Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jagr

Użytkownik
 • Content Count

  718
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,607 profile views
 1. Cześć Na sprzedaż g-shock jak w temacie. Stosunkowo nowy model, dodatkowo imho najładniejszy z serii. Trójwymiarowa tarcza i wypukłe indeksy naprawdę robią robotę, do tego przezroczysty bezel i i pasek do połowy, całość robi super wrażenie. Stan - bardzo zachowawczo - 8,5/10. Ślady, jeśli już są, to naprawę mikro, ja założyłem go tylko kilkanaście razy w domu. Dystrybucja Zibi, więc gwarancja, pudło, pucha i wszystkie papierki oczywiście są. Cena - 580 zł + 15 zł paczkomat. Jeśli zamiana (dopłata możliwa) to właściwie tylko Heimdallr "monster" lub "skx" albo Steeldive "skx" Ew. inny G który mnie zainteresuje. (Zdj. nr 1 oddaje chyba najlepiej realną kolorystykę zegarka)
 2. Witam Poszukuję divera na bransolecie (z pełnych ogniw). Cena do ok. 800 zł. Tarcza czarna, niebieska, zielona lub pomarańczowa. Addiesdive, steeldive, heimdallr jak najbardziej dozwolone Mogę wrzucić jakiegoś g-shocka w rozliczeniu.
 3. Jeszcze kilka fotek i zegar będzie powoli ruszał w dalszą drogę...
 4. Wolne popołudnie, nasz bohater zwiedził więc trochę okolicy.
 5. Zegar (bo to zdecydowanie nie jest zegarek ) dotarł w moje strony. Po pierwsze i najważniejsze dołączam do podziękowań dla kolegi @TomG80 za wysłanie go w podróż i umożliwienie między innymi mnie poobcowania z nim przez kilka dni. To zdecydowanie nie moja liga rozmiarowa, ale faktycznie wykonanie i detale robią wrażenie, powinni robić też takie same tylko o co najmniej 1/3 mniejsze... Co prawda po wakacjach pozostało już tylko wspomnienie, pogoda też jakby już bardziej jesienna, czas wolny mocno ograniczony ale postaram się cyknąć jakieś ciekawe foty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.