Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Ta przesyłka to chyba na piechotę idzie...

 

14109419_poczta.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najkrocej u mnie w tym miejscu była 8 dni. Najdłużej 15. Z Ukrainy. Średnio 10 dni.

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Na stronie rosyjskiej poczty jest napisane że juz jest "in Poland"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak szybko faktycznie opuszcza Rosję ale niestety teraz w śledzeniu widać później nasz ulubiony WER Warszawa i później dopiero jak jest już w twojej miejscowości do przekazania. Do Wawy bywa że idzie 2 tygodnie  z Wawy bywa że tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, od momentu kiedy pojawia się w systemie śledzenia Poczty Polskiej zazwyczaj mija średnio 10 dni aż wskoczy na WER Warszawa. 

Kiedyś zawisła mi w tym niebycie paczka na 20 dni i Ukraina mówiła, że jest już w Polsce a Polacy tweirdzili, że jeszcze na Ukrainie :( 

Trudno pojąć, że w dzisiajszych czasach paczka leży sobie gdzieś 20 dni i nikt sie nią nie interesuje... Ale tak pewnie jest..


Ha, u mnie z WER Warszawa kilka dni "wskakuje" na WER Zabrze :) Ale średnio od WER Warszawa w tydzień jest u mnie. No chyba, że clą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od kraju nadania.

Pewnie wszystko idzie przez cło.

Bez znaczenia czy będzie clone, czy nie.

U mnie paczka z Włoch nie zagrzała długo miejsca w WER Warszawa 787dc9c715c187546266367f522cb7db.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arbuzy kplejne???

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arbuzy kplejne???

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Zegarek, ale nie ruski

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, to takie pytanie do wszystkich, szczególnie jednak do moderatorów. Chodzi o usprawnienie i dostęp do informacji.

Co sądzicie o tym, aby wrzucić na forum temat z linkami do wszystkich stron dotyczących radzieckich zegarków - przede wszystkim opracowań, katalogów i kolekcji. Można byłoby podpiąć to jako stały temat na pierwszej stronie. Fajnie gdyby to był w zadzie jeden post (bez możliwości komentarzy), który można byłoby edytować na bieżąco. 

Argument - wiedza ciągle ucieka, co jakiś czas ktoś pyta o katalogi albo szuka gdzieś na około.

Co Wy na to?


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z tematem zakupu na Meranom - właśnie dokonałem zakupu w rublach i płatności przez Revolut. Cena 9250 rubli poszło po przeliczeniu za 533,35 PLN czyli jakieś 6 PLN ponad kurs międzybankowy - to by się zgadzało z założeniami, że w tygodniu przewalutowanie rubli wychodzi w revolut po cenie 1%.

Przy płatności w USD wychodziło 160 dolarów co doliczając koszt przewalutowania wyszłoby pewnie ok 80 PLN drożej.

 

Teraz tylko czekać na przesyłkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ja kupiłem 21 grudnia i jeszcze czekam. Pisałem z nimi, podobno w tym okresie po ich świętach to jest normąi opoznienia mogą być nawet 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzów Wielkopolski. Da się znaleźć ładne miejsca. Od poniedziałku jestem w Kielcach. Mamy tam kogoś? f11d5a8a8e276ae60fb9ba7bd769da94.jpg34496345da706821fe86f7f1686fd7cc.jpgc2cb79b3f71e42bc09ca84607016a135.jpg66cf0777f85a624242c8ab86503c7fd2.jpg5cefd27a28ec532f43ca43042067a9db.jpg445ff28b6225f62de40adfc5991d9888.jpg6b1c7e0939aeab50cb813e78f0f464c4.jpgb038f68272e898a1c1d3bb4a4d574e07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach mamy PGE Vive Kielce  :D  - czyli całą plejadę gwiazd światowej piłki ręcznej.

Niestety teraz nie grają bo Mistrzostwa Świata właśnie się odbywają. Bez Polaków tym razem  :blink:  :(  :(  :(

 

Kielce to piękne miasto,jak i całe świętokrzyskie.

Jak będziesz miał okazję spotkać prezydenta Kielc to na pewno warto poznać.

Bogdan Wenta to niewątpliwie najbardziej utytułowany sportowiec spośród wszystkich prezydentów (zaryzykuję - na świecie)

 

Kiedyś mój sportowy idol - płakałem po tym meczu  :(

 

 

Rok pózniej też płakałem, też na finale i też przegranym tylko z klubem z Moskwy co wtedy bolało jeszcze  bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne mi te małe metalowe elementy do paska jak one się nazywają ?

:)

post-59224-0-68469900-1548517391.jpg

post-59224-0-86845400-1548517411.jpg

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, też kiedyś szukałem i podobno to jest knob, knobka itp. Pochodzi od gałki, która podobno zwana jest knobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek rusza kolejna odsłona Pucharu Sześciu Narodów :) Są to coroczne zawody sześciu najlepszych drużyn europejskich w rugby. Polecam sobie zarezerwować jakiś termin żeby obejrzeć chociaż jeden mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo bo od dwóch kolejek ligowych i innych pucharowych rozgrywek zawodnicy oszczędzają się jak tylko mogą, żeby nie było kontuzji. Jak dla mnie to Irlandia albo Anglia.

I tylko szkoda, że Faf re Klerk jest z RPA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.