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Nie, to pierwsze poszło i było dosłownie kilka sztuk (o ile nie jedna) nearly new w rozm. 38.

Tylko, że to nearly new jest z nowym logo, które według mnie psuje cały wygląd zegarka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nearly new jest z nowym logo, które według mnie psuje cały wygląd zegarka...

Nie o tym pisałem. Skoro wiesz, to po co pytasz? ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Nie o tym pisałem. Skoro wiesz, to po co pytasz? ;)

Nie o tridenta z nowym logo pytałem. Skoro wiesz, że wiem to po co mi odpowiadasz. ;)

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o tridenta z nowym logo pytałem. Skoro wiesz, że wiem to po co mi odpowiadasz. ;)

Są jeszcze dostępne tridenty ceramiczne czarne na bransolecie ze starym logo w tej letniej przecenie?

Strona Christopher'a Warda jest tak przeciążona, że nie mogę jej przeglądać. Mógłby ktoś rzucić linkiem jeśli nadal dostępny jest ten model?

Nie, to pierwsze poszło i było dosłownie kilka sztuk (o ile nie jedna) nearly new w rozm. 38.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Dobra zdenerwowałem się i pokopało mi się wszystko. Już któryś raz poluję na tego tridenta i zawsze mam pecha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdenerwowałem się i pokopało mi się wszystko. Już któryś raz poluję na tego tridenta i zawsze mam pecha.

To pierwsze co idzie, jak pisałem. Pod warunkiem, że jest. Jak Ci bardzo zależy, szukaj z drugiej ręki. Chodzą w okolicy 500GBP i to jest bardzo dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

To pierwsze co idzie, jak pisałem. Pod warunkiem, że jest. Jak Ci bardzo zależy, szukaj z drugiej ręki. Chodzą w okolicy 500GBP i to jest bardzo dobra cena.

Gdybyś widział gdzieś w takiej cenie z czarną tarczą i bezelem, 38mm, stare logo i na bransolecie do taj znać. Śledzę ebay uk i ciężko trafić akurat w ten model. A jeśli już jest to bez bransolety, która kosztuje bagatela prawie 600pln, dlatego szukałem jej osobno z drugiej ręki...

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś widziałem gdzieś w takiej cenie z czarną tarczą i bezelem, 38mm, stare logo i na bransolecie do taj znać. Śledzę ebay uk i ciężko trafić akurat w ten model. A jeśli już jest to bez bransolety, która kosztuje bagatela prawie 600pln, dlatego szukałem jej osobno z drugiej ręki...

Pisałem wyżej: na bazarku CWL leży 38 czarne na firmowej gumie za ok 430£.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś widział gdzieś w takiej cenie z czarną tarczą i bezelem, 38mm, stare logo i na bransolecie do taj znać. Śledzę ebay uk i ciężko trafić akurat w ten model. A jeśli już jest to bez bransolety, która kosztuje bagatela prawie 600pln, dlatego szukałem jej osobno z drugiej ręki...

Zarejestruj się na christopherwardforum.com i zrób 30 postów. Będziesz miał dostęp do bazarku, gdzie jest osobny dział tylko na CW. Tam są najlepsze oferty na używane Tridenty, zanim jeszcze trafią na ebaya, zresztą większość w ogóle nie trafia na zatokę.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pasek, nie wiedziałem, że Mateusz dziarga :) Muszę się ustawić w kolejce...

Pokaż jeszcze klamerkę przy okazji.

Tomku, a myślałeś o pomarańczowej gumie np. BC?

Zgodnie z zamówieniem:

 

post-52348-0-30816900-1499102481_thumb.jpg

 

post-52348-0-44293300-1499102485_thumb.jpg

 

Jeszcze nie testowałem, ale nowa produkcja jest podobno jeszcze lepsza niż to co mam. Tylko co tu ulepszać? ;)

 

Którą gumę masz na myśli? 

 

Sprawdzałem wczoraj Nato Canvas w kolorze pomarańczy ze sprzączkami od Zulu. Świetnie, ale jak będę szedł do wody. 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zamówieniem:

 

attachicon.gif20170703_190006.jpg

 

attachicon.gif20170703_190146.jpg

 

Jeszcze nie testowałem, ale nowa produkcja jest podobno jeszcze lepsza niż to co mam. Tylko co tu ulepszać? ;)

 

Którą gumę masz na myśli? 

 

Sprawdzałem wczoraj Nato Canvas w kolorze pomarańczy ze sprzączkami od Zulu. Świetnie, ale jak będę szedł do wody. 

 

O, dzięki, to jest 3D, i jeszcze 360' :)

Bonetto Cinturini ma kilka fajnych modeli w pomarańczy, np. ten jest tani:

https://www.watchgecko.com/zuludiver-pu-rubber-italian-dive-watch-strap.php


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki, to jest 3D, i jeszcze 360' :)

Bonetto Cinturini ma kilka fajnych modeli w pomarańczy, np. ten jest tani:

https://www.watchgecko.com/zuludiver-pu-rubber-italian-dive-watch-strap.php

Fajny. Są na Allegro w dobrej cenie. Szkoda, że tak mało dostępnych wersji kolorystycznych jest tego BC. Z drugiej strony skoro głównie robią gumy jako podwykonawcy, to co mają się detalem przejmować. Osobiście wolałbym 315 w tym kolorze.

 

https://chronoline.pl/22mm_296k

 

A może Hirsch Pure?

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Hirsch Pure?

 

Jakby rozdawali w promocji za darmo, to biorę cały pęczek, ale tak to drogie są... Zawsze masz też niedrogiego Morellato Mariner Gomma, tylko tego nie robią w pomarańczy:-(


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby rozdawali w promocji za darmo, to biorę cały pęczek, ale tak to drogie są... Zawsze masz też niedrogiego Morellato Mariner Gomma, tylko tego nie robią w pomarańczy:-(

 

Ja też podziękuję. Dla mnie jakość BC jest wystarczająca. :) Zachęcony przez wynik założenia HAVa M1936 do Tridenta, zaopatrzyłem się w oliwkę G10. Pewnie lepszy byłby piaskowy, ale może to dobry kierunek dla gumy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.