Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge trafic dasz namiar na temat?

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Nie mam 50 postow i wystawiony jest na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dwie różne wersje kolorystyczne, może też być tak, że w zależności od daty produkcji dawali inny dekielek.

Matej raczej by nie testował podróby :D

Różnica jest dla tego że jedne są produkowane w Japonii a drugie w Tajlandii, przy tych z Tajlandii po prostu nie było już miejsca tyle na deklu i zmienili minimalnie układ napisów.

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przymierzam się do GWG1000, ale nigdzie nie mogę znaleźć sensownego porównania z GA100, którego noszę już kilka lat :D Chodzi mi tylko o wielkość, jak będzie wyglądał na moim 18 cm nadgarstku, poza daremnym filmem na yt nie ma nic... Jakby ktoś akurat miał te dwa zegarki i podobny nadgarstek to bym prosił o kilka zdjęć. Dzięki serdeczne.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Nie wiem jak Ga100 ale moge Ci powiedziec jak jest z Gw9400. Mudka wyslalem do serwisu i wrocilem do Gw9400, ktory maly tez nie jest - mam go na lapie 3ci dzien i caly czasam wrazenie, ze zalozylem jakis zegarek dla dzieci... Jednak mimo rozmiaru Gwg1000 nosi sie bardzo wygodnie. Madgarstek mam spory - nie znam dokladnie centymetrow - ale i GWG jak GW nosze zapiete na 4tej dziurce. Pozdro. Wiec z GA100 bedzie chyba podobnie.

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada GW 9400 - GWG 1000 jest sporo wiekszy. Przede wszyskim jest grubszy. Narka. ec691cdaa4bb0f19f94a51f6b3553185.jpg1fddbf04699450e7516bbd6c7de33941.jpga737eb75117eee2033d579bad5dede5a.jpg

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Porównań gw9400-gwg jest tona, ale i Twoja opinia się przyda:) Czekam na kogoś z Ga100 vs GWG1000. Zapraszam :)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz porownanie ga z gw i bedziesz mial odpowiedz. Ga jest delikatnie mniejszy od Gw. Moj wroci za jakies 4 do 6 tygodni - wyedy moge fotki wrzucic. Narka.

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona szczęśliwych posiadaczy GWG 1000:) To były bardzo długie dni w oczekiwaniu na wymarzony zegarek

e342cd901b59fe45med.jpg

Edytowane przez janekldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest :D Spora przesiadka z GA100 na GWG. Pomimo sporych rozmiarów ultra wygodny ;) Jak będę miał czas to zrobię kilka fotek dla porównania z GA100, może jest ktoś kto się jeszcze waha i obawia się takiej przesiadki. Stay tuned. 9232d553080f966fe23012d6e866a2a3.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest :D Spora przesiadka z GA100 na GWG. Pomimo sporych rozmiarów ultra wygodny ;) 

Gratulacje, doskonały wybór.

Od podstaw (GA-100) wspiąłeś się na szczyt (GWG-1000).

Ciężko porównywać te zegarki - oba są dobrze znane chyba większości forumowiczów.

Chętnie poczytamy jednak o Twoich subiektywnych odczuciach - bo taka przesiadka to krok milowy.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak.

W moim rankingu zdecydowanie na podium

U mnie z kumplami 010dfa8c9fd7993b50c349aa8a306adc.jpg

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dość dokładnie oglądałem dzisiaj jeden egzemplarz w Timetrend... Mój pierwszy GWG został przejęty przez siły wroga, znaczy mojego syna ;) i po niemal roku noszenia różnych innych czasomierzy i G, postanowiłem jednak odkupić sobie Mudmastera.

 

O ile niemal każdy ma w mniejszym lub większym stopniu ze wskazówką sekundową, która często między 20 a 40s nie trafia w indeksy, o tyle zastanowiło mnie to ustrojstwo na załączonym zdjęciu.

Na pierwszym egzemplarzu tego nie miałem i niema do dzisiaj.

 

Jakiś komentarz? Model JAPAN (oba zresztą)

 

post-895-0-90918500-1557517270_thumb.jpeg

Edytowane przez Peacemaker

Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym też tego nie miałem a teraz mam. To jest podobno krąg od panelu solarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peacemaker

Od dawna wiadomo, że tylko te egzemplarze z "kręgiem" są oryginalne. Mój niestety nie jest. Przynajmniej krąg jeszcze się nie uwidocznił ;)

A tak na serio, to chyba nie czytałeś wątku od początku, bo co jakiś czas temat kręgu wraca :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezkręgowiec mój xD

A co do wskazówki sekundowej, to u mnie nie trafia idealnie w 00, czy w 12 jak kto woli, a poza tym idzie normalnie. 3ef6bed2750e1ca5ec955e53cc71cd15.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peacemaker

Od dawna wiadomo, że tylko te egzemplarze z "kręgiem" są oryginalne. Mój niestety nie jest. Przynajmniej krąg jeszcze się nie uwidocznił ;)

A tak na serio, to chyba nie czytałeś wątku od początku, bo co jakiś czas temat kręgu wraca :)

 

:lol:  ;)


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może jest tutaj ktoś z Trójmiasta, kto byłby tak uprzejmy i rzucił okiem (są dostępne zielone w Galerii Forum) czy jest również z kręgiem czy może nie oraz czy jako tako trafiają te wskazówki? 

 

Będę w piątek w Trójmieście, to może bym zakupił... :)

 

edit:

 

dobra, dzwoniłem. krąg jest. czyli, że teraz tak już mają :)

Edytowane przez Peacemaker

Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał na sprzedaż 1A3ER, z zapasowym bezelem. Ogłoszenie w przyszłym tygodniu bo czekam na customa kinga ale jak coś to można PW pisać.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakaś lipa chyba jest, mam baterię na M i dałem na pół godziny na pełne slońce na balkon, dalej jest na M. Do tego zrobiłem test i jak daję na słońcę to na wyświetlaczu nic się nie wyświetla na tym menu serwisowym...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj na dobę albo dwie, to wtedy wskoczy na H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak daję na test solara w menu serwisowym to nic na ekranie się nie pojawia, obojętne czy dam na słońce czy na mocną lampkę


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakryj ręką ns kilka sekund i wtedy zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się 888


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.