Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

moj pierwszy kwadrat 

116017759_10158661697056473_8477470906847699599_o.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200724_163558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr K., ciekawy efekt i super dobrany pasek, ze zwykłego Casio wyszedł wypasiony zegarek. Sam modowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=65121]Piotr K.[/mention], ciekawy efekt i super dobrany pasek, ze zwykłego Casio wyszedł wypasiony zegarek. Sam modowałeś ?
Dzięki, tak wszystko sam,w następnym będę próbował ekran przestawić na negatywny efekt.

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2020 o 12:23, GTB napisał:

TCM rzeczywiście jest pstrokaty , i to co się podobało na początku teraz wręcz urytuje. Ostatnio nawet ktoś pytał którą tytanową kostkę wybrać i wszyscy zgodnym chórem opowiedzieli się za czarna wersją. 

Ale czy ci wszyscy użytkowali Camo czy tak tylko oceniali estetykę?

Z mojej perspektywy,a mam ten zegar już kilka miesięcy, nadal „jest chemia”. poza technikaliami - Tytan i wyposażenie, estetyka tego modelu to jego przewaga konkurencyjna nad innymi kostkami. Z ciekawości poszukałem wcześniejszych wersji camo w g - shockach i ta jest imo najładniejszą jaką znalazłem. Nie jest nachalna i zmienia odcień w zależności od światła. 

Oczywiście nie jest to model uniwersalny ale dla mnie żaden g-shock nie jest. To ma być zegarek sportowy. Czarny dla mnie jest tytanowy i wypasiony ale jest czarny jak milion innych kostek. Serce nie biło szybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że biorący udział w "ankiecie" brali pod uwagę w dużej mierze cenę i uniwersalność tytanowych modeli. Nie twierdzę, że camo w tytanie jest niefajne, mówię, że gdybym miał wydać na kostkę 5-6k, to wolałbym zegarek, który mogę założyć częściej niż na siłownię, grilla, czy mecz piłki nożnej ;) Oczywiście trochę to przejaskrawiam, ale wydaje mi się, że czarny tytan jest znacznie bardziej uniwersalny od camo. Jestem jednak w 100% przekonany, że gdyby te modele kosztowały o rząd wielkości mniej, albo chociaż połowę tego, co kosztują, zapewne fani G mieliby je oba :) Trochę racji jest również w tym, że coś, co jest stonowane, nie znudzi się tak szybko, jak coś, co jest pstrokate, choć nie wiem, jak piękne by było. Może nie ta liga, ale mam GW-9300CM. Świetny zegar, ale czasem wolałbym założyć zwykłego stonowanego czarnego G-9300, bo camo może się z czasem "przejeść".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, clusca napisał:

zapewne fani G mieliby je oba

A tak w cenie obu można mieć MRG a to już inna liga... Czy może się mylę i wolelibyście mieć obie kostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, andrzejp1242 napisał:

A tak w cenie obu można mieć MRG a to już inna liga... Czy może się mylę i wolelibyście mieć obie kostki?

W cenie MRG to mogę mieć „jakiś ładny” zegarek 😉 

38 minut temu, clusca napisał:

Myślę, że biorący udział w "ankiecie" brali pod uwagę w dużej mierze cenę i uniwersalność tytanowych modeli. Nie twierdzę, że camo w tytanie jest niefajne, mówię, że gdybym miał wydać na kostkę 5-6k, to wolałbym zegarek, który mogę założyć częściej niż na siłownię, grilla, czy mecz piłki nożnej ;) Oczywiście trochę to przejaskrawiam, ale wydaje mi się, że czarny tytan jest znacznie bardziej uniwersalny od camo. Jestem jednak w 100% przekonany, że gdyby te modele kosztowały o rząd wielkości mniej, albo chociaż połowę tego, co kosztują, zapewne fani G mieliby je oba :) Trochę racji jest również w tym, że coś, co jest stonowane, nie znudzi się tak szybko, jak coś, co jest pstrokate, choć nie wiem, jak piękne by było. Może nie ta liga, ale mam GW-9300CM. Świetny zegar, ale czasem wolałbym założyć zwykłego stonowanego czarnego G-9300, bo camo może się z czasem "przejeść".

