Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę moim nowym super zegarem

MUDMASTER GWG-1000-1A1ER  :D

 

Dobry wybór.

Będzie Pan zadowolony GRATULACJE   :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór.

Będzie Pan zadowolony GRATULACJE   :lol:

Dzięki :) już jestem mega zadowolony :D

 

Choć nie ukrywam, że przeżyłem chwilę grozy, bo myślałem że mój egzemplarz ma uszkodzone odbieranie sygnału DCF, nie synchronizował się automatycznie i nie mogłem włączyć manualnej kalibracji czasu, choć robiłem wszystko jak trzeba wg instrukcji: strefa poprawnie wybrana, zegarek naładowany i nic... myślę poszukam na forum, jak się nie uda to będę reklamował, minął dzień.. poczytałem instrukcję i doczytałem, że odbieranie sygnału kalibracji czasu jest niedostępne podczas gdy uaktywnione jest wyświetlanie wskazania zmiany ciśnienia (BARO), które przypadkowo włączyłem. Wiec wyłączyłem i skalibrował się z DCF  -  kamień z serca :D

 

Takie to przygody początkującego użytkownika Mudmastera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej ceny na eglobal... a nie janusze finansjery chcą 2000zł za używkę...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz nówkę z EG póki są i nie szukaj używki za 1300zł czy jeszcze taniej bo raczej nie znajdziesz.. Jak tak dalej będziesz czekał to może się okazać, że na EG w końcu znikną w tej cenie i zostaną Ci tylko używki za 2000zł albo drożej, tyle że już za kilkuletnie sztuki.


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakąś obniżkę było taniej już ale za późno ogarnąłem temat.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej ceny na eglobal... a nie janusze finansjery chcą 2000zł za używkę...

Ale tyle to sobie winszują za zegarek z gwarancją realizowaną w Polsce. Nie widziałem oferty na gwg z EG w tak wysokiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do "Black Friday". Może będzie coś.

 

a rok temu coś było? pamięta ktoś ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb pewna osoba kupiła na eglobalcentral Gwg-1000 i dostała egzemplarz z dwoma numerami - ten drugi jest ponoć wybity na dekielku ale jakby wypukły

Natomiast zupełnie z innej beczki Gwg-100 z rodzimej dystrybucji posiada takie oto dodatkowo wybite numery - przy czym tutaj to podejrzewam, że wrócili może do nadawania tych dodatkowych unikalnych numerów natomiast już pojawil się podejrzenia, że Gwg-1000 jest odnowionym (refubrished) egzemplarzem chociaż na eglobalcentral w dziale FAQ stanowczo informują, że jeżeli są takie zegarki to informują o tym w opisie, w przeciwnym wypadku sprzedają nowe oryginalne zegarki.

Zdjęcie GWG-1000 z fb

Zdjęcie GWG-100 od mojego subskrybenta. Co Wy na to ?ff27d41945722490f091871306452ab4.jpg5a74d0fb0ce53211bd43ce9ecbd4469c.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj staniał o 20zł gwg na eglobal ale jak widać to co pisze Matej... jest strach tam kupować...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj staniał o 20zł gwg na eglobal ale jak widać to co pisze Matej... jest strach tam kupować...

To pierwszy taki przypadek, nie napisałem tego żeby straszyć czy odradzać zakupy tylko Wy akurat musicie o tym wiedzieć, to wynika z mojego szacunku do Was - użytkowników Forum bo gdyby było inaczej to bym tego tutaj nie wrzucał ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem z EG Mudmastera z dwoma numerami na deklu. Tak to u mnie wygląda:

 

45289795242_16f6526ba7_o.jpg

 

Ciekaw jestem, jaki jest powód "dwunumerowości". Może rzeczywiście jakiś "refurb". W sumie by mi to nie przeszkadzało, jeśli zegarek jest sprawny i w stanie "jak nowy", jednak bezapelacyjnie powinni o tym informować kupujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak refurb to też cena powinna być jak za REFURB, nie chodzi o januszowanie ale o szacunek do samego siebie...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na EG, to w sumie jak za "refurb" ;) Ale masz rację, gdybym wiedział, że to zegarek refurbished, to może zdecydowałbym się z dwie stówki dołożyć i kupić gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z watchshopa i też mam dwa numery. Zegarek z tej samej fabryki

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z watchshopa i też mam dwa numery. Zegarek z tej samej fabryki

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Jeśli to nie kłopot to wrzuć proszę zdjęcie, udostępnię jeśli pozwolisz w temacie na fb to chłopak się uspokoi.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca jednak Twój drugi numer wygląda normalnie a ten co wrzuciłem jest zupełnie inaczej "skonstruowany" i Twój wygląda naturalnie ....

Też dostałem z EG Mudmastera z dwoma numerami na deklu. Tak to u mnie wygląda:

 

45289795242_16f6526ba7_o.jpg

 

Ciekaw jestem, jaki jest powód "dwunumerowości". Może rzeczywiście jakiś "refurb". W sumie by mi to nie przeszkadzało, jeśli zegarek jest sprawny i w stanie "jak nowy", jednak bezapelacyjnie powinni o tym informować kupujących.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do eglobal czy te gwg są nowe czy odnawiane, ciekawe czy coś odpiszą


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z numerów określa fabrykę i datę produkcji. Ale w ciągu dnia powstaje ileś tam egzemplarzy, także drugi nr to po prostu nr indywidualny. W GPW-1000 mam tak samo.

 

Zresztą jak sobie wyobrażacie "refurbished" w kwestii zegarków? Ktoś skupuje starocie i ponownie sprzedaje??? Koń by się usmiał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z numerów określa fabrykę i datę produkcji. Ale w ciągu dnia powstaje ileś tam egzemplarzy, także drugi nr to po prostu nr indywidualny. W GPW-1000 mam tak samo.

 

Zresztą jak sobie wyobrażacie "refurbished" w kwestii zegarków? Ktoś skupuje starocie i ponownie sprzedaje??? Koń by się usmiał.

Gpw, mtg zgadza się. Natomiast miałem z 5 szt Gwg-1000 i żaden nie miał drugiego numeru. Zwróć uwagę na zdjęcie, które wrzuciłem..... ten numer różni się np od tego na Twoim GPW. W "cywilizowanych" krajach gdy zegarek paruje albo ma wadliwy moduł (co w zasadzie od razu się objawia) zegarki są wymieniane na nowe (z relacji osób, które oddały takie zegarki) - wtedy w takim zegarku wymienia się moduł i jest "refubrished" . Tak ja to widzę. U nas parowanie wg monopolisty to rzecz normalna a jak masz wadliwy moduł to czekasz na nowy.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUSie temat też był poruszany, nikt nic nie wie, według mnie po prostu zaczęli nadawać drugi numer jak w przypadku Premium G i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.