Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie limitka rozczarowała na żywo. Z metra niczym nie różni się od plastiku, trudno czymkolwiek uzasadnić różnicę w cenie od reszty full metal.

post-55792-0-60754900-1572820885_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie limitka rozczarowała na żywo. Z metra niczym nie różni się od plastiku, trudno czymkolwiek uzasadnić różnicę w cenie od reszty full metal.

Gdzie ją oglądałeś? Mowa o full tytan, bo ten ze zdjęcia to wersja standard.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ktoś się orientuje ile kosztuje kompletne przebranie (bezel, bransoleta, śrubki) w takiego V?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ktoś się orientuje ile kosztuje kompletne przebranie (bezel, bransoleta, śrubki) w takiego V?

Ktoś tu pisał, że same ciuchy chyba z 1200 zł stoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ktoś się orientuje ile kosztuje kompletne przebranie (bezel, bransoleta, śrubki) w takiego V?

Wszystkie wymienione przez Ciebie części łącznie kosztowały 1226 PLN z przesyłką. W czerwcu, nie wiem jak teraz.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ją oglądałeś? Mowa o full tytan, bo ten ze zdjęcia to wersja standard.

To nie jest wersja tytanowa ale nadal różnica w cenie wersji V w stosunku do standardowej stalowej znacząca, moim zdaniem niczym nie uzasadniona. W wersji tytanowej dostajesz choć większy komfort użytkowania. ( i niestety jeszcze bardziej kosmiczną cenę )

PS nie pamiętam już w którym TT była ta przymiarka.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie.

Poczekam aż cena spadnie o połowę :D

Za 1200 to wolę kupić nowy zegarek.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie.

Poczekam aż cena spadnie o połowę :D

Za 1200 to wolę kupić nowy zegarek.

Jakby co czarna bransa i bezel od wersji GD-1 to koszt około 660 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spike Lee na olx za 1k.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spike Lee na olx za 1k.

Dobry żart :D 1 k to cena nie realna nawet dla nowego full seta a co dopiero za takiego trupa :D dla mnie max 300pln

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dobry żart :D 1 k to cena nie realna nawet dla nowego full seta a co dopiero za takiego trupa :D dla mnie max 300pln

 

spokojnie panowie,będą jeszcze droższe :)

 

Co jakiś czas pokazuja sią na ebay.uk.

Ceny wachaja sie od 100-200 funtów i znikają....ale nie wiem,czy aukcje są usuwane przez autorów,czy aż takie zapotrzebowanie rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie,będą jeszcze droższe :)

 

Co jakiś czas pokazuja sią na ebay.uk.

Ceny wachaja sie od 100-200 funtów i znikają....ale nie wiem,czy aukcje są usuwane przez autorów,czy aż takie zapotrzebowanie rynku

 

Obserwuję kostki wystawiane na ebay'u i nie tylko od około półtora roku - realna cena za wersję Spike Lee to równowartość 400 - 650PLN w zależności od stanu... Ja ten model w stanie 9/10 z pudełkiem i papierami wylicytowałem za około 400 zł z przesyłką. Jasne że są aukcje czy próby sprzedaży w których pojawiają się chore ceny, ale te zegarki pojawiają się, znikają i znowu się pojawiają  - niby nick sprzedawcy jest inny ale zdjęcia te same więc nie wiem jak to jest...  ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe OT

"(...) od około półtorej roku"

 

Intryguje mnie, skąd taka forma, strasznie rażąca? przecież rok to rodzaj męski!


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe OT

"(...) od około półtorej roku"

 

Intryguje mnie, skąd taka forma, strasznie rażąca? przecież rok to rodzaj męski!

To może tak; masz do wyboru:

1. lubię "półtorej",

2. mam kiepskie wzorce,

3, mam dobre wzorce, (2 albo 3  w zależności od opcji politycznej, czytającego) :D

4. sprawdzam Twoją czujność ;)

 

Możesz wybrać„ któryś z powyższych :D 

A tak poważnie dzięki za zwrócenie uwagi - poprawiłem :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję kostki wystawiane na ebay'u i nie tylko od około półtora roku - realna cena za wersję Spike Lee to równowartość 400 - 650PLN w zależności od stanu... Ja ten model w stanie 9/10 z pudełkiem i papierami wylicytowałem za około 400 zł z przesyłką. Jasne że są aukcje czy próby sprzedaży w których pojawiają się chore ceny, ale te zegarki pojawiają się, znikają i znowu się pojawiają - niby nick sprzedawcy jest inny ale zdjęcia te same więc nie wiem jak to jest... ;)

Dokładnie, tak jak ten na olx za 1350 :D nie ma szans sprzedaży w tej cenie. Za połowę bym przygarnął, bądźmy realistami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 800,- za gs 1400 (też olx) już chyba lepiej...


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 800,- za gs 1400 (też olx) już chyba lepiej...

Ujdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

IMG-20191111-143938.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem trafiła się rocznicówka to ją przygarnąłem :)

 

post-109016-0-53501700-1573569167_thumb.jpgpost-109016-0-10443300-1573569187_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.