Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na swój pierwszy wpis na formu i działalność innych nowych zaczynam się zastanawiać, ile cierpliwości ma Roman do zakładanych nowych wątków...

Wierz mi - Krzysiek, ja oraz inni moderatorzy mamy dużo cierpliwości :)

Poza tym forum trzeba się "nauczyć" a na to potrzeba czasu.

Błędy popełnia każdy - cały "myk" polega na tym żeby wyciągać szybko wnioski. W tym dziale wszyscy szybko się "uczą forum" Dla mnie to ogromna satysfakcja :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale załączone faktycznie "miniatury". Niełatwo ocenić efekt...

 

W końcu usiadłem i naprawiam niedociągnięcie.  Ostatnia fotka mojego "ruska" bardzo nie udana, odwrotnie jak naprawa i powrót do żywych. Chodzi znakomicie i jestem pod.  wrażeniem dokładności. Zegarmistrz dał chyba sobie czas po wyregulował go nieomal na zero. Nie do wiary. Koperta w kilku miejscach ma juz niestety małe bo małe ale zawsze uszkodzenia chromu, ale mi się podoba . Codziennie zawieszam na nim oko.

I jeszcze raz....

post-103484-0-37765600-1526805121_thumb.jpg

post-103484-0-98251000-1526805407_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie tknęło odnośnie powyższego postu. Z końcem lat osiemdziesiątych i na początku dziewięćdziesiątych przyjęło się myślenie, że to co wyprodukowane wszędzie ale nie na zachodzie to niewiele warty złom. Minęło prawie trzydzieści lat, i co? Góry plastykowych odpadów, które ciężko jest przerobić, jednorazowe opakowania zaśmiecające naszą rzeczywistość, jednorazowe telewizory, których nikt nie chce naprawiać. Osobiście uważam, że coraz bardziej nieuchronnie brniemy w jednorazowe samochody. Takie do pierwszej poważnej awarii. Natomiast te "ruskie graty" działają i mają się stosunkowo dobrze. Wystarczy o nie dbać. Zwróćcie uwgę jak chętnie poszukujemy rzeczy wyprodukowanych właśnie w poprzedniej epoce. Dlaczego? Dlatego, że są ponadczasowe czy dlatego, że awarię można usunąć we własnym zakresie? W kontekście tego zastanówmy się dokąd to wszystko zmierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie powyzszego, polecam wszystkim ktorzy nie widzieli film pt  "Spisek zarowkowy" ktory opisuje to zjawisko "starzenia programowanego" i ktore jest celowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do paczek. Taka ciekawostka:

Rodzaj przesyłki:

Paczka pocztowa priorytetowa

 

Wysłanie przesyłki 2018-04-26 11:03 KIEV PI-1

Przyjęto w Polsce 2018-05-23 17:50 WER Warszawa

Kontrola celna 2018-05-23 17:50 WER Warszawa 
 

Tak, że luz, paczka na cle leżałą sobie miesiąc, bez wpisania do systemu, że weszła do Polski. Ukraińcy napisali mi, że Polacy ją przejęli ale chyba nie wprowadzili do systemu. 

Jak to możliwe, że paczka priorytetowa leży miesiąc. Nikt jej nie kontrolował. Po wpisaniu następnego dnia poszła już do mnie. 

Priorytet, lotniczy. 

Edytowane przez marcur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś paczka z Ukrainy wisiała na "WER Warszawa" ponad dwa tygodnie a następnie zupełnie zniknęła z trackingu. Po wprowadzeniu nr przesyłki pojawiał się komunikat - nieodnaleziony przesyłki. Listonosz przyniósł ja za dwa dni.

Poczta rządzi się swoimi prawami :)

 

PS

To "ta" przesyłka? Mogę liczyć na zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ta czy kolejna, która się wlecze.

Zdjęć nie zrobię, zegarek powędruje do Ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

W środę 30 maja o godzinie 18 w centrum Katowic organizujemy z grupy z Facebooka spotkanie pasjonatów radzieckich czasomierzy.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany ma chwile czasu i ochoty to zapraszam do Katowic godzina 18:00 na ulice Stawową przy fontannie tzw Żabie :)

 

Zapraszam wszyskich chętnych na spotkanie w miłym towarzystwie i jeszcze milszych rozmowach

Można zabrać jakieś zegarki pokazać poprzymierzać itd itp :)

Miejscówka jest zaklepana

Zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda, że nie dam rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie daleko, ale niestety muszę być gdzie indziej :( Może następnym razem się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurnia, szkoda że w środę, do Katowic mam godzinkę, ale nie z Czech, niestety

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że wolny ale o 18 ej to zjadę dopiero do domu, a tam żona, syn.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może następne spotkanie u mnie, przejdziemy przez Olzę na piwo i tworużka i też piknie bydzie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać współczesne zamienniki tarcz do amfibii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Na pewno na Meranomie. Czasami widuje się na alle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający jest z "Changsha". Znam miasto i zdecydowanie nie jest w Rosji ;) Czy ja dobrze widzę, że w mechanizmie usunęli część kamieni? Foto jest niestety niskiej jakości. O ile pamiętam, w Rosji mechanizmy produkował tylko MakTime? Czy ktoś jeszcze?


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są Wostoki w stali? Taka koperta w przybliżeniu jak 2209.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.