Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

Ten akurat nie ma być superczytelny i kapiący testosteronem.

Nie nadaje się na poligon, ani do odbicia zakładników z rąk złych wrogów USA.

Za to ma stylowy i świeży wygląd czego brak powyższym.

To jak GMW tylko w wersji plastikowej.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Ten akurat nie ma być superczytelny i kapiący testosteronem.

No mnie on też na damski wygląda... Szanownej nawet nie pokazuję bo będzie "cza" jej kupić... :rolleyes: a i tak na chwilę obecną ma więcej zegarków niż ja... do czego to doszło dash2.gif

Edited by Daito

:)

Czarno-czerwono-biały czyli babsko-papuzie kolory  :lol: Internet to potęga buehehehe

Czarno-czerwono-biały czyli babsko-papuzie kolory  :lol: Internet to potęga buehehehe

Czarno-czerwono-biały to zwykłe kolory, ale jak się je połączy w zegarku to się może zrobić  damski zegarek :D

Krygo - jak powszechnie wiadomo facet zasadniczo uznaje trzy kolory, g-shock w każdym z nich wygląda świetnie pod warunkiem że to kolor czarny ;) Ale skoro Tobie się podoba taka "damka" to w zasadzie nie masz się czym przejmować... ;) u mnie na łapie takie połączenie kolorystyczne wyglądałoby co najmniej jakbym dziecku zegarek zabrał - ale to spora wina mojej aparycji, a zegarek powinien do niej pasować wiec jak dla mnie odpada  ;)  :D  

Edited by Daito

:)

Nie mam zamiaru się przejmować i mojego zdania w tej materii nic nie zmieni, ale przyznam, że jestem mocno zdziwiony. Ok, nie ma co dalej nad tym dywagować. 

Edited by Krygo

Czemu zniechęcacie innych do forum poprzez takie komentarze

Trochę to zadziwiające, nieżyczliwe, małostkowe i dalekie od dobrych mnier.

Nie kumasz, żartobliwej przekory tej pasji. Na tym forum znacząca część NIESPRZEDAWALNYCH zegarków w pierwszych dniach po zakupie jest tak SUPER, że po max 2 tyg ląduje na bazarku.

Jemu też, tak bardzo, że na pewno nie sprzeda - hahaha

No na forum byłoby ciężko. Kobiet mało, a arbitrów elegancji i samców alfa od groma  :lol:

Czemu zniechęcacie innych do forum poprzez takie komentarze

Trochę to zadziwiające, nieżyczliwe, małostkowe i dalekie od dobrych mnier.

Burns już tak ma. Takie gadanie to jego prawdziwa natura. Nie ma co walczyć. Jak z tłuszczakiem- krzywdy Ci nie zrobi, trochę ponosisz  i przywykniesz  :lol:

No na forum byłoby ciężko. Kobiet mało, a arbitrów elegancji i samców alfa od groma  :lol:

Burns już tak ma. Takie gadanie to jego prawdziwa natura. Nie ma co walczyć. Jak z tłuszczakiem- krzywdy Ci nie zrobi, trochę ponosisz  i przywykniesz  :lol:

Ty, pan doktor, kolonoskopię też chcesz mi zrobić? ;)

"Nie rób drugiemu co tobie niemiłe" i takie tam, ale jak masz czwóreczkę z przodu to poważnie rozważ. Wstyd zabija. 

Kurde znalazłem dziś inny Gorillaz i widzę, że tych wersji trochę już było zielony, ten poniżej i nie tylko z kostek

post-89573-0-56054900-1577442611_thumb.jpg

029f9a1e31f1e5ee1e30797b5e1e6040.jpg

Edited by gduo

fSS19br.jpg

Mój trzylatek jest zachwycony  :lol: , do zdjęcia pożyczył na chwile  :)

Już zapomniałem jakie te kostki są fajne :)

Edited by dawid82

Pozdrawiam :)

Mnie niebawem (ale bodajże już w 2020) nawiedzi nowy model glx także podzielę się nim z Wami :)

Witam Panowie

Coś mnie kwadratomania ostatnio znowu nawiedza...

Zanabyłem już GW-B5600BC-1ER no i muszę powiedzieć że, pomijając całą (świetną) resztę, to bransoleta naprawdę daje radę. 

Teraz z kolei wzięło mnie na jakiegoś negatywa. W związku z tym moje pytanie: czy ktoś z Was może powiedzieć który z dwóch poniższych będzie czytelniejszy? Gdzieś czytałem (chyba tu na forum) że modele z tough solarem mają jakąś dodatkową warstwę na wyświetlaczu (szkiełku?) w związku z czym czytelność negatywów w takich modelach jest gorsza niż w modelach bez TS. Do tej pory nie miałem żadnego negatywa z TS, więc ciężko mi osobiście stwierdzić coś na ten temat, ale na przykład taki G-7710 dawał radę i z tego co pamiętam czytelnością niewiele ustępował pozytywom. Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie, dodam że w tym przypadku czytelność wyświetlacza jest dla mnie priorytetem, obydwa kwadraty mi się podobają a na reszcie ficzerów zależy mi mniej. /foty oczywiście z neta/

DW5600BBM-1_large.png

imgrc0070229696.jpg

Edited by jagr

"I own the watch, the watch does not own me"

Może zacznijmy dobrą praktykę podpisywania modeli wrzucanych zdjęć zegarków, bo ja już nie ogar tego spectrum