Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Ameryki nie odkryję jak napiszę, że rysuje się od samego patrzenia ;), ale krew od tego nie leci .. fajny jest :)

 

7ea71866b46a1948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wdzięczna bestia...

Muszę przyznać, że wyjątkowo ładnie wyszedł. Widział bym go w żółtych ciuchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Może i nie byłoby źle, ale ten kontrast teraz jest dobry ;) No i bransoleta to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo, tak czy inaczej, twoje foto zachęca do zakupu.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foto zachęca do zakupu.. ;)

Mnie fotki też zachęciły swego czasu do tej wersji , niestety w realu ta złota ramka już tak zachęcająco nie wyglądała - jeszcze tego samego dnia odsyłałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę cenę, czyli całe 89 funtów to chyba nie dostałem nigdy tak wiele za tak niewiele. Ostatecznie przekonałem się do kwadratów, ale wygląda na to, że gwarantem sukcesu jest bransoleta o której męczę ;) Nawet czasem w nim śpię, a wcześniej mi się to raczej nie zdarzało. Nie mogę nie polecić zatem 3 starsze foto  :lol:

 

6MZvuNH.jpg

 

a41a91l.jpg

 

OrQe6Sz.jpg

 

EDIT: GTB tyle tych kostek przerobił, że aż ciężko mi wchodzić w polemikę, ale jednak się nie zgadzam :) 

Minus jest jeden malutki (ale tu mój pech zrobił swoje), mam troszkę krzywo wyświetlacz. Zobaczyłem już po dniu noszenia i nie było czego odsyłać. Jakoś żyję.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej na zdjęciach wychodzi rewelacyjnie. A do tego na bransie.. Nic dodać nic ująć, brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: GTB tyle tych kostek przerobił, że aż ciężko mi wchodzić w polemikę, ale jednak się nie zgadzam :)

Ależ oczywiście , masz do tego pełne prawo wszak żyjemy w (chyba) wolnym kraju :)

Jeden woli córkę a drugi teściową ;)

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...) mam troszkę krzywo wyświetlacz. Zobaczyłem już po dniu noszenia i nie było czego odsyłać. Jakoś żyję.

No to w czym problem? Odkręcasz dekiel, obracasz moduł do żądanej pozycji, przykręcasz dekiel. 3 minuty i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zdaję sprawę, że Ty wiesz dużo o kostkach, bo nawet oglądałem ostatnio jakiś Twój filmik na YT, ale ja to nie Ty... :) Ani żadnego zegarka jeszcze nie rozbierałem, ani nawet bym nie przypuszczał, że wystarczy lekko obrócić tylko, że coś wymienić na wolne od wad... Chyba troszkę więcej niż 3 minuty jednak bo zakładanie tej bransolety też najłatwiejszą czynnością nie jest.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż rozkręcany solar ^_^

Dla konesera to duży spadek wartości takiego "grzebanego" :P

A jeśli już to potem test szczelności wykonać i nie taki Januszowo-wannowy rzecz jasna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zdaję sprawę, że Ty wiesz dużo o kostkach, bo nawet oglądałem ostatnio jakiś Twój filmik na YT, ale ja to nie Ty... :) Ani żadnego zegarka jeszcze nie rozbierałem, ani nawet bym nie przypuszczał, że wystarczy lekko obrócić tylko, że coś wymienić na wolne od wad... Chyba troszkę więcej niż 3 minuty jednak bo zakładanie tej bransolety też najłatwiejszą czynnością nie jest.

Z bransoletą masz rację - na początku może faktycznie przysparzać problemów jej ponowny montaż, ale to kwestia wprawy. Niemniej sprawa nadal do załatwienia.

 

@tomaliusz Tomek, nie wiem nawet, Co Ci odpisać. Ja nie szukam problemów tam, gdzie ich nie ma. Jak wg Ciebie zegarek można rozszczelnić, jeśli dekiel został otwarty i zamknięty, a uszczelka jest nowa i fabrycznie posmarowana? Jedyna możliwość, jaką widzę, to jej mechaniczne przesunięcie i przyszczypanie. Ale to już naprawdę trzeba mieć dwie lewe ręce albo robić to na kolanie lub po ciemku, żeby to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do krzywego LCD to może jest tak jak w przypadku serii GMW... tam ramki są krzywe w każdym egzemplarzu, strasznie to wkurza....aż odciąga

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do krzywego LCD to może jest tak jak w przypadku serii GMW... tam ramki są krzywe w każdym egzemplarzu, strasznie to wkurza....aż odciąga

W GMW jest o tyle trudniej, że dekiel jest zakręcony, więc nie ma możliwości po prostu przyłożyć go równo i dokręcić, ponieważ on obracając się może minimalnie przez gumową podkładkę pociągnąć za sobą moduł. Ale możliwe, że z ramkami masz rację - nie miałem jeszcze okazji rozbierać tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Panowie,przyznaje ze nie rozkrecałem nowego zegarka w pl..ale rozkrecałem nowy zegarek w uk.

