Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie co to za bransoleta? Jak się powiększy zdjęcie to widać że jest "kombinowana" i ktoś ją przycinał - tyle że nie mam pojęcia jaki zegarek ma "taki materiał do obróbki"... wygląda całkiem ciekawie...

 

Zdjęcia z netu:

$_57.JPG

 

$_57.JPG

 

$_57.JPG


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trochę sie ich nazbierało ostatnio.. :)

 

https://s26.postimg.cc/knp04k5d5/G-_SHOCK_56_XX.jpg

Świetna rodzinka :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja GitBit ale BB że złotym wyświetlaczem mieszczy system. Wg mnie nie ma ładniejezego kwadrata.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacunek  :)

 

Edit: Ale że czerwonego nie masz???  ;)

Czerwony będzie, bezel już jest czekam tylko na pasek ale przyjdzie dopiero za jakieś dwa miechy. ;)

 

Świetna kolekcja GitBit ale BB że złotym wyświetlaczem mieszczy system. Wg mnie nie ma ładniejezego kwadrata.

Dzięki. DW-5600E jest kolegi Laryngoskop, przyjechał na zmianę koperty na stalową. :) Z kolei BB jest już teoretycznie sprzedany chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłem wystawiając go na sprzedaż. Mam co prawda jeszcze dwa ze złotym LCD więc może nie odczuje tak jego braku. ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo póżniej o godzinę o 17:17:17 ;)

 

Daito, nie wiem co to za branzoleta i raczej cieżko będzie ją zweryfikować. Źle nje wygląda ale mimowszystko ta oryginalna wygląda znacznie lepiej ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób dzisiaj o 18:18:18 i będzie Git :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Temat tej bransolety już kiedyś przewinął się na forum. Chyba oryginał z zibi nie kosztuje fortuny, bo ta od Adama to 330zł

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakaś alternatywa, ciekawe jak z jakością i wykonaniem.

 

Myślę, że oryginał bije ją spokojnie. Gdzieś w sieci wyczytałem, że w przypadku Luminoxa to czysty plastik, więc raz wykręconej śrubce już bym raczej nie zaufał.

No i trzeba ją trochę w uszach zebrać pod wymiar kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oryginał bije ją spokojnie. Gdzieś w sieci wyczytałem, że w przypadku Luminoxa to czysty plastik, więc raz wykręconej śrubce już bym raczej nie zaufał.

No i trzeba ją trochę w uszach zebrać pod wymiar kwadratu.

 

Jakością pewnie bije na łeb, ALE - mnie osobiście w tej bransolecie oryginalnej bardzo przeszkadza to że ona jest tak mocno zwężana, pewnie dlatego że po pierwsze mam 20cm w łapie, i to po drugie, przyzwyczajony jestem do grubszych pasków - automaty z reguły paskowane były na 24mm a 22mm to już absolutne minimum, miałem na bransolecie GPW i GW-A i tam bransoleta jakby szersza była nieco... a że mały kwadrat bardzo mi podchodzi to kombinuję jak tu ten efekt "cienkiej bransolety" przeskoczyć - na razie zegarek wrócił na pasek i szukam... w sumie na pasku jest dużo lepiej, co prawda też jest zwężany ale nie tak drastycznie na krótkim odcinku.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne spostrzeżenia co do bransolety. Nosi się świetnie ale zwężenie trochę drażni. W nadgarstku około 18.5cm i nosze się z myślami co by na pasek nie wrzucić lecz w moim przypadku bransoleta zostanie w szufladzie bo w cenie jaką ja dostałem raczej nie kupię ponownie. A gdy powieje nudą to zmienię z paska na bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Jaram się jak dzieciak

300b123d2b3de4f3dbf1ed99480f4f68.jpg

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito,

podałbyś cenę na pw

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

To co w przyszłym roku składamy GW-5000? :)

Koniecznie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś oba i mógłby wrzucić zdjęcie jaka jest różnica między miodowym a złotym wyświetlaczem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi to tak naprawdę ten sam odcień LCD , różnica polega jedynie na tym że złoty ma tą blaszke zamiast srebrnej foli z tyłu lCD która daje ten mieniący sie efekt.

Sam LCD jest transparetny dzięki czemu ta blaszka bardziej podbija w słońcu lub innym bystrym świetle jego kolor. W rezultacie wyświetlacz z miodowego zaczyna wpadać w odcienie złota w zależności od konta pod jakim pada światło. 

 

 

Echhh cieżko to po ludzku opisać slowami.  :unsure:  :rolleyes:

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi to tak naprawdę ten sam odcień LCD , różnica polega jedynie na tym że złoty ma tą blaszke zamiast srebrnej foli z tyłu lCD która daje ten mieniący sie efekt.

Sam LCD jest transparetny dzięki czemu ta blaszka bardziej podbija w słońcu lub innym bystrym świetle jego kolor. W rezultacie wyświetlacz z miodowego zaczyna wpadać w odcienie złota w zależności od konta pod jakim pada światło.

 

 

Echhh cieżko to po ludzku opisać slowami. :unsure::rolleyes:

Ciężko ale wiadomo o co chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Ciekawe czy na tej zasadzie dało by radę wymodzić srebrny i czerwony, jak w starych limitkach 5600

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kolega dobrze kombinuje ;)

 

Dzięki za odpowiedź! A jeśli by ktoś miał oba żeby wrzucić fotkę obok siebie, byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na tej zasadzie dało by radę wymodzić srebrny i czerwony, jak w starych limitkach 5600

 

Probowałem z LCD od 5610 z mizernym skutkiem niestety. Ale wiem że robia takie żeczy bo widziałem na insta. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.