Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Moja po kilku latach przeszła nad tym do porządku dziennego. Czas goi rany :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bo moja ślubna zwykła mawiać:...ty znów w zegarkach siedzisz,...,

Moja ślubna komentuje tak samo - zastanawiające.... :P


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, wrócę jeszcze do naszej wczorajszej konwersacji.

I tu mała historyjka z życia wzięta.

Przed rokiem będąc na jednym z warszawskich bazarków wypatrzyłem u sprzedającego ( starszy człowiek, o ile dobrze pamiętam imię pan Stanisław ) ładowarkę telefoniczną do samochodu. Pytam ile? 5 zł A czy sprawna? Sprzedający nie wiedział i mówi do mnie: niech ją Pan zabierze, a jak będzie sprawna to się rozliczymy. Zabrałem, ładowarka sprawna. Po kilku miesiącach wracam, przypominam panu Stanisławowi całą sytuację, wręczam  z uśmiechem 5 zł. I wtedy wywiązuje się dyskusja na co stojący obok nas kolega p. Stanisława mówi coś takiego: "...ludzie w znakomitej większości są przyzwoici, niestety wśród nich znajdą się jednostki, które psują atmosferę i ten smród przenosi się na wszystkich"...czy tak nie jest???

Podłość i głupota była, jest, będzie, czasami należy ją wyminąć i nie dać się pokonać zachowując konieczną przy tym hardość.

Pozdrawiam Was wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tam nie jest napisane..." A...wam pokaże " to byłby zegar dla twardego chłopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Do niedawna triumfy święciły zegarki sygnowane Glasfjutte :) . Miło, że jest jakaś odmiana i coś się wreszcie ruszyło w oryginalności nazewnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to uwielbiam, jak ktoś dla żartów pokaże Omegę Seahamster :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...ludzie w znakomitej większości są przyzwoici, niestety wśród nich znajdą się jednostki, które psują atmosferę i ten smród przenosi się na wszystkich

 

Miałem napisać, że rzeczywiście, ja w całym moim dorosłym życiu trafiłem na dosłownie kilka osób, które świadomie i celowo chciały mnie zrobić w bambuko. Przeważnie, jeśli coś jest nie tak jak powinno, to albo to wynik pomyłki, albo nieświadomości.

Tylko że wczoraj zauważyłem przetarty błotnik w swoim samochodzie i wszystko wskazuje na to, że uszkodzenie powstało u gazownika. Przytarł, a potem się przytajniaczył - może klient nie zauważy...Ech.

Więc do powyższego dochodzi jeszcze nieuczciwość jako obawa przed odpowiedzialnością.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy - w najbliższy czwartek organizuję konferencję dotyczącą uwaga - wystrzału rakiety kosmicznej przez artystę Tymka Bryndala. Jeśli ktoś z Kolegów interesuje się lotami kosmicznymi, Sputnikami ;) , kosmitami, UFO itd. i jest wtedy w okolicy Warszawy - serdecznie zapraszam. Wstęp jest wolny. Z przemówieniem wystąpi min. dr Stanisław Bajtlik, który niedawno opowiadał o czasie z okazji wydarzenia KMZiZ.

Więcej info i mój tekst o projekcie w wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/429338244468156/

 

Serdeczne pozdrowienia!
Łukasz

post-97171-0-84227000-1555974046_thumb.jpg


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "siedzę" w katalogach. Podrzuci ktoś uprzejmy stronę z tym modelem. Czy były jakieś opcje, jak różne tarcze itp.

 

post-98656-0-06153600-1556394448_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza była granatowa. Potem robiła się fioletowa a na końcu brązowa ;)

Podrzucę zdjęcie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze widziałem taki z białą tarczą.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem, ale to nie znaczy że nie ma :)

Wydaje mi się że dziś u zegarmistrza widziałem. Za tydzień sprawdzę i zrobię foto. I był w cyrylicy...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny fajny, chciałoby się takiego nosa, tylko wydaje mi się że nieczesto spotykany model.

A niema nikt zdjecia z katalogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdawało mi się, że kiedyś znalazłem ten model w katalogu, ale teraz go nie widzę...

Jutro wrzucę zdjęcie mojego, już z lekko przebarwioną tarczą.

 

P.S.

Zapraszam do głosowania -->> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/174914-wyzwanie-tissot-heritage-walter-87-vs-fidelio-vs-lysolek007/  :)

post-35535-0-65099300-1556661108_thumb.jpg

post-35535-0-52644400-1556661121_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdawało mi się, że kiedyś znalazłem ten model w katalogu, ale teraz go nie widzę...

Jutro wrzucę zdjęcie mojego, już z lekko przebarwioną tarczą.

 

P.S.

Zapraszam do głosowania -->> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/174914-wyzwanie-tissot-heritage-walter-87-vs-fidelio-vs-lysolek007/  :)

To za ile sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Panów używał tej pasty polerskiej polyWatch? jak to się ma do pasty Turbo / Tempo? Nie ma różnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używałem, dla mnie za droga jak na pastę polerską. Pasta polerska to dodatek do gradacji ścierniwa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Bardzo dobra, wart dopłacić, jakość nieporównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.