Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Niby w szafie pół roku leżał... ale oryginał ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Piszę z prośbą o pomoc. Na prezent dla męża na 40te urodziny wybrałam G-shock Mudmaster - GWG 1000 - tylko widziałam go w kilku oznaczeniach:

GWG 1000 1AER,

GWG 1000 1A3ER

GWG 1000 1A1ER

i chyba jeszcze jakieś - nie mam już siły ani chęci na rozszyfrowywanie (cała energia poszła na wybór Mudmastera i wersji 1000 a nie 100 :) stąd prośba o informację czym się od siebie różnią te modele/ który wybrać? Wydawało mi się że kolorem ale pewności nie mam... Dodam że mąż pasjonuje się wojskiem / paintballem, ASG, jeździ na milsimy - stąd wybór Mudmastera, i kolorystyka w jaką celuję jakaś wojskowa (pasek zielony-oliwkowy).

 

I chciałbym się tylko upewnić co do nocnego podświetlenia tarczy - chodzi o to żeby w ciemności dyskretnie sprawdzić godzinę (żeby w środku nocy lasu nie rozświetlać) da się czy niekoniecznie to tak działa?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest GWG-1000-1A1ER - najmniej czytelny ze wszystkich.4ae2af0887eb56b1a6d180f6c7b0c5c8.jpg

To masz porównanie: po lewej GWG-1000-1AAER, a po prawej GWG-1000-1A3ER. 1A3 polecałbym dla męża najbardziej - ma najlepszą lumę, czyli fluorescyncyjne podświetlenie indeksów i wskazówek. dd756533f28e85b2635bd600961b8e45.jpg

A to jest GWG-1000-1AER. Też fajny, czytelny, ale do zastosowań paramilitarnych 1A3 na pewno będzie lepszy.6b0d71d8a0080627236a0d49fc9a907b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue kup mu ten z zielonym paskiem, czyli

GWG-1000-1A3ER.

Sprawdź cenę na eglobalcentral uk, sprawdzona strona.

Dobrze chłop trafił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten co wkleiłem z olx oryginał bo musze typowi odpowiedzieć...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten co wkleiłem z olx oryginał bo musze typowi odpowiedzieć...

 

A jak myślisz ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

jakbym wiedział to bym nie pytał, a ty ?


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podejrzana jest już sama cena :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

i to cały argument? jest droższy niż nówka...

 

może ktoś kto się faktycznie zna to się wypowie


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to cały argument? jest droższy niż nówka...

 

może ktoś kto się faktycznie zna to się wypowie

Przepraszam Cie ja nie widziałem tej drugiej oferty OLX :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podejrzana jest już sama cena :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1900 zeta to rzeczywiście podejrzane :D

Nie na to patrzysz ;)

i to cały argument? jest droższy niż nówka...

 

może ktoś kto się faktycznie zna to się wypowie

Patrzę na tel. i imo na zdjęciach jest oryginał.

Martwiłaby mnie ta bateria bo ja jakbym sprzedawał to bym naładował a tak to sprzedaję niby z taką baterią a nie wiadomo w jakim stanie jest akumulator jak tak leżał pół roku w szafie, może jest kaput i go podładował do L z padaki.

No ale po co szukasz używki w tej cenie?

Bierz nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1900 zeta to rzeczywiście podejrzane :D

Nie na to patrzysz ;)

Patrzę na tel. i imo na zdjęciach jest oryginał.

Martwiłaby mnie ta bateria bo ja jakbym sprzedawał to bym naładował a tak to sprzedaję niby z taką baterią a nie wiadomo w jakim stanie jest akumulator jak tak leżał pół roku w szafie, może jest kaput i go podładował do L z padaki.

No ale po co szukasz używki w tej cenie?

Bierz nowego ;)

 

Gościu napisał że za 1600 odda... też dziwnie tak...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ile kosztuje akumulatorek w razie czego, no i czy wymiana w domu czy w serwisie...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ile kosztuje akumulatorek w razie czego, no i czy wymiana w domu czy w serwisie...

Za aku zapłacisz do 50zł (raczej mniej), wymiana samemu gratis, a u zegarmistrza musisz zapytać. Wymienia się tak samo, jak zwykłą baterię. Nie powinno być to specjalnie problematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WookieWroc

Jak dodasz cenę akumulatora i koszt wymiany, to wyjdzie Ci mniej więcej tyle ile nowy na EG. Nie wiem dlaczego się tak bronisz przed tym sklepem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WookieWroc

Jak dodasz cenę akumulatora i koszt wymiany, to wyjdzie Ci mniej więcej tyle ile nowy na EG. Nie wiem dlaczego się tak bronisz przed tym sklepem ;)

 

bo ja janusz i cedzę każdego grosza "jak się nie ma miedzi to się na dópie siedzi" :lol:

Edytowane przez WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz nie Janusz, ja wszystko rozumiem, też nie lubię kasy wywalać niepotrzebnie, ale... kupisz za 1600, dołożysz na przesyłkę, dokupisz aku za 50 dych i 50 dych za wymianę, to zostaje Ci 50 PLN, które moim zdaniem warte jest dołożenia za FNNŚ* sztukę. Zawsze masz nieotwierany zegarek na rocznej gwarancji.

 

* Funkiel Nówka Nie Śmigana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz nie Janusz, ja wszystko rozumiem, też nie lubię kasy wywalać niepotrzebnie, ale... kupisz za 1600, dołożysz na przesyłkę, dokupisz aku za 50 dych i 50 dych za wymianę, to zostaje Ci 50 PLN, które moim zdaniem warte jest dołożenia za FNNŚ* sztukę. Zawsze masz nieotwierany zegarek na rocznej gwarancji.

 

* Funkiel Nówka Nie Śmigana ;)

 

ma mi wysłać zdjęcia, napiszę mu że to LOw może być oznaką słabej baterii i taka bateria 100zł plus wymiana 100zł i za 1500 wezmę  :ph34r:


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie oto zdjęcia mi przesłał

post-81079-0-68606400-1543183960_thumb.jpg

post-81079-0-09220800-1543183965_thumb.jpg


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takie oto zdjęcia mi przesłał

Wprost uwielbiam, jak ktoś robi zdjęcia, na których nic nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam cię, idz dalej tą drogą :wacko:

Ori, ori, jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.