Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name="

To jest gwóźdź do trumny bo coś jest na rzeczy, albo to wynoszą po kawałku kieszeniach z prawdziwych fabryk Casio, albo jakimś cudem doszli do takiej perfekcji w podrabianiu, że ciężko się poznać nawet z lupą. Ewidentnie mają jakiś problem z zapięciami, że sztukują - w Seiko jest tak samo. Nie wiem po czym da się jeszcze poznać. Ref na woreczku niewiele da. Może po tym, że oryginał przy teleskopach z jednej strony ma zalane metalowe wzmocnienia na teleskop. Poczekamy, aż odbierzecie - tylko, że to potrwa...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na klamrze brak gumki g-shock

Może sie okazać że gumka z napisem jest, tylko do zdjeć wycięli.

Tak samo robią z klamrami.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem po czym da się jeszcze poznać. Ref na woreczku niewiele da. Może po tym, że oryginał przy teleskopach z jednej strony ma zalane metalowe wzmocnienia na teleskop. Poczekamy, aż odbierzecie - tylko, że to potrwa...

 

 

To żelazne metalowe wzmocnienie jest zatopione w całości tych kompozytowych ogniw. Kiedyś jedno takie poświęciłem i zrobiłem test z zapalniczką. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam. Natomiast nie wiem czemu w mojej obecnej bransolecie widoczne jest tylko po jednej stronie i nie chodzi mi o jakiś nieodcięty glut plastiku po zalewaniu formy bo takie występują. Po prawej stronie widać metal praktycznie na każdym otworze teleskopu, po lewej nie ma w żadnym i to z lupą. Chyba, że im się stelaż w formie przesunął bardziej w jedną stronę albo mam podróbę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-32713-0-05074800-1543448300.png

Na pewno inne jest mocowanie teleskopów w stosunku do oryginału. 

Mi jakoś oryginalna bransoleta nie przypadła do gustu. Brak dla mnie spójności z bezelem... Zostałem przy pasku :).

Edytowane przez acid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie znajdę spis wszystkich modeli kostek z zakręcanym deklem?


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno inne jest mocowanie teleskopów w stosunku do oryginału.

 

Co chciałeś powiedzieć? Fakt ta z Ali nie ma nacięcia na klucz do zmiany pasków co jest w oryginale i co widać na wklejonym zdjęciu. Dodatkowo metal też widać po jednej stronie o czym pisałem wyżej. Ktoś napisze że to normalne zdjęcie bo dolna krawędź jest zasłonięta dla obiektywu, ok ale ja już obracałem tą bransoletę do zdjęcia żeby stwierdzić czy ślepy nie jestem ;)

Do rzeczy. Jak jest w waszych? Macie metalowe zbrojenie po jednej czy po 2 stronach?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ta bransoleta z ali różni się od oryginalnej. Oryginalna ma łączniki metalowe, ta z ali opisana jest jako plastikowa. Mocowanie teleskopów też jest inne.

 

Zdjęcia oryginalnej bransolety:

 

IMG-20181129-165420335.jpg

 

 

 

IMG-20181129-165549746.jpg

 

 

IMG-20181129-165509440.jpg


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie bransolety z ali różni się od oryginalnej.

 

Przejrzeli komentarze tego gościa. Paski sprzedaje z logiem Cartiera, choć na zdjęciu loga nie ma. Bransolety są też różnej jakości. Najprawdopodobniej więc to odrzuty z powodu wad, usterek itp, a nie robione na wzór.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejMick

 

"Najprawdopodobniej więc to odrzuty z powodu wad, usterek itp, a nie robione na wzór."

