Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

Fernand Surdez

Rekomendowane odpowiedzi

Te tarczki służą do zliczania punktów w jakiejś grze. Klikasz i przesuwa się wskazówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tarczki służą do zliczania punktów w jakiejś grze. Klikasz i przesuwa się wskazówka.

 

W końcu to PLAYERS ;)

Fajna ciekawostka. Ciekaw jestem, jaką cenę osiągnie


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest niezła... Ale rzecz rzadka i stan piękny, więc się nie dziwię, mimo tego, że żaden cud zegarmistrzostwa to jednak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że te dodatkowe wskazówki trzeba samemu przestawiać.Same się nie ruszają tak jak np. w chronographie? Zegarek ciekawy ale jak  jest tak jak piszę to jest mi taki bajer niepotrzebny.A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, samemu. Coś jak w ręcznych klikaczach do zliczania... Albo jak "rozbudowane kalendarze" w najtańszych Chińczykach, swego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, samemu. Coś jak w ręcznych klikaczach do zliczania... Albo jak "rozbudowane kalendarze" w najtańszych Chińczykach, swego czasu ;)

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taka odpustowa komplikacja,.Nawet trudno przypisać te funkcje do jakiejkolwiek dyscypliny sportowej .Musiały by to być zawody w których bierze udział dwóch graczy,lub dwie drużyny,mecz rozgrywa się do 24 punktów i wybicie na róg powoduje stratę lub zysk dodatkowych punktów ,Kiedyś się tak grało w nogę na jedną bramkę -trzy rogi = karny., edit/Dodatkowo sprzedawca ma nieciekawą reputacje (szczególnie w dziale radzieckim) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena prawdopodobnie jest  holowana przez "zielone ludki",.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie. Użytkownik b...7 licytuje też za ciężki pieniądz Eberharda i chrono pod marką Alfred Jakiśtam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie we wszystkich trzech wymienionych aukcjach jest ta sama grupa licytujących f..i (896),  b,,,7(4) , oraz a...i (1).,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ch...(3) im w d... (1)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! WIelki powrót!
Jako, że podczas licytacji najwyższa osiągniętą ceną było 3400... Zegarek wystawił się znowu przez tego samego sprzedającego tym razem w kwocie o 500 PLN wyższej w formie KUP TERAZ.

Rozumiem zatem, że nikt z kupujących nie zdecydował się jednak zapłacić 3 tysięcy i sprzedający musiał wystawić na nowo ? ;)
przykre..

http://allegro.pl/fernand-surdez-pleyers-compteur-dialy-kruk-w-boxie-i5709150528.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniactwa nie przeskoczysz ja jak obserwuje to allegro to większość tak robi a później wystawiają ponownie przykre to ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo w miarę dobrego wychowania, które otrzymałem ale jeszcze nie odebrałem, powiem tak: A ch... im w d... Ja już na allegro kupuję tylko żwirek dla kotów :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ?? można kupować jak jest Kup-Teraz  spokojnie oglądasz zastanawiasz sie i kupujesz albo dzwonisz do sprzedającego i negocjujesz cenę przez allegro / poza allegro / sam odbierasz 

Wielu na allegro podbija ale robi to pewnie z głową niestety jest kilku co robi to na żywca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydymać się na aukcjach człowiek daje też tylko na początku. Podbijanie wyczuwa się po jakimś czasie z kilometra. No i w cenach się zaczyna lepiej orientować z czasem. Ten gościu idzie na przypał, to prawda. Są subtelniejsi.
A za 4 tysiaki... Cóż... Chyba kupca nie znajdzie i wróci do systemu aukcyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.