Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was kupował od tomo poza allegro?

 

Ja kupowałem kilka sztuk. W 100 % uczciwy i godny zaufania sprzedawca.

Płaciłem zadatek na zegarek, a następnie był wysyłany za pobraniem z opcją sprawdzenia przesyłki.

 

Nie było najmniejszych problemów. Słowny i rzetelny. Do tego bezproblemowy kontakt :) 


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupował od tomo poza allegro?

Pewny sprzedawca kupiłem od niego pare rzeczy zawsze wszystko było ok :) teraz właśnie kupiłem u niego mudmastera :) dziś wysłał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko739 - odezwał się ktoś w temacie instrukcji obsługi do MudMastera???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nikt troche lipa z tą instrukcją ;) ziutek obiecał i cisza...

bujman brawo Ty! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ile można zaoszczędzić zamawiając od tomo poza aukcją,jaką jest różnica jeżeli to nie tajemnica ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ponawiam zapytanie :) Jeśli się ktoś odważy,zdecyduje wyjąć te śrubki/atrapy z koperty MM to proszę o jakieś foto czy wymiary,bo jeśli są takie same jak w Romanie to fajnie by wyglądały w 9400 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zegar na lata, a nie miesiące. 8-)

 

pozdrawiam, Piowa

Zobaczymy zobaczymy :D do następnej oficjalnej premiery jakiegoś wypaśnego "G".


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar jest super i prowadzę od pewnego czasu ;) walkę wewnętrzną: kupić nie kupić wszystko za jak również przeciw i przegrywam.. logika vs serce heh kolejny sikor czy ten jedyny(albo jeden z 2,3) hihi ,masakra zwarjuje albo już jestem wariatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar jest super i prowadzę od pewnego czasu ;) walkę wewnętrzną: kupić nie kupić wszystko za jak również przeciw i przegrywam.. logika vs serce heh kolejny sikor czy ten jedyny(albo jeden z 2,3) hihi ,masakra zwarjuje albo już jestem wariatem

Nie jesteś sam, ta choroba jest okropna ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyleczyłem i czuję spokój :)

Powiedział właściciel MTG i jeszcze 2 Romków :D

 

Ja chwilowo czuję się też spełniony, choć nie powiem MM jeszcze bym przygarnął.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem że tak będzie :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej, czy później każdy zegar tam trafia, nie ważne jak jest piękny i funkcjonalny, zawsze znajdzie się osoba, której nie podpasuje lub kupi tylko do zapoznania się z modelem, ewentualnie potrzebuje zastrzyku gotówki...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w piątek będe miał mojego :) troche długo każe na siebie czekać ale za to z jakim majestatem go założe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.