Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe jaja opisujecie Panowie. Gość wysyła co mu w ręce wpadnie, byłoby to nawet śmieszne ale nie jest.

A swoją droga jestem ciekaw tego "guru radzieckich zegarków"... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat brałem z puli za 20 i 40.

Ale jak czytam to źle mi "maszyna" nie wylosowała.

Czułem w kościach, że będzie wyjebk... bo za duża promocja była. Ja brałem Slave chorągiewkę, Poljota w stali, startą, Wostoka i Rakietę. Z tego zestawu dostałem Poljota i Rakietę, a oprócz tego inną Slave, Rakietę oraz Zarie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już po tym opisie mogę napisać, że Chorągiewkę miałem i ja na liście, Rakietę, Amfibię, Sputnika z tego samego ogłoszenia. Do tego Błonie i Ruhle chrono z innego ogłoszenia. Ostatecznie żadnego z nich nie dostałem ...

 

Facet nie odpowiada. Ten szmelc wysyłam mu za pobraniem na jego koszt w poniedziałek. Jeśli nie będzie żadnego odzewu zgłaszam temat na policję. Szczęśliwie mam kolegę w przestępczości gospodarczej i mimo, że to durnowata sprawa nie odpuszczę.

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfe, Sputnika, Błonie i Ruhle to nawet nie widziałem.

Szczerze, to jestem w szoku, że w ogóle coś dostałem. Ogłoszenie było chyba w piątek lub sobotę, a w poniedziałek było zdjęte wraz z usuniętym użytkownikiem.

Po tym byłem pewien, że wyjeb.. tylko nie wiedziałem jakiego kalibru.

Szkoda, że mieszkam tak daleko bo z chęcią bym się przejechał. Adres na kopercie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja opisujecie Panowie. Gość wysyła co mu w ręce wpadnie, byłoby to nawet śmieszne ale nie jest.

A swoją droga jestem ciekaw tego "guru radzieckich zegarków"... :ph34r:

Mogę Ci na priva wysłać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy we właściwym wątku - jeśli nie, to proszę o przesunięcie.

Mam pytanie - czy rakieta "telewizorek" z rzymskimi indeksami to rzadko spotykany model tego zegarka?

Moje pytanie bierze się z tąd, że mogę takową nabyć - można powiedzieć , że w bdb stanie , a nie wiem jak negocjować cenę.

Próbowałem zlaeźć takową , ale mi się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci na priva wysłać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam nadzieję, że to nikt z forum.

Co do olx'a trzeba zachować chłodną głowę podczas zakupów. Jeśli sprzedający zaczyna coś kręcić - warto odpuścić zakup.

Ja nie lubię takich aukcji gdzie sprzedający wystawia kilka zegarków w jednym ogłoszeniu.

Świadczy to tylko o lenistwie sprzedającego i podejściu do kupującego.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci na priva wysłać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Napisz :)

Sorki ale albo gramy w otwarte karty albo po co takie rzeczy pisać?! 

Nie wiem kim moze być ten "guru" ale ja osobiscie nie chce sie zastanawiać, który z kolegów podbiera dograne oferty.

A moze nie podbiera tylko sprzedającego fantazja poniosła?! A może ktos nie wiedział, że oferta jest nieaktualna i dlatego podał swoją.

Generalnie  - nie moja sprawa bo na olx nie zaglądam od dawna ale mam zaufanie do ludzi na forum i nie chcę żeby ktoś bezzasadnie kogolwiek pomawiał.

Jak jest korespodencja to dawajcie otwarcie - może rzekomy "podbijacz" jest na forum i sie ustosunkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brat Pit

Jakoś mi umknęła Twoja wypowiedź.

Pisałeś to odnośnie transakcji mojej i Bucza z panem z Wałbrzycha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już po tym opisie mogę napisać, że Chorągiewkę miałem i ja na liście, Rakietę, Amfibię, Sputnika z tego samego ogłoszenia. Do tego Błonie i Ruhle chrono z innego ogłoszenia. Ostatecznie żadnego z nich nie dostałem ...

 

Facet nie odpowiada. Ten szmelc wysyłam mu za pobraniem na jego koszt w poniedziałek. Jeśli nie będzie żadnego odzewu zgłaszam temat na policję. Szczęśliwie mam kolegę w przestępczości gospodarczej i mimo, że to durnowata sprawa nie odpuszczę.

Słusznie! Kiedyś mnie tak zdenerwował sprzedawca na OLX, że też zgłosiłem sprawę i po 2 tyg. miałem pieniądze na koncie :)

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale albo gramy w otwarte karty albo po co takie rzeczy pisać?! 

Nie wiem kim moze być ten "guru" ale ja osobiscie nie chce sie zastanawiać, który z kolegów podbiera dograne oferty.

A moze nie podbiera tylko sprzedającego fantazja poniosła?! A może ktos nie wiedział, że oferta jest nieaktualna i dlatego podał swoją.

Generalnie  - nie moja sprawa bo na olx nie zaglądam od dawna ale mam zaufanie do ludzi na forum i nie chcę żeby ktoś bezzasadnie kogolwiek pomawiał.

Jak jest korespodencja to dawajcie otwarcie - może rzekomy "podbijacz" jest na forum i sie ustosunkuje.

Roman to co ktoś sobie na priv napisze to są ewentualnie prywatne ploteczki i nic nikomu do tego. Napisanie o tym na forum to jest właśnie być może bezzasadne pomawianie publiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brat Pit

Jakoś mi umknęła Twoja wypowiedź.

Pisałeś to odnośnie transakcji mojej i Bucza z panem z Wałbrzycha?

Nie, tylko w temacie podrzuconym przez @Buczo.

Nawet nie widziałem tamtych ogłoszeń, ostatnio nic nie szukam. Można powiedzieć że leczę chorobę zbieractwa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udanego odwyku życzę :)

 

A co do podbierania ofert z tego olx. Niestety, ten portal daje ku temu możliwość. Wszystko zależy wyłącznie od uczuciowości sprzedającego, czy też jego zasad moralnych. Z drugiej strony, zawsze największe okazje są od osób, które zegarkami nie zajmują się na co dzień. I też się nie ma co dziwić takiej personie, że po telefonie od "guru" sprzeda coś za 150 a nie za 50.

Takie przebijanie ofert świadczy tylko o bólu d*py podbijacza, że mu okazja przeszła koło nosa. A na to jak wiadomo jest maść :)

Moim zdaniem, dość świeży przykład Tomka Rybaka dobitnie pokazuje, że ktoś kto przegląda forum lubi podzwonić z propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest w Krakowie hurtownia zegarmistrzowska taka jak TimePol w Warszawie? Czyli części, szkła i paski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu czekam, aż na meranom pojawi się jeden z kompletów wskazówek, żeby je zamówić wraz z zegarkiem i nie mogę się doczekać. A teraz dodatkowo połowę oferowanych tarcz mają niedostępną. Ciekawe kiedy uzupełnią magazyny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może ma ochotę stać się posiadaczem ładnego, niebieskiego WT Rakiety?

Przy okazji można pomóc małemu chłopcu który tej pomocy potrzebuje.

Zapraszamy do licytacji dla Krzysia

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/page-31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zmasowana akcja...

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferty seksualne... z podanym linkiem - phishing jakiś zapewne..

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że na forum zegarkowym znalazłem miłość życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.