Tak jak napisałem nie jestem już nastolatkiem więc  dla mnie żaden g- shock nie jest zegarkiem uniwersalnym czy EDC i nie nosiłbym go do biura czy na randkę. ( no może  złotego lub srebrnego). Z tego też powodu nie znudzi się szybko bo zakładam go tylko czasami.A wszystkie zalety utwardzonego  tytanu w tym modelu ujawniają się właśnie w czasie innych aktywności gdy nie chcę czuć ani ciężaru ani temperatury i nie przejmować się gdy mój nadgarstek o coś zawadzi. No i jest bezpieczny w turystycznych zaułkach. A  że niemal to samo daje „plastik” za 300 zł.... Wychodzi na to że gdyby nie to camo to chyba nie zwróciłbym na niego uwagi ale cena oczywiście sprawiła że musiałem sobie spróbować racjonalizować ten ruch. .Ale finalnie nie ma co ukrywać że to raczej luksusowa zachcianka niż racjonalny zakup, grunt że nadal cieszy. 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, desmo napisał:

Tak jak napisałem nie jestem już nastolatkiem więc  dla mnie żaden g- shock nie jest zegarkiem uniwersalnym

Ja też nie, pierwszy zegarek dostałem w 74r , a G noszę od 91 (obecnie trzeci model) i były ze mną wszędzie , na randce i ślubie włącznie. Myślę że jestem już za stary na inny "jakiś ładny" zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



albo chociaż połowę tego, co kosztują, zapewne fani G mieliby je oba


Przeceniasz nieco możliwości finansowe fanów G...
Ale jeśli to żart, to spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę mnie poniosło, ale gdybym nie musiał wydać na jeden z tytanowych G-Shocków pięciu tysięcy złotych polskich, a połowę tej kwoty, to z pewnością nie wahałbym się ani chwili nad zakupem któregoś z nich. A tak pozostaje mi pooglądać zdjęcia i pocieszyć się zwykłą stalą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Cytując kolegę z działu Seiko "pedalski mesh" ale moim zdaniem w tym modelu pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Noodles napisał:

Cytując kolegę z działu Seiko "pedalski mesh" ale moim zdaniem w tym modelu pasuje :D


Dla mnie osobiście - bomba :) 

Czekam jeszcze na branse od modelu  A700WE-1 - też może być interesująco ;) 

Edytowane przez MshR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy te nowe w sklepach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lucyfer napisał:

Pozdrowienia z sauny.

Myślałem, że trzymasz go w zamrażarce😬😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zdjęcia kol. @p.r.p. - zauważyliście, że chyba cała seria GMW-B5000 podświetla wyświetlacz w sposób, który umożliwia dosłowne zobaczenie źródła tego światła z boku? Jednym słowem - widać „lampkę”. Strasznie mnie to irytuje. W poprzednich seriach kostek - jest to niezauważalne i podświetlenie jest równomierne na całym wyswietlaczu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji zdjęcia kol. [mention=92229]p.r.p.[/mention] - zauważyliście, że chyba cała seria GMW-B5000 podświetla wyświetlacz w sposób, który umożliwia dosłowne zobaczenie źródła tego światła z boku? Jednym słowem - widać „lampkę”. Strasznie mnie to irytuje. W poprzednich seriach kostek - jest to niezauważalne i podświetlenie jest równomierne na całym wyswietlaczu. 


Bo ja wiem.. Może trochę tak to wygląda, ale nie widzę jakiejś tragedii. Do "nierównych" Romanów mu daleko. Owszem pod pewnym kątem widać "lampkę", ale na wprost jest ok. Wg mnie oczywiście.
a210bf779bfbc71df5cd2dbdf85e2403.jpg
dd39287dc22421e3946a5fa65662070f.jpg

I starsze jeszcze
74a88278cffaab03b7ff0245808dd9cf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - mam na myśli bardziej właśnie widoczna lampkę, aniżeli punktowe podświetlanie. Ale tak jak pisze - występuje to chyba tylko w tej serii kostek - przynajmniej tylko w niej to widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę do posiadaczy przynajmniej 2 kostek pozytywowych - z TN i STN.
Zróbcie fotkę obu obok siebie. Chodzi mi o te same warunki oświetleniowe.
Jeśli będzie to trudne (kąty), to niech oba będą na fotkach w tym samym miejscu i przy takim samym świetle.
Chciałbym zobaczyć różnicę w kontraście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A zegarek fajny, bardzo żeśmy się polubili :) 

jhjhjh.JPG

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.