Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Recommended Posts

a powiedzcie mi Panowie jedną rzecz...

czy jak dotykacie tych trzech czarnych plasticzków na koronce to czy mają taki delikatny luz i wydają takie charakterystyczne ''tykanie''? Dodam, że koronka siedzi sztywno, tylko te plasticzki delikatnie się ruszają jak któregoś dotknę i słychać takie ''tyk'' :D ... Ma ktoś może podobnie? Mam się tego obawiać?

Tak jak już pisałem mam już trzeciego MM we wszystkich trzech miałem to samo jak to piszesz tykanie także moim zdaniem to normalne... Koronka czuć jakby miała taki delikatny skok

Mój egzemplarz jest z kwietnia 2019 lecz zastanawia mnie co oznacza ten drugi kod 94CER5 nigdy na wczesniejszych dwóch nie było tego drugiego kodu

Ja też mam dwa numery nabite na dekielku ale są ładnie, symetrycznie nabite, nie na jakimś tle brązowym czy coś jak gdzieś widziałem, wygląda jak fabryka.

A to tykanie mnie wkurza lekko ale skoro mówicie, że tak macie też to olewam, co myślicie? :D

Tak jak już pisałem mam już trzeciego MM we wszystkich trzech miałem to samo jak to piszesz tykanie także moim zdaniem to normalne... Koronka czuć jakby miała taki delikatny skok

Mój egzemplarz jest z kwietnia 2019 lecz zastanawia mnie co oznacza ten drugi kod 94CER5 nigdy na wczesniejszych dwóch nie było tego drugiego kodu

Jest tak jak napisałeś 9 ( rok 2019 ) 4 ( kwiecień ) CER5 ( indywidualny symbol egz. ). Drugi kod wprowadzono rok temu w japońskich fabrykach.

Pytanie raczej bez związku. Aktualnie posiadam tylko jedną szt. tego modelu z lipca 2019 i ma u mnie dożywocie.

A czy wersja 1A3DR różni się w czymś od wersji 1A3ER? W jakości są różnice? W ogóle są jakieś różnice? Pierwsza z tego co wiem jest na rynek azjatycki a druga na europejski, coś poza tym? Jakość? :D

A czy wersja 1A3DR różni się w czymś od wersji 1A3ER? W jakości są różnice? W ogóle są jakieś różnice? Pierwsza z tego co wiem jest na rynek azjatycki a druga na europejski, coś poza tym? Jakość? :D

Nie, same zegarki są identyczne, jakość również taka sama, jedyne różnice (poza gwarancją oczywiście) to zestawienie języków w instrukcji obsługi.

Pytanie raczej bez związku. Aktualnie posiadam tylko jedną szt. tego modelu z lipca 2019 i ma u mnie dożywocie.

Sorki, myślałem że nabyłeś kolejnego gwg 1000.

Bo nabyłem ;) Poprzedni się sprzedał błyskawicznie i równie szybko zauważyłem jego brak ;)

Pewien sklep internetowy zadziałał błyskawicznie i otrzymałem nowy egz. w tydzień.

post-94831-0-74538300-1569408270_thumb.jpg

Czy ktoś z tu obecnych nosi mudmastera non stop 24h?  bo ja po 13 godzinach non stop odczuwam dyskomfort a nadgarstek mam 20cm   :(

Mi się zdarzało nie zdejmować mojego z nadgarstka przez dobę - i to kilka razy odkąd go mam - włącznie ze spaniem - i tego problemu nie stwierdziłem... Ale mam też mniejszy nadgarstek bo skromne 17,5 cm - może to w rozmiarze tkwi problem...

No cóż trzeba będzie się przyzwyczaić  :)  może to dla tego że zawsze nosiłem zegarki 42mm 

Ja już jestem dużym chłopcem i nie muszę się lansować  :P

Zegar jest kozak i mam nadzieję że zostanie na dłużej, zawsze mogę dokupić jakiegoś maluszka z G

Edited by Kosmala

Przecież ten zegarek jest lekki i gdzie tu dyskomfort. Wystarczy nie zapinać go zbyt ciasno ;)