Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam sprzętu do takiego focenia.niestety tylko zwykły smartfon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej z tym czołgiem pojechałeś po bandzie ;) wszystkie testy takie codziennego użytku przeszedł bez problemu :) troche lipa z tym kettlem ale masa 16kg zrobiła swoje :) ogólnie dobra robota z tym testem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej z tym czołgiem pojechałeś po bandzie ;) wszystkie testy takie codziennego użytku przeszedł bez problemu :) troche lipa z tym kettlem ale masa 16kg zrobiła swoje :) ogólnie dobra robota z tym testem :)

Dzięki ziko739 :)7d4ee673c2ff550d40f88c2ca236e2de.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja Czarna ma taki sam kolor (odcień) cyfr oraz kresek godzinowych jak wersja Desert DC ? Na zdjęciach nie mogę ocenić. Jesli tak to rozumiem, że jedyna róznica to bezel pasek oraz BARO i TEMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja Czarna ma taki sam kolor (odcień) cyfr oraz kresek godzinowych jak wersja Desert DC ? Na zdjęciach nie mogę ocenić. Jesli tak to rozumiem, że jedyna

róznica to bezel pasek oraz BARO i TEMP.

Wydaje mi się że jeszcze wskazówka sekundowa jest czerwona w DC a w czarnym nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko, jakie wieści od Giewonta przynosisz? Wstanie wreszcie, czy tak będzie leżał? ;) GWG przymierzał? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem na morskie oko i czarny staw :) było ciężko ale warto na czarnym stawie o 30m mi za dużo pokazywał wysokość i skalibrowałem :) Giewontu nie zdobyłem szedłem czerwonym szlakiem spod Regli na Grzybowcu miałem kryzys ale doszedłem do przełęczy na łańcuchy już nie wszedłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym razem na pewno się uda :) Fajny szlak prowadzi nad Morskie oko zaraz w prawo w las za Wodogrzmotami Mickiewicza, ale zapomniałem nazwy. Zielony bodajże :) Racja nad Czarny Staw troszkę się po tych kamieniach wlecze :) Dużo ludzi było, czy miałeś szczęście? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) trochę pada...

 

DSC08609.jpg

 

DSC08627.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym razem na pewno się uda :) Fajny szlak prowadzi nad Morskie oko zaraz w prawo w las za Wodogrzmotami Mickiewicza, ale zapomniałem nazwy. Zielony bodajże :) Racja nad Czarny Staw troszkę się po tych kamieniach wlecze :) Dużo ludzi było, czy miałeś szczęście? :)

Nie jest to szlak w kierunku Doliny Pięciu Stawów? :) ludzi było bardzo dużo ale tylko na Czarny Staw zdecydowali się nieliczni :) następny raz na Giewont wchodze od strony Kasprowego tym niebieskim szlakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to szlak w kierunku Doliny Pięciu Stawów? :) ludzi było bardzo dużo ale tylko na Czarny Staw zdecydowali się nieliczni :) następny raz na Giewont wchodze od strony Kasprowego tym niebieskim szlakiem :)

Z czarnego poleć w prawo na przełęcz pod chłopkiem. Super traska

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja całość szedłem od Doliny Strążyskiej ale trasa daje w dupe :) niektórzy to w klapkach wychodzili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są egzemplarze zgadza się, aż skóra cierpnie jak spotkasz na trasie takiego jegomościa.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jest to szlak w kierunku Doliny Pięciu Stawów? :) ludzi było bardzo dużo ale tylko na Czarny Staw zdecydowali się nieliczni :) następny raz na Giewont wchodze od strony Kasprowego tym niebieskim szlakiem :)

Tak, dochodzi się do Pięciu Stawów :) Fajny spacerek ;) Zimą droga na Morskie oko jest jak z bajki gdy wszystko w śniegu a cisza wręcz powalająca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info spróbuje następnym razem tym szlakiem :) zimą jeszcze nie byłem w Zakopanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.