Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

jagr

Użytkownik
 • Content Count

  724
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1753 profile views
 1. Cześć Na sprzedaż g-shock jak w temacie. Stosunkowo nowy model, dodatkowo imho najładniejszy z serii. Trójwymiarowa tarcza i wypukłe indeksy naprawdę robią robotę, do tego przezroczysty bezel i i pasek do połowy, całość robi super wrażenie. Świetny również na "wakacyjniaka". Stan - 8/10. Ślady, jeśli już są, to niewielkie, ja założyłem go tylko kilkanaście razy w domu. Dystrybucja Zibi, więc gwarancja, pudło, pucha i wszystkie papierki oczywiście są. Cena - 499 zł + 15 zł paczkomat. Jeśli zamiana to ew. na innego G który mnie zainteresuje, głównie GW-B5600.
 2. Cześć Na sprzedaż g-shock jak w temacie. Stosunkowo nowy model, dodatkowo imho najładniejszy z serii. Trójwymiarowa tarcza i wypukłe indeksy naprawdę robią robotę, do tego przezroczysty bezel i i pasek do połowy, całość robi super wrażenie. Stan - bardzo zachowawczo - 8,5/10. Ślady, jeśli już są, to naprawę mikro, ja założyłem go tylko kilkanaście razy w domu. Dystrybucja Zibi, więc gwarancja, pudło, pucha i wszystkie papierki oczywiście są. Cena - 580 zł + 15 zł paczkomat. Jeśli zamiana (dopłata możliwa) to właściwie tylko Heimdallr "monster" lub "skx" albo Steeldive "skx" Ew. inny G który mnie zainteresuje. (Zdj. nr 1 oddaje chyba najlepiej realną kolorystykę zegarka)
 3. Jeszcze kilka fotek i zegar będzie powoli ruszał w dalszą drogę...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.