Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

No Irlandia po znakomitym roku, w którym zostali wybrani "Druzyną Roku 2018" na świecie są zdecydowanym faworytem. Anglia jak zepnie pośladki to może pokusić się o zwycięstwo, tym bardziej, że w moim odczuciu mają lepszy kalendarz.

 

W dalszym ciągu zachęcam do zapisów :)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171287-zabawa-w-top-edycja-iv-19/?do=findComment&comment=2460119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódzkie osiedle... Polecama5ed912cfaef3ea3b97d082eb3e23c12.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódzkie osiedle... Polecam

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

O kolego, ja myślałem, że browar łódzki został zamknięty jakiś czas temu. A był czas w którym jako jedyny ważył w tym kraju portera bałtyckiego. W tu proszę dwa różna gatunki. Czy to reaktywacja na fali rewolucji piwnej?

Czy to piwo dostępne jest w sprzedaży w butelkach?

I pytanie retoryczne raczej do mnie: ciekawe czy mają je, w moim miejscowym sklepie piwnym w Strzelinie? Chyba ich dziś odwiedzę...

Osiedle w tle to Bałuty?

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum pojawiło się w ostatnich miesiącach wielu nowych użytkowników, pytają o autentyczność zegarków, uczciwość sprzedawców, metody drobnych poprawek czy dobór paska, a także chwalą się nowymi nabytkami.

Miło by było, gdyby dali coś od siebie dla forum i np. wzięli udział w top 10, link kilka postów wyżej podał EdwardNygma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziwię się, że zarówno nowi jak i stali użytkownicy forum nie zapisują się do zabawy w Top10.

To świetna okazja do zaprezentowania swojego subiektywnego Top ale też można zobaczyć co lasjunuje kolegów. Można szukać inspiracji, nowych króliczków do gonienia ale też można zaprezentować swoje zegarki z których jesteśmy dumni. Opisać ich historię itd.

Wystarczy zobaczyć na Top 10 z poprzednich edycji - doskonały materiał do zabawy ale też pogłębienia wiedzy o radzieckich zegarkach :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kolego, ja myślałem, że browar łódzki został zamknięty jakiś czas temu. A był czas w którym jako jedyny ważył w tym kraju portera bałtyckiego. W tu proszę dwa różna gatunki. Czy to reaktywacja na fali rewolucji piwnej?

Czy to piwo dostępne jest w sprzedaży w butelkach?

I pytanie retoryczne raczej do mnie: ciekawe czy mają je, w moim miejscowym sklepie piwnym w Strzelinie? Chyba ich dziś odwiedzę...

 

Osiedle w tle to Bałuty?

Napiszę na PW. Browar istnieje ,i znam całą prawdę. Porter jak na razie tylko puszka ale mistrzostwo jak za dawnych lat i....

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Osiedle Karolew Retkinia...

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mieliście kiedyś przypadek, aby przesyłka z Meranomu aż tak długo szła? (ponad miesiąc już)

 

14193993_Screenshot_2019-01-31-11-24-54.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek u mnie Wer Warszawa 6 dni bez ruchu i od wczoraj juz jest w Zabrzu. Maja w Warszawie opoznienia. Zazwyczaj 1-2 dni a teraz 5-6. Powinna dzis albo w pon ruszyc Twoja.

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Oby, ja już mam obawy, że mi to gdzieś zgubili... ile mozna :D Nadana miesiąc temu ponad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil pewnie,że wiem. Morska panna:"B." Chyba się nią nie nacieszę. Paczka ma status "zwolniona po kontroli celnej" w Zabrzu. Liczę na jutro, max w poniedziałek..

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Morska panna "B" - jakimś szyfrem piszecie.

Rozumiem że chodzi o zegarek ale jaki?

A Ty Marcin jeszcze w kraju? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B jak Bałtyk:) Panna Baltica.

Co do podróży to jeszcze tydzień. Ale już na walizkach, czy też plecakach.

Druga paczka startuje 5, powinna być jak wrócę :) Oczywiście też pamiętam, juz spakowane podobno wszystko. czeka tylko na termin, aby nie przyszła jak mnie nie będzie.

Edytowane przez marcur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Przemkowi. Bo może mnie zauroczy? Natomiast Przemek jako wielbiciel produktów z Petrodworca wywiera lekką presję. Od lobbowania po korupcję. A ja mientki jestem. No i gdzie będzie miała takie towarzystwo jak u #enkila?

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nadają się do dwóch działów, dlatego lądują tutaj.

Mały, prosty konkurs, bez nagród prócz satysfakcji.

Co łączy te dwa piękne zegarki???

14206758_RIMG3970.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba w kosmosie. Szturman - wiadomo. Seiko - 1973, Skylab 4, William Pogue


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo mKoch. Gratulacje :)

Moim celem było zdobycie w roczniku 1973, co właśnie mi się udało(w drodze do mnie) :)

Jest to związane z datą urodzin. Ale to Pouge z 1970 zostaje jako (prawdopodobnie) dokładnie takie jakie było w kosmosie. Kolejne modele różnią się drobnymi niuansami.

I dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo mKoch. Gratulacje :)

Moim celem było zdobycie w roczniku 1973, co właśnie mi się udało(w drodze do mnie) :)

Jest to związane z datą urodzin. Ale to Pouge z 1970 zostaje jako (prawdopodobnie) dokładnie takie jakie było w kosmosie. Kolejne modele różnią się drobnymi niuansami.

I dziękuję.

Jakbyś wypatrzył drugi z tego rocznika to pisz do mnie. Z tych samych powodów bym takiego nabył :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

73? czy 70? :) bo nie wynika wprost.

:)

 

A tu warto zajrzeć jeśli kogoś zainteresowały kosmiczne historie:

https://www.plus9time.com/blog/2017/12/24/the-true-seiko-pogue-chronograph-6139-6005

1973 :) najlepszy rocznik...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.