Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie, tylko proszę się nie śmiać:-), jakiego klucza będę potrzebował by zmienić pasek, tzn jaki numer rozmiar typ, i jeszcze jedno , da się tak odkręcić by nie było śladu na tych śrubach ?

 

Pytanie dość kuriozalne :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Imbus. Coś kolo 2-3mm. Jeżeli będziesz ostrożny to nie zostawisz śladów.

 

EDIT: 2,5mm. Przydadzą się też szczypce do bolców.

A tu masz krok po kroku. Proste aż strach.

http://forums.watchuseek.com/f17/has-anyone-ever-changed-strap-their-mudmaster-gwg-1000-a-3079922.html#post27855730

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolczyki i same wyskoczą bez szczypiecm .1fFFllU.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Bolczyki i same wyskoczą bez szczypiecm .

Raczej nie wyskoczą. Trzeba je złapać za łeb i wyciągać. I know bo to robiłem. ;)

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdjąłem pasek a bolce paznokciem wyciągnąłem :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Masz zepsuty zegarek.    :D

Ja musialem zlapac w szczypce bo siedza bardzo ciasno i pasownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dlaczego sprzedawca w Anglii ( expeditelectronics.com ) daje na Mudmastera gwarancję sprzedawcy a nie międzynarodową Casio? Czy to mówi coś o sposobie w jaki pozyskał towar?

Gość ma fajną cenę (wychodzi coś 1750 na polskie pieniądze) ale nie chciałbym zostać na lodzie w razie czego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie indywidualnie ściąga z Azji lub Stanów pomijając dystrybucję CASIO.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa lata temu bym kupił takiego casio bez gwarancji(bo po co ) ale po tym czego się ostatnio naczytalem to gwarancja musi być przynajmniej międzynarodowa w G za te pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Mudmasterze obowiązkowo post-33253-0-51059500-1461089040.gif


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Kupilem od nich muda. Akurat mial problem z odczytem cisnienia. Odeslalem im. Sprawe zalatwili bez zajakniecia. Nie ma tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dlaczego sprzedawca w Anglii ( expeditelectronics.com ) daje na Mudmastera gwarancję sprzedawcy a nie międzynarodową Casio? Czy to mówi coś o sposobie w jaki pozyskał towar?

Gość ma fajną cenę (wychodzi coś 1750 na polskie pieniądze) ale nie chciałbym zostać na lodzie w razie czego...

 

 

Bardzo dobra cena, osobiście nawet bym się nie zastanawiał:-), w Polsce wyjdzie 2x drożej.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo dobra cena, osobiście nawet bym się nie zastanawiał:-), w Polsce wyjdzie 2x drożej.

Udało mi się jeszcze wynegocjować w Polsce za 2550zł z gw. zibi. Ale nadal jest przebicie...

Kupilem od nich muda. Akurat mial problem z odczytem cisnienia. Odeslalem im. Sprawe zalatwili bez zajakniecia. Nie ma tragedii.

Z tym, że ja mieszkam w Polsce i kupiłby go dla mnie znajomy. Chyba przez niego musiałbym w razie czego odsyłać

Przy Mudmasterze obowiązkowo attachicon.gifbiggrin.gif

A dlaczego szczególnie przy nim?

Na razie tylko jednemu koledze coś ze wskazówkami się porobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki, czujnik ciśnienia, grzechoczący sensor, tajemniczy ring na tarczy i co jeszcze tam było ... ?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.