Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

To niedopuszczalne.

Niemniej wyjątek nie stanowi reguły.

Fakt, niedopuszczalne. Ale nie masz wrażenia, że NIESTETY, coraz więcej tych wyjątków od reguły się pojawia? I to w coraz to droższych modelach, a nie w jakimś prostym dw-5600, gw-m5610.. GMW i krzywe ramki/moduły, paprochy pod szybką, gwg i jego "stopwskazówki", z gprami też coś było z nadrukami na wyświetlaczu, o parujących G swego czasu nie wspominając. A ceny nowych modeli rosną, rosną, rosną..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie rozumiecie sytuacji.

Pytanie brzmi: czyje to paprochy, skoro aż tyle kosztują? ;)

(razem z zegarkiem)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre,  byłoby nawet zabawne, gdyby nie koszty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kurz z majtek twórcy G, a nawet jak nie to i tak przyjechał do nas a JP albo Chin więc wartość dodana jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, niedopuszczalne. Ale nie masz wrażenia, że NIESTETY, coraz więcej tych wyjątków od reguły się pojawia? I to w coraz to droższych modelach, a nie w jakimś prostym dw-5600, gw-m5610.. GMW i krzywe ramki/moduły, paprochy pod szybką, gwg i jego "stopwskazówki", z gprami też coś było z nadrukami na wyświetlaczu, o parujących G swego czasu nie wspominając. A ceny nowych modeli rosną, rosną, rosną..

Dokładnie, z nowymi mtg też kilka osób miało problemy, gdzies a wusie czytalem o problemach ze wskazowkami

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Trochę kolorów w ten nudny jak... dzień.

 

gvyj8pW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Trochę kolorów w ten nudny jak... dzień.

 

Jak sprawa ma sie z przebarwieniami ? 

Bezel podejdzie na GW5000 ?

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel podejdzie na GW5000 ?

Nie podejdzie , do 5k z żółtych pasuje od DW-5600P-9 (matowy) lub GB-5600B-9 (połysk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa ma sie z przebarwieniami ?

Bezel podejdzie na GW5000 ?

Jak nie nosisz pod rękawem bluzy to dłużej wytrzyma. W przeciwnym wypadku dość szybko zaczerniają się krawędzie, rożki.

Nie podejdzie , do 5k z żółtych pasuje od DW-5600P-9 (matowy) lub GB-5600B-9 (połysk).

Dokładnie. Miałem właśnie cały zestaw (bezel+pasek) od dw-5600P.

Wyglądał tak.

ab74810330b822a40fe0cea4f7bfe005.jpg

56dd4a8d832a8c02c3514660adcbb33c.jpg

Ostatecznie sprzedałem z powodów ww.

 

A tak wyglądał gw5k w ciuchach od DW-5600SK-1. Może się komuś przyda - już kiedyś ktoś swojego też wrzucał, ale nie pamiętam kto i weź to znajdź na szybko ;).

502074acbaa98c225c49dd2e251911c5.jpg

a373d2b0d36b19b64bd72cf000570cae.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Fajne te żółte ciuszki.

Dzięki! 

 

Jak sprawa ma sie z przebarwieniami ? 

 

W moim przypadku to zegarek zrobiony na wakacje, używany bardzo intensywnie latem, praktyczne do wszystkiego.

Ja żadnych przetarć ani przebarwień nie zauważyłem. Myślałem, że juz będzie po nim przy zrywaniu aronii, sok z tego owocu ciężko zmyć ze skóry.

Ale umyłem płynem do naczyń i gąbką kuchenną i jest jak nówka.

 

uJlC0BY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Nie podejdzie , do 5k z żółtych pasuje od DW-5600P-9 (matowy) lub GB-5600B-9 (połysk).

 

 

 

Jak nie nosisz pod rękawem bluzy to dłużej wytrzyma. W przeciwnym wypadku dość szybko zaczerniają się krawędzie, rożki.

Dokładnie. Miałem właśnie cały zestaw (bezel+pasek) od dw-5600P...

 

...A tak wyglądał gw5k w ciuchach od DW-5600SK-1. Może się komuś przyda - już kiedyś ktoś swojego też wrzucał, ale nie pamiętam kto i weź to znajdź na szybko ;).

 

 

Dzięki panowie za cenne posty

 

Ja lata temu miałem 5k w przebraniu od OCEAN GREY - strasznie ładny efekt.Ale nosiłem go do pracy i po pół roku bezel już był inny :) pasek dłużej zachywał wygląd.