I po rozkręceniu oraz  wyciagnieciu czterech srubek,trzeba jeszcze powalczyc z podcisnieniem zeby odszedł dekiel od koperty - jak to moje doświadczenie ma sie do zegarków w pl ?

 

Pytam poważnie,bo na milion postów o rozkręcaniu nie znalazłem jeszcze nawet wspomnienia o tym FAKCIE i to zaczyna mnie delikatnie irytowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GMW jest o tyle trudniej, że dekiel jest zakręcony, więc nie ma możliwości po prostu przyłożyć go równo i dokręcić, ponieważ on obracając się może minimalnie przez gumową podkładkę pociągnąć za sobą moduł. Ale możliwe, że z ramkami masz rację - nie miałem jeszcze okazji rozbierać tego modelu.

Chyba na zonacasio był temat krzywych ramek w gmw jako wada fabryczna, może w świeżych wypustach to poprawili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę cenę, czyli całe 89 funtów to chyba nie dostałem nigdy tak wiele za tak niewiele. Ostatecznie przekonałem się do kwadratów, ale wygląda na to, że gwarantem sukcesu jest bransoleta o której męczę ;) Nawet czasem w nim śpię, a wcześniej mi się to raczej nie zdarzało. Nie mogę nie polecić zatem 3 starsze foto :lol:

 

 

 

EDIT: GTB tyle tych kostek przerobił, że aż ciężko mi wchodzić w polemikę, ale jednak się nie zgadzam :)

Minus jest jeden malutki (ale tu mój pech zrobił swoje), mam troszkę krzywo wyświetlacz. Zobaczyłem już po dniu noszenia i nie było czego odsyłać. Jakoś żyję.

Fajny ten żółtek. Jaki to model? Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

@tomaliusz Tomek, nie wiem nawet, Co Ci odpisać. Ja nie szukam problemów tam, gdzie ich nie ma. Jak wgrać zegarek można rozszczelnić, jeśli dekiel został otwarty i zamknięty, a uszczelka jest nowa i fabrycznie posmarowana? Jedyna możliwość, jaką widzę, to jej mechaniczne przesunięcie i przyszczypanie. Ale to już naprawdę muszę mieć dwie lewe ręce albo robić to na kolanie lub po ciemku, żeby to zrobić.

Nie prosiłem o komentarz i nie szukam problemów tylko wyraziłem swoje zdanie.

Nie ma gwarancji szczelności bez jej przeprowadzenia!

Po otwarciu szczelnego zegarka należałoby przeprowadzić taki test i koniec kropka.

W każdym szanowanym serwisie to usłyszysz.

Nie ma czegoś takiego jak pewność ... mimo Twoich zapewnień i wyjątkowych zdolności manualnych bo wszystko może się zdarzyć jak sam przytoczyłeś  ;)

Pewna jest tylko śmierć i podatki ;)

I w ogóle jakoś wolę fabrycznie zamknięte i nierozkręcane ... wolno mi chyba nie? ... są większe zboczenia  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten żółtek. Jaki to model?

GW-B5600BC-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do krzywego LCD to może jest tak jak w przypadku serii GMW... tam ramki są krzywe w każdym egzemplarzu, strasznie to wkurza....aż odciąga

Co jest krzywe bo nie zauważyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest krzywe bo nie zauważyłem?

Patrzę na swoje stalowce i też nie zauważyłem krzywych ramek.. Fakt, mój pierwszy gmw-b5000d miał krzywo osadzony moduł, ALE nie ramkę samą w sobie. Teraz mam kolejne dwa stalowce i mają wszystko idealnie tak jak trzeba.. Czyli jednak NIE W KAŻDYM egzemplarzu jak kolega @murcins pisze.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest krzywe bo nie zauważyłem?

Patrz fotki poniżej :)

 

Patrzę na swoje stalowce i też nie zauważyłem krzywych ramek.. Fakt, mój pierwszy gmw-b5000d miał krzywo osadzony moduł, ALE nie ramkę samą w sobie. Teraz mam kolejne dwa stalowce i mają wszystko idealnie tak jak trzeba.. Czyli jednak NIE W KAŻDYM egzemplarzu jak kolega @murcins pisze.. ;)

" może w świeżych wypustach to poprawili..."

 

2cVsOsm.jpge4O0OzV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins, no ale przecież tu cały moduł/mechanizm jest krzywo a nie sama ramka (z datą) tak jak piszesz.. Miałem tak. Rozkręcić, poprawić, olać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.