Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, może za pierwszym, trzecim razem potem to już bułka z masłem ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba siedzi... ale co się nakląłem to głowa mała. Uszy wyglądają jekby je ktoś z wiatrówki ostrzelał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Maciek napisał, pierwszy, drugi raz moż byc ciężko ale później zakłada sie szybko jak pasek. Kwestia techniki, nic na siłę.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba siedzi... ale co się nakląłem to głowa mała. Uszy wyglądają jekby je ktoś z wiatrówki ostrzelał :D

he, he, chyba każdy miał to samo za pierwszym razem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnego razu nie przewiduję ;)

W planach kupno następnego 5610 i przebranie go na żółto plus negatyw (albo może zielony wyświetlacz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółtek na wakacjach z OM 1 gen i Tisellem, konkurencja silna, a mimo to wygrywa i częściej na nadgarstku :)

Zielony wyświetlacz sprawdza się wybornie, choć nie sposób uchwycić na zdjęciu faktyczną barwę - zieleń jest bardzo żywa i wesoła w słońcu.

Pozdrawiam! c6e4aab582aa293ccb65ce0bc8f92de3.jpg3453c415cea74dddc8d10fb80e6d664e.jpg93cc34fb20a6a394b6b7293d924d8f47.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że to nie jest odpowiedni temat, ale jakby ktoś miał na sprzedaż Casio DW-5600EG. lub jakiś przerobiony na ten styl, to chętnie kupię. :)

Nie chcę zakładać tematu w dziale kupię, bo tam mało osób zagląda, a tu widzę, że można się z Wami dogadać lub coś zakupić. :)

Jak coś, to walcie na PW aby tu nie zaśmiecać tematu. 

http://1.bp.blogspot.com/-vwnRyI--I_0/TV94fd1W-9I/AAAAAAAADzA/fD3uHvLDDds/s1600/ff5.jpg <---- taki. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Uśmiechnij się ładnie do Gitbita, może coś Ci ogarnie :)

 

Jestem tu świeży więc, nie znam każdego. Jak nie dostanę tego modelu, lub przerobionego, to kupię zwykły, ale moim marzeniem od dłuższego czasu jest właśnie taki jak wyżej napisałem. :) 

Dlatego czekam na odzew. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kolega Gitbit tu nie zagląda. :) może ktoś ma taki model z wyświetlaczem pomarańczowym, żółtym stylizowany na retro styl? :) chętnie przygarne. Szukam wszędzie i znaleźć nie mogę.

 

Wysłane z mojego Q10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagląda zagląda, ale żółtego a raczej miodowego wyświetlacza do DW-5600 nie posiadam. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda. :( będę musiał zakupić zwykły. No chyba a, że znajdę coś w stylu retro lecz nie będzie to G Shock ;).

Ps. A jest może jakiś model "kwadraciaka" z takim wyświetlaczem miodowym, który dostanę na polskim rynku? :)

 

Wysłane z mojego Q10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w oficjalnej sprzedaży już nie, możesz polować na używkę lub zakupić jakiś model DW-5600 i domowić miodowy wyświetlacz od wersji EG w Zibi o ile da sie go zamówić. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym czasem..

 

20170901_144326_1_-01.jpg

 

Zaczynamy zabawe  :D

 

20170901_150523-01.jpg

 

20170901_153236-01-01.jpg

 

20170901_153629-01.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę, ja nadal czekam na swoje zamówienie :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny pozytywny ale jak coś mam do niego miodowy złoty tami sam jak ten który właśnie złożyłem. 

 

John.doe, jak to mówią cierpliwość popłaca ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.