Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie racja C60 Trident Pro 600 kosztuje 725£, jak do tego wziąłbym skórzany pasek za 75£. Wyjdzie razem 800£ minus kod 150£, co daje razem 650£.

Chyba trzeba będzie pomyśleć faktycznie nad nowym

 

Ile czasu trwa dostawa, kto się może orientuje?

No tak, a z drugiej ręki cena 500-600GBP, chyba że trafi się taka okazja jak pisał wyżej Leszek.

 

Do dwóch tygodni, chyba że są bardzo zawaleni po promocji. Gro czasu w tych dwóch tygodniach to transport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, a z drugiej ręki cena 500-600GBP, chyba że trafi się taka okazja jak pisał wyżej Leszek.

 

Do dwóch tygodni, chyba że są bardzo zawaleni po promocji. Gro czasu w tych dwóch tygodniach to transport.

 

500-600GBP używka a tu nowy z bransoletą i drugim skórzanym paskiem wyjdzie 650GBP

 

 

To idzie kurierem czy pocztą? Bo nie wiem jak będzie z obecnością w domu i co w przypadku braku doręczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500-600GBP używka a tu nowy z bransoletą i drugim skórzanym paskiem wyjdzie 650GBP

 

 

To idzie kurierem czy pocztą? Bo nie wiem jak będzie z obecnością w domu i co w przypadku braku doręczenia.

Dokładnie tak. Nie wiem jakie teraz są te paski, ale poprzednie ich wcielenie w mojej ocenie nie było warte swojej ceny. Z kolei G10 z nowej kolekcji (poza Bondem) są lepszej jakości. Tak czy siak przy tej promocji opłaca się spróbować. I jeszcze jedna kwestia, jeżeli masz zamiar nosić, kupujesz w takim wariancie jak chcesz, a nie taki jak jest dostępny.

 

Do mnie wszystko szło kurierem. Wpierw poczta brytyjska, potem hub w Niemczech i kurier do Polski.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ja szukam czarnego ceramicznego 38mm ze starym logo, jak ktoś coś to pisać.... :rolleyes:

Świetne zegarki, nie zdążyłem załapać się na żadną promocję, po podwyżkach dałem sobie spokój i zegarek znowu od niedawna zaczął mnie męczyć ten zegarek.

Gdy już podjąłem decyzję o zakupie wchodzę na oficjalną stronę Krzyśka a tam zepsute nowe logo na tarczy :huh:

Ciekawe po jakim czasie powrócą do starego logo ułożonego centralnie na tarczy. Z tego co można wyczytać wszędzie, gdzie ludzie komentują tridenty niezadowolenie z nowego logo to nie są odosobnione przypadki tylko całe rzesze ludzi, które były fanami tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Nie wiem jakie teraz są te paski, ale poprzednie ich wcielenie w mojej ocenie nie było warte swojej ceny. Z kolei G10 z nowej kolekcji (poza Bondem) są lepszej jakości. Tak czy siak przy tej promocji opłaca się spróbować. I jeszcze jedna kwestia, jeżeli masz zamiar nosić, kupujesz w takim wariancie jak chcesz, a nie taki jak jest dostępny.

 

Do mnie wszystko szło kurierem. Wpierw poczta brytyjska, potem hub w Niemczech i kurier do Polski.

 

No wiesz ten pasek wyjdzie 25GBP dzięki temu, że dokupię ten pasek to dostanę zniżki zamiast 100GBP - 150 GBP

 

Myślę o takim https://www.christopherward.co.uk/rubber-touch-leather-strap-22mm-st-0e9925

Powinien chyba nieźle wyglądać do czarnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ten pasek wyjdzie 25GBP dzięki temu, że dokupię ten pasek to dostanę zniżki zamiast 100GBP - 150 GBP

 

Myślę o takim https://www.christopherward.co.uk/rubber-touch-leather-strap-22mm-st-0e9925

Powinien chyba nieźle wyglądać do czarnej wersji

No wiem. :) Szczerze mówiąc w pierwszej wersji o tym nie pomyślałem. Tylko czy przeszycie będzie pasować do tego Tridenta? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tarczy jest delikatny pomarańczowy akcent.

 

Hmm, muszę jeszcze raz przejrzeć wszystkie paski i się zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tarczy jest delikatny pomarańczowy akcent.

 

Hmm, muszę jeszcze raz przejrzeć wszystkie paski i się zastanowić.

 

Ja bym wziął ten czarny lub omegowo-bondowski (nie oryginalny bondowski) nylon. Jego cena regularna to przegięcie, ale jakość ma świetną wedle znawców gatunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja nie mam takich fajnych katalogów!?! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja nie mam takich fajnych katalogów!?! :o

Może dlatego, że jak mam 6 i nadal nie wiem dlaczego? ;) Poza tym to nie katalog. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął ten czarny lub omegowo-bondowski (nie oryginalny bondowski) nylon. Jego cena regularna to przegięcie, ale jakość ma świetną wedle znawców gatunku. 

Tomek, odkąd Daniel Craig założył czarno-szare nato jako Bond, to już jest pełnoprawny, oryginalny bondowski pasek! Mało tego, tak naprawdę to faktycznie pierwsze bondowskie Nato, bo Connery miał RAF strap.