 

Te bransolety różnią się konstrukcją i materiałem, więc nie mogą to być odrzuty itp. >>> zdecydowanie robione na wzór :)

 

edycja:  nr S1214N jest na obu :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opieram się na tym, że najprawdopodobniej coś innego jest na zdjęciach, a coś innego zostaje wysłane, ale poczekajmy na pierwsze realne zdjęcia. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naginasz czasooprzestrzeń pod siebie czyli pobożne życzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja tej bransolety najprawdopodobniej nie kupię, więc jest dokładnie odwrotnie niż sobie ubzdurałeś. Po prostu to ja wkleiłem linka, więc czuję się zobowiązany do wyjaśnienia sytuacji do końca. ;) 


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inne jego rodzynki, i taki opis na jednej z aukcji.

 

CTM Watchband store is a high quality watchband manufacturers in China. Our company

set production and manufacturing, independent research and development, wholesale

and retail in the integrated.Welcome to wholesale!!!

 

a8f2b5ab21c194870e86caea61c9ecf0.jpg72b381e7706649dcc916fd967d32e998.jpg

A z jakością może być słabo, tak wygląda pasek do GPW od niego i nie da się go spasować do zegarka.

 

23362079cf048d15c98d4ba203d1d301.jpge7ee0fd5ddfc8659fd677099a50e2b5d.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie znajdę spis wszystkich modeli kostek z zakręcanym deklem?

 

Z pełnym spisem się nie spotkałem, poza tym ciągle coś nowego dochodzi:

Kostki bez radia i solaru:

 

DW-5000C-1A

DW-5000C-1B

WW-5100C-1

WW-5100C-9

DW-5200C-1

DW-5200C-9

WW-5300C

DW-5600C-1

DW-5600C-1V

DW-5600C-9V

DW-5600C-9CV

DW-5600C-9BV

DW-5600B-2V

DW-5600B-3V

DW-5800C-1V

Dwa modele na 10-cio lecie:

DW-1983

DW-1983-1

 

W 2001 roku na rynek weszły:

Dw-5000D-8

Dw-5000-1JF

Dw-5000 Bape

 

W 2003 - czyli na 20-to lecie:

Dw-5000sp-1jr

 

W 2008 - czyli 25-cio lecie:

Dw-5025sp-1

Dw-5000sl

Dw-5025d-8

Dw-5025b-7

 

W 2013 - czyli 30-to lecie:

Dw-5030c-1jr

Dw-5030-1jr

Dw-5030d-1jr

 

W 2018 - czyli 35-lecie:

Dw-5035d-1b

Dw-3035e-7er

 

No i są jeszcze modele GW-5000 i GMW-b5000...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns

 

"Co chciałeś powiedzieć? Fakt ta z Ali nie ma nacięcia na klucz do zmiany pasków co jest w oryginale i co widać na wklejonym zdjęciu."

Właśnie o te wewnętrzne nacięcia mi chodziło (oryginał je ma). 

W podróbie ich nie ma i teleskopy można wyjąć tylko wciskając od zewnętrznej strony bransolety.

Dodatkowo w podróbie ohydnie to wygląda - srebrne "szpilki"(końcówki teleskopów) wystające z boku.

Dodatkowo chyba niektóre są głębiej a inne bardziej wystają. 

 

JEDNYM SŁOWEM NIE WARTO KUPOWAĆ PODRÓBEK :)

 

Co do oryginału to:

"Metal też widać po jednej stronie" -  U mnie też tak wyglądało choć z drugiej strony ten metal wydawał się być zatopiony.

Edytowane przez acid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej b z 5 branzolet Zibi jakie mialem metal byl widoczny z jednej strony.  

Też na początku myślałem że to takie jednostronne wzmocnienie do mocowania teleskopu.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :D wyświetlacz w m5610 i gw5000 jest taki sam ? Miałem kilka 5610, w 5000 mam wrażenie, że kontrastowo jest gorszy...tzn kontrast jest super ale trzeba rękę odpowiednio ustawić, w5610 miałem wrażenie że sam lcd jest taki bielszy, w 5000 szarawy, nie wiem czy dobrze to wytlumaczylem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.