Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie ruskie, ale bardzo fajne i ciekawe podejście do zegarków, a właściwie do "dawców części".  ;)

 

galeria zdjęć

 

Można też w google wpisać sue beatrice i wybrać grafikę.

Cholera, to jest naprawdę dobre. Dawno tak długo i z zaciekawieniem nie gapiłem się na obrazki. :) No, może jakieś 30 lat temu... ale to inne obrazki były ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro pewnie macie ? jak ktos może to niech wejdzie w obserwowane swoje aukcje, też macie taki bajzel? u mnie zakończone wymieszane z trwającymi - trwające na dalszych pozycjach niż zakończone wszystko w jednym miejscu  :huh:  :wacko:  ja juz nie mogę z tym allegro  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro pewnie macie ? jak ktos może to niech wejdzie w obserwowane swoje aukcje, też macie taki bajzel? u mnie zakończone wymieszane z trwającymi - trwające na dalszych pozycjach niż zakończone wszystko w jednym miejscu  :huh:  :wacko:  ja juz nie mogę z tym allegro  :(

Na górze możesz posortować:

wszystkie

trwające

zakończone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro pewnie macie ? jak ktos może to niech wejdzie w obserwowane swoje aukcje, też macie taki bajzel? u mnie zakończone wymieszane z trwającymi - trwające na dalszych pozycjach niż zakończone wszystko w jednym miejscu  :huh:  :wacko:  ja juz nie mogę z tym allegro  :(

Fakt, coś się popieprzyło. Najpierw zniknęły a teraz groch z kapustą :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

U mnie została tylko ostatnio dodana oferta reszta wyparowała. Takich filtrów jak podał Krzysiek ne stwierdza się. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pokumałem jest tak jak Krzysztof pisze można zaznaczyć co się chce - u mnie kilka wyparowało (zakończonych i trwających) została jedna ciakawę tylko dla czego jako trwająca jest po środku zestawienia a nad nią są zakończone chyba z tydzień temu - to wszystko aby żyło nam się lepiej  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Kolejny raz mamy dowód że lepsze jest wrogiem dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bajzer,właśnie usiłowałem cokolwiek zlokalizować, w cały świat i do de :wacko:

Przy okazji chcę zapytać, dziś widziałem sam werk żółty od wostoka ; precyzyjny; i w jakich kopertach one były wkładane ? i jakie tarcze do nich wkładali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...

Przy okazji chcę zapytać, dziś widziałem sam werk żółty od wostoka ; precyzyjny; i w jakich kopertach one były wkładane ? i jakie tarcze do nich wkładali ?

:) Dobre pytanie, też bym chciał wiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Nie mogę znaleźć zakończonych aukcji w obserwowanych. Co za bajzel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że wraz ze zbliżającym się końcem miesiąca spada ilość moich odwiedzin na allegro (;

Mam nadzieje, ze do początku następnego miesiąca będzie wszystko ponaprawiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kiedyś była beczką...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Pewnie kiedyś była beczką...

Tak, ale chyba ładniejsza niż ta ? ;)

Choć dla mnie tylko poszerzenie uszu do 20-22mm załatwiło by sprawę. Wtedy ta koperta była by idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jeśli ktoś kiedyś będzie się nudził to polecam poczytać (przetłumaczyć sobie) te dwa tematy z ruskiego forum.

Koniecznie dwa bo są ściśle ze sobą związane.

 

Temat 1 - Noworuska Rakieta automat - http://forum.watch.ru/showthread.php?t=192650

Temat 2 - Porównanie Rakiet (radziecka vs. noworuska) - http://forum.watch.ru/showthread.php?t=349016

 

Wiele przydatnych informacji technicznych o egzemplarzach radzieckich i noworuskich.

Przydatne info jeśli ktoś zechce zaryzykować zakup noworuskiej Rakiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widać nawet kumpla prosiłem aby dodał sobie nasze aukcje do obserw. i dalej nie widać aby ktoś obserwował - niech dalej kombinują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.