Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Daito ja Ci mówie te białe napisy na bezelu kompletnie nie pasują, weź je zmyj zmywaczem do paznokci albo przemaluj na złoto lub czarno. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito ja Ci mówie te białe napisy na bezelu kompletnie nie pasują, weź je zmyj zmywaczem do paznokci albo przemaluj na złoto lub czarno. 

500+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz Tobie też się dostanie. Klasyk klasykiem wiadomo ale ten siwy włos na szybcke rownież nie pasuje do Twoich na ręku  :P ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito ja Ci mówie te białe napisy na bezelu kompletnie nie pasują, weź je zmyj zmywaczem do paznokci albo przemaluj na złoto lub czarno. 

 

To zwykły czarny bezel, te napisy, na tym "grawerze" nie są lakierowane i "normalnie" wyglądają na czarne, ale makro tak "to widzi" jak zdjęcia pokazują...  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, chcesz mi powiedzieć że te napisy G-SHOCK i PROTECTION na Twoim bezelu według Ciebie nie są białe?  :huh:

Czarne przy tej szybce i LCD wyglądają o niebo lepiej. 

 

GW-_M5630_Draw.jpg

 

GW-_M5630_Gold_Black.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, chcesz mi powiedzieć że te napisy G-SHOCK i PROTECTION na Twoim bezelu według Ciebie nie są białe?  :huh:

Czarne przy tej szybce i LCD wyglądają o niebo lepiej. 

 

Białe nie są na 100% to "goły" polimer jest, ale widzę że muszę szukać bezela z napisami polakierowanymi na czarno...

Dzisiaj sobota to pewnie Piotrek trochę oczytany  :D

 

W tych tematach o których myślisz to ja mało oczytany jestem - w zasadzie można powiedzieć że analfabeta prawie ;)

 

Fajny psiak ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe nie są na 100% to "goły" polimer jest, ale widzę że muszę szukać bezela z napisami polakierowanymi na czarno...

 

Ten "goły" polimer to najzwyklejsza w świecie farba która można zmyć. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "goły" polimer to najzwyklejsza w świecie farba która można zmyć. ;)

 

W sztucznym świetle wygląda to tak:

post-54087-0-37712500-1508016066_thumb.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to bezel od GW-M5610-1 i nic z napisami nie robiłeś to są one fabrycznie białe no może lekko szarawe ale nie czarne i widać do dokładnie na wcześniejszych Twoich zdjęciach. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to bezel od GW-M5610-1 i nic z napisami nie robiłeś to są one fabrycznie białe no może lekko szarawe ale nie czarne i widać do dokładnie na wcześniejszych Twoich zdjęciach. 

 

Nie wiem od którego modelu jest ten bezel - kupiłem go na alle jako bezel czarny do DW-5600/GW-5600/GW-M5610 i jeszcze kilka modeli było wymienionych... i różni się on od bezela który jest w GW-M5610-1 wiem bo mam ;) ale nie ważne, problem jest rozwiązany i napisy są teraz czarne bo permanentnym potraktowałem na czarno :)  


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na działce z kwadratem fajnie jest, nawet się zsynchronizował na ręce w nocy

20171015_125234.jpg

 

20171015_130016.jpg

Edytowane przez pechagto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pics_Art_10-15-04.07.54.jpg

:)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już traciłem nadzieję ale w końcu się odnalazł. Dawno tak nie miałem żeby paczka leciała 4 tygodnie z Singapuru do Polski Ciekawe ile poleży na cle. d62ecbf738c4de0da73df4fa61d83f65.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś delikatny przypływ weny ale to chyba dzięki tej pogodzie zmobilizowałem się do ruszenia tyłka w plener.  :)

 

CASIO_G-_SHOCK_GW-_M5610_GW-_M5630_Wathe

 

GW-_M5610_Yellow_Mod_Wather.jpg

 

GW-_M5630_Stars.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.