;)  :)  :)

 

Potwierdzam - jakość doskonała! Jeśli ktoś jest zainteresowany Bondem 20mm to zapraszam na priw - oddam swojego w dobrej cenie, jak nowy.

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, odkąd Daniel Craig założył czarno-szare nato jako Bond, to już jest pełnoprawny, oryginalny bondowski pasek! Mało tego, tak naprawdę to faktycznie pierwsze bondowskie Nato, bo Connery miał RAF strap.

;)  :)  :)

Jakoś trzeba je rozróżniać, nie? Ten szaro-czarny to też nie jest pomysł specjalnie dla Bonda. Ha! To może jeszcze napiszmy, że Rolex był pożyczony, że producent nie chciał udostępnić egz. do filmu, że Bond nie tylko Roleksa i Omegę nosił, etc... ;)

 

Dla mnie ten RAF strap, to pierwsze bondowskie Nato (chodzi o wzór na nylonie). 

 

Uzupełniając: https://www.watchgecko.com/watch-news/nato-g10-zulu-bond-watch-strap/

 

Dzięki Piotrek!

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato bondowskie, to takie, które nosił James Bond, tak? No to Connery w 1964 w Goldfingerze nie nosił Nato, tylko jednoczęściowy nylon. Nato wymyślili Brytole parę lat później. Ale się przyjęło, że to "nato bond". Tak naprawdę pierwszym Bondem, który nosił prawdziwe nato był Craig. I tym sposobem mamy dwa prawdziwe "bondowskie nato" - stare, Conneryego (które nie było nato) i to szaro-czarne, prawdziwe Craiga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato bondowskie, to takie, które nosił James Bond, tak? No to Connery w 1964 w Goldfingerze nie nosił Nato, tylko jednoczęściowy nylon. Nato wymyślili Brytole parę lat później. Ale się przyjęło, że to "nato bond". Tak naprawdę pierwszym Bondem, który nosił prawdziwe nato był Craig. I tym sposobem mamy dwa prawdziwe "bondowskie nato" - stare, Conneryego (które nie było nato) i to szaro-czarne, prawdziwe Craiga.

Zgoda, chodzi o wzór, co uzupełniłem:

 

Dla mnie ten RAF strap, to pierwsze bondowskie Nato (chodzi o wzór na nylonie).

 

Będzie? ;)

 

Sam wzór w zal. od kolorów ma jakąś nazwę, czy po prostu cała linia z paskami to "regimental"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z konkretną nazwą wzoru, ale gdzieś czytałem ciekawą historię, dlaczego pasek ma 16mm szerokości, podczas gdy Submariner ma w uszach 20.

8470565_BondOriginal-Goldfinger1964.jpg

Najzwyczajniej w świecie wzięło się to podobno z tego, że... po prostu nie mogli znaleźć paska na rozmiar. Ekipa szukała paska w ostatniej chwili, na gwałt i znaleźli w jakimś sklepie tylko ten jednoczęściowy 16mm. No i musiał wystarczyć. A nawet później znaleźli się naśladowcy, którzy nosili specjalnie za małe paski "jak Bond" :)

 

A, i kolory "old bonda" to: navy, oliwka i burgund. Nie szary czy czarny, jak niektórzy myślą.

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął ten czarny lub omegowo-bondowski (nie oryginalny bondowski) nylon. Jego cena regularna to przegięcie, ale jakość ma świetną wedle znawców gatunku. 

 

Który to jest dokładnie ten nylon bo nie mogę go namierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-52348-0-61571700-1497097463_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Zdjęcie zegarka idealnego :)

8514488_IMAG0319.jpg

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Telefonowi" odpadł indeks "XII" :)

 

E: jednak nie, to jakaś edycja specjalna dla jakiegoś "private dining".

Edytowane przez arek314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Wiesz co tts niby podoba mi się ten model ale gdzie nie spojrzę na zdjęcia to dobija mnie wysokość tego zegarka, chyba jednak nie przekonam się do zakupu. Może to kwestia zdjęć ? Jestem uczulony po zakupie Aquariusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tts niby podoba mi się ten model ale gdzie nie spojrzę na zdjęcia to dobija mnie wysokość tego zegarka, chyba jednak nie przekonam się do zakupu. Może to kwestia zdjęć ? Jestem uczulony po zakupie Aquariusa :)

13,3mm wysokości. Ok 0,5mm więcej niż Roleks. Aquarius 18,8mm! Wygodny ale osobiście myślę, że jakby był jak Combat Sub, byłby idealny. Na większej łapie nie powinno być takich rozterek. Przymierzyć i rozterki znikną. Swoją drogą, jego wielkość nie przytłacza jak się go wrzuci na bransoletę.

 

Acha, mieści się pod mankiet koszuli bez wybierania specjalnej. Dla mnie to ważne.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tts niby podoba mi się ten model ale gdzie nie spojrzę na zdjęcia to dobija mnie wysokość tego zegarka, chyba jednak nie przekonam się do zakupu. Może to kwestia zdjęć ? Jestem uczulony po zakupie Aquariusa :)

No coś Ty! Aquarius to czołg w porównaniu z Tridentem. Poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.