Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

I w dodatku nasi fachowcy są naprawdę profi, paski na poziomie o wiele wyzszym niz dostępna masówka... do wiekszosci mozesz tez podjechac, wybrać skorę, obgadać temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku... Aukcje u pani Irenki są tak pewne, że zakupy lecą chyba bez czytania treści :blink: Sprzedaż w niespełną minutę od wystawienia... Widziałem to na własne oczy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku... Aukcje u pani Irenki są tak pewne, że zakupy lecą chyba bez czytania treści :blink: Sprzedaż w niespełną minutę od wystawienia... Widziałem to na własne oczy... 

W zasadzie u pani Teresy ;)  Za 29 zł to się opłaca kupić werk po przeglądzie, a jeszcze czasem ładna koperta...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku... Aukcje u pani Irenki są tak pewne, że zakupy lecą chyba bez czytania treści :blink: Sprzedaż w niespełną minutę od wystawienia... Widziałem to na własne oczy... 

Raczej mało prawdopodobne, że kupił to ktoś przypadkowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same znajome nicki u pani Irenki :D


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku... Aukcje u pani Irenki są tak pewne, że zakupy lecą chyba bez czytania treści :blink: Sprzedaż w niespełną minutę od wystawienia... Widziałem to na własne oczy... 

Nie zawsze jest tak kolorowo. Mi się u niej raz trafił Sygnał od Kirova z werkiem SU, ale ogólnie w 99% przypadków jest perfekt :) Mawis, jak aukcja wisiała minutę to coś długo, bo przeważnie w tym czasie jest już 20 wyświetleń i od 45 sekund ogłoszenie jest nieaktualne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro dało nam 250 aukcji do wystawienia za darmo - nic za wystawienie i nic za zdjęcia - miło  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Mawis ma na myśli aukcję Pobiedy :ph34r:

Dokładnie. Widziałem kiedy się pojawiła i kiedy zniknęła. Mistrzostwo świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych kolegów ( lub szanowna koleżanka) mógłby mi podesłać link do ściągnięcia katalogów Poljotów? Cos mi dzwoni, że jakiś Anton to miał, ale nie wiem dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych kolegów ( lub szanowna koleżanka) mógłby mi podesłać link do ściągnięcia katalogów Poljotów? Cos mi dzwoni, że jakiś Anton to miał, ale nie wiem dokładnie.

http://picasaweb.google.com/113098239036073221216?gsessionid=vb5pJ04pik3AH1HylKm1xQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po kiego czorta tu wdepnąłem
  wirus już atakuje? :)  mam wiadomość: jest nad wyraz groźny! jak nie zastosujesz drastycznej i natychmiastowej terapii, to przepadłeś @Szabas

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  wirus już atakuje?  :)  mam wiadomość: jest nad wyraz groźny! jak nie zastosujesz drastycznej i natychmiastowej terapii, to przepadłeś @Szabas

 

Co Kolega Cofer rozumie przez zastosowanie "natychmiastowej terapii"?

Jeśli w skład tejże wchodzi oczekiwanie na wylicytowanego Kraba, to przyznam, że owa terapia bolesną jest okrutnie...

 

Jutro powinien dojechać. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraba jak przyjdzie - bez rozpakowywania odesłać!  razem z resztą sowietów, w których posiadanie nieopatrznie wszedłeś... zapomnieć!! na nadgarstek nie patrzeć!!! :)

 

informacje o aktualnym czasie z telefonu czerpać! ...alternatywą jest groźny i nieuleczalny nałóg :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Kolega Cofer rozumie przez zastosowanie "natychmiastowej terapii"?

Jeśli w skład tejże wchodzi oczekiwanie na wylicytowanego Kraba, to przyznam, że owa terapia bolesną jest okrutnie...

 

Jutro powinien dojechać. ;)

 

Kraba jak przyjdzie - bez rozpakowywania odesłać!  razem z resztą sowietów, w których posiadanie nieopatrznie wszedłeś... zapomnieć!! na nadgarstek nie patrzeć!!! :)

 

informacje o aktualnym czasie z telefonu czerpać! ...alternatywą jest groźny i nieuleczalny nałóg :)

 

Popieram kolego @cofer Kraba odesłać. Natychmiast. Adres podam w pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno Kochani. Za późno...

 

NA75qIL.jpg

 

Krab jest dzisiejszym prezentem imieninowym od Rodziny i Przyjaciela Heinz'a.

Allman jest ze mną od lat, a pasek zrobiłem sobie sam.

 

Takie historie pozostawiają trwały ślad... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój zestaw. Marlin jest noworocznym prezentem od Misia Uszatka.

Almostman jest ze mną od lat, a pasek zrobiłem sobie sam. Szabasem

 

Takie historie pozostawiają trwały ślad... ;)

 

Brakuje mi wątku "jakiego ruska masz dziś na ręce". Nie takiego ulubionego, takiego EDC

 

Zdrowie dzisiejszych solenizantów!

 

zJoWszp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.