Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

9 minut temu, clusca napisał:

To nie je wungiel gołombecko ino elektronicno wago sklepowo, angel pietnoście. Wartko łoblicy i zaroski wyświetli tukej na tym monitorku wras s cynom za kilogram ;)

Ojjj Francik, Francik - Ty to mas pomysły.. 

:D 

Edited by MshR

27 minut temu, MshR napisał:

Dokładnie to napisałem na głównej, ale tam nie pociągnęli tematu😃

Czy wszystkie negatywy w DW5600 są tak mało czytelne czy tylko miałem niefart jak patrzyłem na niego w sklepie (nawet nie pamiętam który dokładnie to był)

4 minuty temu, LICHU89 napisał:

Adaptery tez tam są: https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/3707-oryginalny-adapter-paska-casio-ga-100-g-5600-gl-7200-dw-056-dw-5600-dw-6900.html. Tylko zwróć uwagę, że sprzedawane pojedynczo :)

2 minuty temu, Zabawny napisał:

Czy wszystkie negatywy w DW5600 są tak mało czytelne czy tylko miałem niefart jak patrzyłem na niego w sklepie (nawet nie pamiętam który dokładnie to był)

Ręki nie dam sobie odciąć, ale wydaje mi się, że raczej wszystkie. Jak chcesz czytelny negatyw, to G-7800B-1 (tylko rynek wtórny), G-7710, GD-350, lub coś z nowych stalowych kostek z wyświetlaczem STN, ale tu już cena znacznie wyższa. 

Mam bb i według mnie bardzo czytelny wyświetlacz. Najgorzej wypadają chyba negatywy z solarem. Taki gw9300gy z mojej kolekcji ma traficzny kontrast. d841f6416ffaa1dea7f46f3a6fe23f3d.jpg

46 minut temu, kacprzak1991 napisał:

Mam bb i według mnie bardzo czytelny wyświetlacz. Najgorzej wypadają chyba negatywy z solarem. Taki gw9300gy z mojej kolekcji ma traficzny kontrast. d841f6416ffaa1dea7f46f3a6fe23f3d.jpg

Ten wygląda całkiem inaczej. No chyba, że sam trafiłem wersję która stała na wystawie od kilku lat i bateria powinna pójść do wymiany.

Bardzo chodzi mi po głowie ,,oracz" pod nazwą DW5600HR bo rzeczywiście chcę go używać przy pracach domowych, i wakacyjne. Ale boję się tego negatywu. Nie pozostaje zatem nic innego niż rajd po swissach itp. i szukanie dokładnie HR'ki do obejrzenia na żywo :)

Czas rozdzielić kolekcje :( Ale trafi w dobre ręce to najważniejsze! :) 

Idzie nowe! ;) 

4A49FC49-AD72-4F70-9FBD-BCA437D62541.jpeg

Edited by MshR

DW-5600HR może brać spokojnie. Akurat to jeden z niewielu udanych negatywów. Wiem, bo miałem.

3 godziny temu, LICHU89 napisał:

Czemu się tak uparłeś na negatyw?? 

Podoba mi się cały zegarek, czerwony pasek od środka który jest miłym akcentem, i negatyw który do niego pasuje, całość sprawia że zegarek jest wytrzymały, stonowany z nutą ,,frajdy" g-shocka, chciałbym żeby był jednak przede wszystkim użytkowy, zatem jeśli negatyw mi to wyklucza to z niego zrezygnuję.

Edited by Zabawny

Pokazałbyś zegarek, a nie zawieszki :P

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Zutylizowany około 2 lata temu. Znalazłem archiwalne fotki, więc wrzuciłem.
Ale Ty jesteś specjalistą w zakresie szukania dziury w całym, więc zawsze coś znajdziesz... ;)
Służył wiele lat: (fota z netu)

b039c4e5774808f5acd3eb9cc8cb0c48.jpg&key=8bd49314cf9429a62f875188bfc62563f46a64af87a46ac87ac7d2fef2af6115

Myślałem, że gdzieś dorwałeś i chętnie pokażesz, ale dozujesz emocje :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

3 godziny temu, GTB napisał:

Stary kolega powrócił - DW-5030C

Najładniejsza MZ wersja kostki z serii DW :)

5 minut temu, clusca napisał:

Najładniejsza MZ wersja kostki z serii DW :)

Ja nie do końca potrafię  stwierdzić - ta czy Spike Lee 🙂

Dla mnie dw-5030C jest ładniejsze. Chociaż prze długi czas nie mogłem się przekonać do tych kolorów i zdecydowanie wolałem zwykłe dw-5030. Gdy już jednak pojawił się moich rękach 5030C i ponosiłem trochę stwierdziłem, że to właśnie najładniejsza rocznicówka! A na twoich fotach to już jak miljun dularuf wygląda! 🤣
U mnie tym czasem nowość i jednocześnie zwięczenie kostkowej podróży. Przynajmniej na jakiś czas.. 🤣 Trochę się ich przewinęło przez moje ręce..
P. S. I tak GW-5000-1JF jest moim królem!
d0e6d932a4912ec7042ebd52d5fbfcfc.jpg

Gratuluję Patryk , jednak się zdecydowałeś.

Ta wersja moim zdaniem wyszła najlepiej ze wszystkich full metali (lepiej nawet niż TFC) , to chyba zasługa dużej ilości matowego wykończenia.

Dzięki[mention=109016]GTB[/mention] Tomku !
Zgadzam się i również uważam, że TB jest ładniejsza niż TFC. I ten mat robi robotę. Nawet wolałbym, żeby cały bezel był matowy, łącznie z polerowana częścią, gdzie są napisy Protection i G-shock.
Ogólnie wskoczył na drugie miejsce na liście ulubionych kostek;
1. GW-5000
2. GMW-B5000TB
3. GMW-B5000D
4. GMW-B5000G

Dalej (byłe już);
5. GW-M5610SD
6. DW-5030C
7. GW-M5630D
8. GW-M5610BA
9. DW-5030

Itd. Itd. 🤣

Zgadza się , cały w macie byłby bajka ale wszystkiego mieć nie można.

Generalnie kostka to takie dziwne stworzenie które cieszy bez względu na model - tyle samo radości sprawia podstawowe DW-5600E jak i topowe metale (i mimo lat w ogóle się nie nudzić).

IMG_20200909_103404.jpg

Edited by GTB