Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy kupię gdzieś w PL zielony wyświetlacz do GW-M5610. Nie chodzi mi o zamówienie z Zibi, które będzie szło 2 do 3 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widoczna rysa to raczej nie bardzo. Ale dzięki za propozycje.

Czyli poza Zibi i lekko zarysowanym od Maćka nie dostanę nigdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ok jak pęknięty :P i pewnie się rozleci po ściągnięciu. Ogólnie fajny G, to ten z allegro co ostatnio poszedł?

Tak to ten z alle.....rzeczywiście tego pęknięcia nie widziałem wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarnymi napisami na bezelu będzie wyglądał znacznie lepiej ;)

 

 

Już przełożyłem :)

 

 

A o takim "złotku" było gdzieś mówione? Jak nie lubię koloru Au na łapie ale takie coś...

 

pure-gold-g-shock.jpg

 

pure-gold-g-shock2.jpg

 

https://www.g-central.com/pure-gold-dream-project-g-shock-on-public-display-in-tokyo/


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stali bym takiego przygarnął.  :o


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że od przyszłego roku będziemy mieć tylko czas letni.

 

Zastanawiam się czy sygnał radiowy, który poda czas zimowy da się w 5610 skorygować ręcznie? Pewnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GitBit dzięki za pomoc w skompletowaniu listy części i wsparcie przy składaniu. Z całej operacji najgorszy montaż bransolety :)

Fotka byle czym ale jest moc.

nidYLPQ.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Jakby składać kostkę na screwbacku ale z solarem i WC to pewnie brać częsci z GW-5000-1? Zegarek jest z 2009 więc może być już krucho z czesciami. Zawsze można się posiłkować GW-5000HR z 2017 roku, tylko tam był negatywny LCD, więc trzeba polować na moduł z GW-5000-1. Mam pytanie: na pacparts jest w czesciach naklejka magnetyczna na dekiel, gdzieś widziałem że jest do starszych modułów. Czy to będzie od razu naklejone na deklu czy trzeba osobno zamawiać? Przecierał ktoś szlaki?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git  :)

Maciek o Tobie mowa :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Jakby składać kostkę na screwbacku ale z solarem i WC to pewnie brać częsci z GW-5000-1? Zegarek jest z 2009 więc może być już krucho z czesciami. Zawsze można się posiłkować GW-5000HR z 2017 roku, tylko tam był negatywny LCD, więc trzeba polować na moduł z GW-5000-1. Mam pytanie: na pacparts jest w czesciach naklejka magnetyczna na dekiel, gdzieś widziałem że jest do starszych modułów. Czy to będzie od razu naklejone na deklu czy trzeba osobno zamawiać? Przecierał ktoś szlaki?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Wszystkie części do GW-5000 są dostępne w zibi, moduł który siedzi w GW-5000 to ten sam moduł 3159 który siedzi w GW-M5610. Co do naklejki magnetycznej to nie jest ona od razu naklejona na deklu można ja dokupić ale nie jest to nie zbędne do prawidłowego działania zegarka.

Maciek o Tobie mowa :D

Chyba zacznę zbierać tantiemy lub jakiś inny ekwiwalent za tego typu proceder ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu gipsu jeden z idealnych zegarków na wychudzony nadgarstek :D Taka prawda niestety.

 

post-33253-0-93367500-1507922393_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, teraz możesz damki nosić, Tisella sprzedałeś a on teraz idealny by był  :D

No żebyś wiedział :(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.