Od Twojego zestawu,różniło sie to tylko tym,że bezel miał zbliżony odcień do paska.

Jak tak patrze,to pokusiłbym sie o stwierdzenie że to nawet pasek z tej serii - o ile ma tradycyjny dostęp do teleskopów

 

Dzieki wielkie za zdjecie w żółtych cichach..Ciekawie wygląda,ale jak tak się wpatrzeć,to za bardzo sie gryzie ten żółty z wyświetlaczem - gdyby ramka była żółta :P

Musze poszukać czegoś innego - moze khaki ? ale tu moze być problem z dopasowaniem

 

 

Dzięki! 

 

W moim przypadku to zegarek zrobiony na wakacje, używany bardzo intensywnie latem, praktyczne do wszystkiego.

Ja żadnych przetarć ani przebarwień nie zauważyłem. Myślałem, że juz będzie po nim przy zrywaniu aronii, sok z tego owocu ciężko zmyć ze skóry.

Ale umyłem płynem do naczyń i gąbką kuchenną i jest jak nówka.

 

 

 

Żółty i aronia ? Prace ogrodowe ? I dalej łądny ?

Noo :) to zachwiało moim światopoglądem,ale nie podważam !! :)  

 

 

Tytany na olx się pojawiły. https://www.olx.pl/oferty/user/jHwjw/

 

Na bogato,odrazu obie wersje - do wyboru i koloru

Życze mu żeby miał idealny sort.No i nam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze poszukać czegoś innego - moze khaki ? ale tu moze być problem z dopasowaniem

Khaki powiadasz ... :)

GW-5000 w "mundurze" od DW-5600M-3

post-109016-0-11304400-1575887629_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jakby nie kombinować to gw-5000 i tak najlepiej w takim zestawieniu.. Dla mnie oczywiście.

aadff9e122558ed360b3bef924501b81.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@p.r.p.

 

Raczej tylko na małe (dziecięce :)  ) nadgarstki.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie , do 5k z żółtych pasuje od DW-5600P-9 (matowy) lub GB-5600B-9 (połysk).

Lub od dw5600tb-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@p.r.p.

 

Raczej tylko na małe (dziecięce :) ) nadgarstki.

Mam 18,5 cm. Może to nie dużo, ale z krowiastych zegarków już wyrosłem czas temu. Wyjątek stanowi mój romek 9430. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub od dw5600tb-1

Tylko tu pojawia się problem z doborem paska w tym samym odcieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jakbym temu robaczkowi: https://www.watchshop.com/casio-watch-gw-m5610-1ber-p100033651.html chciał nadać zielonych barw to (patrząc po opisie na stronie) to nie podejdzie? : https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/5416-bezel-casio-dw-5600-dw-5600m-3.html Jest jakaś alternatywa w tym kolorze? Może jakiś większy spis co od czego można brać na zamianę w kostkach? Połączenie z tym w sumie nie mniej chodzi mi po głowie: https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/4550-oryginalny-bezel-casio-dw-d5600-gw-m5610-g-5600-gw-m5600-gw-m5630-gw-m5610sd-8.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jakbym temu robaczkowi: https://www.watchshop.com/casio-watch-gw-m5610-1ber-p100033651.html chciał nadać zielonych barw to (patrząc po opisie na stronie) to nie podejdzie? : https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/5416-bezel-casio-dw-5600-dw-5600m-3.html Jest jakaś alternatywa w tym kolorze? Może jakiś większy spis co od czego można brać na zamianę w kostkach? Połączenie z tym w sumie nie mniej chodzi mi po głowie: https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/4550-oryginalny-bezel-casio-dw-d5600-gw-m5610-g-5600-gw-m5600-gw-m5630-gw-m5610sd-8.html

Nie będzie pasował bezel .

Tabelka kompatybilności :

post-109016-0-36696100-1575891289_thumb.jpg

Brakuje tylko GW-B5600 ale ten jest identyczny jak DW-5600E.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 18,5 cm. Może to nie dużo, ale z krowiastych zegarków już wyrosłem czas temu.

Zaraz krowiasty :)

Mam podobny zestaw, nadgarstek też. Jednak bransoleta IMO jest zbyt wąska, może w odniesieniu do wagi użytkownika :)  (108kg)

 

IMG-20191209-123652872.jpg


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

No ten khaki siadłby szybciej.

Bransy nawet nie miałem w rękach.

 

To ona nie ma takiej szerokości w najwęższym miejscu co tradycyjny pasek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.