Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Recommended Posts

A dziękuje...

To chyba najspolegliwsze koty na świecie, a jak robi się hałas chowają się :).

Jak chcesz mieć kota w pobliżu to żadnych krzyków, awantur.

Piękne ... koty :)

Yorki, Cecon, Timegoesby - gratuluję :)

Każdy z tych kotów jest ładniejszy niż cały meranom :P

Pozdrawiam

Roman

Czy jest jakiś katalog Amfibii? Jaka tarcza z jakim bezelem i kopertą? Czy może jak to bywa z radzieckimi - składane było z tego co akurat mieli?

Edited by mhu

Meranom.com planuje na dniach wypuścić Amfibię z serii SE będącą hołdem dla 24 godzinnego zegarka Rakieta Antarctica - oczywiście z mechanizmem 24h :). Niestety nie zdradzili jeszcze wyglądu tarczy.

Wyszło tak sobie, spodziewałem się tarczy nawiązującej do modelu Antarctica  -_-

post-74509-0-60314800-1528837719_thumb.jpg

Witam wszystkich zegarkoholików i dziękuje za przyjęcie do klubu. :rolleyes:

Cześć.

Witamy w klubie :)

A już myślałem, że nasz moderator wpisał sobie rok urodzenia w nick :)

Niestety ciut starszy jestem :)

Pozdrawiam

Roman

Wyszło tak sobie, spodziewałem się tarczy nawiązującej do modelu Antarctica  -_-

Mi się nawet podoba. Nie wiecie czy to będzie taniec, jak to wygląda na Meranomie z czasem nowości tanieją?

Panowie czy na meranom ktoś z Was płacił PayPal? Niby na stronie jest, ale przy finalizacji koszyka nie mam takiej opcji do wyboru... Nie wiem czy coś źle robię.

EDIT.

Wskoczył wybór PayPal po uzupełnieniu wszystkich danych ;)

Edited by dopeman

Mi się nawet podoba. Nie wiecie czy to będzie taniec, jak to wygląda na Meranomie z czasem nowości tanieją?

Jak sie nie sprzedadzą to na pewno przecenią, czasami idzie po czasie kupić fajne modele za nieduże pieniądze.

Moje zamówienie z meranom jest juz w Polsce - niestety juz 3 dzien leży na WER Warszawa :/.

Jak sie nie sprzedadzą to na pewno przecenią, czasami idzie po czasie kupić fajne modele za nieduże pieniądze.

Moje zamówienie z meranom jest juz w Polsce - niestety juz 3 dzien leży na WER Warszawa :/.

3 dni to max

Widzę, że jednego SE już nie ma...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Generalnie jestem cierpliwy, ale jak w środę zobaczyłem status paczki „w transporcie” to sie ucieszyłem, że zegarek dotrze na weekend, a tu się okazuje że to wcale nie oznacza przekazania paczki do doręczenia :(.

No to czekamy.

Muszę przyznać że mi te współczesne amfibie coraz bardziej w oko wpadają.

Podobno niedługo pojawi się kolejna reedycja modelu 1967 - koperta w stali + tarcza "kanapkowa" (tak jak w zeszłym roku w beczce wykonanej z brązu).

Myślę, że warto się na to zaczaić, ale cena pewnie z 200/300$.

Kompresorek? :ph34r:

Mam nadzieję, że niedługo będę mógł pokazać co zamówiłem  :ph34r: .

Generalnie jestem cierpliwy, ale jak w środę zobaczyłem status paczki „w transporcie” to sie ucieszyłem, że zegarek dotrze na weekend, a tu się okazuje że to wcale nie oznacza przekazania paczki do doręczenia :(.

A tak szedł mój

post-91454-0-56306500-1529137980_thumb.jpg

KOMANDIRSKIE.COM

Panowie, czy ktoś z was w ostatnich kilku dniach kupował coś na komadirskie.com ?

Pytam ponieważ nie mogę opłacić u nich swojej transakcji ( płatność kartą ). Próbowałem kartami 2 banków ( w tym jedną kredytową ) i wygląda to tak jakby ich Bank nie przyjmował przelewu.

Ja dostaję akceptację ze swojego banku a u nich transakcja jest odrzucana. 

Jest to tym bardziej dziwne, iż 2 miesiące temu właśnie jedną z tych kart opłaciłem u nich zakup bez jakiegokolwiek problemu ...

Czy ktoś wie od kiedy zaprzestano firmować zegarki rosyjskie napisem Made in USSR? Z końcem Związku Radzieckiego czyli grudzień 1991 czy nieco póżniej?

Czy ktoś wie od kiedy zaprzestano firmować zegarki rosyjskie napisem Made in USSR? Z końcem Związku Radzieckiego czyli grudzień 1991 czy nieco póżniej?

Na pewno później, przecież już mieli coś części natłuczone, pewnie że dwa lata im to trwało.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka