Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sw3dro

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze
 1. To ja miałem taką przygodę - dodatkowo nosił ślady/rysy na śrubach mocujących pasek od nieuważnego rozkręcania. Żałuje, że nie zrobiłem zdjęć ale byłem tak wkur!@#$%, że nie pomyślałem o tym...
 2. sw3dro

  GWG 1000 MUDMASTER

  Mi się zdarzało nie zdejmować mojego z nadgarstka przez dobę - i to kilka razy odkąd go mam - włącznie ze spaniem - i tego problemu nie stwierdziłem... Ale mam też mniejszy nadgarstek bo skromne 17,5 cm - może to w rozmiarze tkwi problem...
 3. sw3dro

  GW-9400 Rangeman

  Bardzo ładnie się to zgrywa wg mnie
 4. Wrzuć fotę - or didnt happend
 5. Dobrze się czytało - dzięki za poświęcony trud - zegarek bardzo zacny.
 6. @Yaroo - nie wiem jak wygląda sprawa z innymi zegarkami u nich - ja miałem przygodę z tym konkretnym G.
 7. Co do kaktus24 - mam mieszane uczucia, z tego co widzę i wiem bo przerobiłem to na własnej skórze - te 2 egzemplarze, które mają obecnie na stanie (kolor zielony) - mają usunięte, zeszlifowane numery seryjne i noszą ślady - rysy na śrubach od mocowania paska od niezbyt dopasowanego narzędzia, którego użyto do ich odkręcenia. U mnie skończyło się na zwrocie gotówki na dzień następny, ale mieszkam 40 km od ich sklepu więc nie było problemu z dojazdem do nich. Zalecam dokładne obejrzenie zakupionego egzemplarza w razie podjęcia decyzji o zakupie - OSTRZEGAM!
 8. A to? https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_efs-s520cdb-1buef.html
 9. Wschody i zachody słońca pokazuje - tylko tego mi brakuje w GWG 1000, no i ma krokomierz - ja osobiście czekam na wyższy model tego zegarka. Miałem kiedyś kostkę i to łączenie się z aplikacją nie było jakieś cudowne - może teraz jest lepiej. Jak dla mnie GWG 1000 górą!
 10. sw3dro

  GWG 1000 MUDMASTER

  Ja mam banana na gębie, za każdym razem jak muszę spojrzeć na godzinę. Wygonił wszystkie inne zegarki - poza tym jest bardzo wygodny w noszeniu.
 11. sw3dro

  GWG 1000 MUDMASTER

  Co tu taki przestój?
 12. Bardzo ciekawie się czytało - dzięki za przybliżenie historii kwarców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.