Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Każde kliknięcie tej łapki pobiera wam z konta 4 złote więc nie szalałbym tak z tymi lajkami  B)

 

 

 

 

 

A ten drugi to nie wiem, i nie wiem jak bym nie kombinował to nic nie wymyślę  :) Może jest tam jakiś przekaz podprogowy "

:D  :D  :D

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah

 

Każde kliknięcie tej łapki pobiera wam z konta 4 złote więc nie szalałbym tak z tymi lajkami  B)

 

 

 

:D  :D  :D

Hahaha :) Dobre "+" :D Ale jak się tak skupić, to przynajmniej w moim przypadku, jak przewijam forum na telefonie, to klikają mi się różne rzeczy. Co nie raz powoduje soczyste i kwieciste komentarze. Ale cóż, jak się ma duże paluchy i mały telefon to się tak ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde kliknięcie tej łapki pobiera wam z konta 4 złote więc nie szalałbym tak z tymi lajkami  B)

 

 

 

:D  :D  :D

Nawet jak kogos stać to limit dzienny ustalono na 8 zł   :P (jeśli chodzi o "wydatki")

 

A tak poważnie - Paweł zarobiłeś ósemaka  :ph34r:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja klikam świadomie przy fotkach rzadkich zegarków i tych pospolitych w ładnym stanie, przy tych odratowanych też ;) ciekawe info też plusuję.

W sumie to trudno ustalić tu jakieś reguły plusowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o reguły bo każdy kieruje się swoja subiektywna oceną danego postu i o to chodzi. Tylko mnie zaciekawiło co mozna ocenić na plus w tych dwóch postach. Pozostanie to zapewne tajemnica ale właśnie fajnie by było zebyśmy plusy dawali z jakiegos powodu a nie dlatego, że można.

 

Ostatnie post będą przeniesione do dyskusji czyli tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125573-dyskusje-o-wszystkim/page-63

 

Ten tez ale troszkę później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie - zaznaczyłem na czarno :)

 

attachicon.gifp1.PNG

 

Nie chodzi o Twój post - spokojnie :)

Ja jednak myślę że na telefonie można jednak tąpnąć coś niechcący, bo ten kciuk jest mniej więcej tam gdzie prawie każdy praworęczny dotyka ekran, a dodatkowo (polub) jest obok (cytuj) gdy się chce zacytować.

 

 

Wymacane na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem plusa

 

Każde kliknięcie tej łapki pobiera wam z konta 4 złote więc nie szalałbym tak z tymi lajkami  B)

 

 

 

:D  :D  :D

Dałem plusa: :) mam nadzieję, że Kolega pochwali się nowym nabytkiem za lajki.

Może nie powinienem zabierać głosu, gdyż nie jestem "zbyt żywą" częścią forum, ale dzieją się tu ostatnio ciekawe rzeczy. Ktoś pozmieniał szatę graficzną, do której byłem przyzwyczajony, dodał dziwne opcje - lajki; a na forum szwajcarskich " w nowych nabytkach" prawdziwa wojna.

Koniec świata  czy wina Trumpa?!

Edytowane przez MadGravediGGer77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bywam od dawna ale teraz już jako zarejestrowany. Laika dac nie mogę ale jestem pewny że są od dawna.

 

Ale to wszystko to na pewno wina Trumpa B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dawali z jakiegos powodu a nie dlatego, że można.

Przeciez wszystkie te plusy dawane sa z jakiegos powodu, tak jak kazde dzialanie rodzi skutek :)

Czasami tym dzialaniem jest przypadek, chec przetestowania funkcji lub swiadome wyrazenie uznania/poparcia dla tresci postu. To ostatnie dzialanie moze miec tak wiele argumentacji, jak wielu jest tu uzytkownikow i ich indywidualnych kryteriow, ktore tez moga sie zmieniac z minuty na minute. Mysle, ze w ten sposob dojdziemy do setek tysiecy powodow dla ktorych raptem jakies 2 posty dostaly po plusie. Warto to drazyc ? :) Moze lepiej podyskutowac o tym, czy nie powinny byc ustalone reguly lub czy nie warto by bylo tez zastosowac antylajka ? 

Dorzucilem do tych postow po plusie, zeby moc powiedziec ze oceniam je na plus poniewaz:

- lubie mechanizm starta i jak go widze to nie moge sie oprzec zeby nie wyrazic swojego uznania dla tej prostej mysli technicznej

- poljot to moj pierwszy zegarek jaki mialem, zawsze cieszy mnie jak ktos bez kompleksow mowi ze ma zegarek tej firmy

Powody absurdalne ale przeciez wystarczajace :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucilem do tych postow po plusie, zeby moc powiedziec ze oceniam je na plus poniewaz:

- lubie mechanizm starta i jak go widze to nie moge sie oprzec zeby nie wyrazic swojego uznania dla tej prostej mysli technicznej

- poljot to moj pierwszy zegarek jaki mialem, zawsze cieszy mnie jak ktos bez kompleksow mowi ze ma zegarek tej firmy

Powody absurdalne ale przeciez wystarczajace :)

Takiej argumentacji trudno się oprzeć - prosta myśl techniczna w Startach nieodparcie musi budzić chęć uniesienia kciuka do góry niczym Cezar na Igrzyskach - o Poljocie nie wspomnę bo tam nawet Poljota nie ma tylko bransoleta ";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mechanizmy stanowily dla mnie poligon doswiadczalny. Dzieki nim poznalem zasade dzialania zegarka i naprawde uwazam, ze sa bardzo proste w budowie skoro jako amator potrafie je sam naprawic. Dla mnie jest wiec moim ulubionym mechanizmem, szczegolnie te, ktore sa zdobione pasami. Podobnie pobieda. Takie sa moje indywidualne preferencje. Ty oczywiscie mozesz uwazac inaczej i szanuje to. To przeciez indywidualna sprawa kazdego z nas :) 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję umiejętności - tylko, w tej dyskusji bardziej chodziło o sens przyznawania plusów do poszczególnych postów.

 

Ja tego nie oceniam - niech zrobią to inni.

Jednak moim zdaniem Twoja interpretacja przyznania plusów wyszła na minus niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja interpretacja jest pewnie zbiezna z Twoja, poniewaz tez wolalbym, zeby plusy byly dodawane wedlug jakichs jasnych zasad za tresc merytoryczna. To jednak jest myslenie zyczeniowe i dopoki takich regul nie bedzie, kazdy bedzie mial prawo przyjmowac sobie dowolne kryteria, nawet najbardziej absurdalne, z ktorymi trudno bedzie dyskutowac :)
Na to chcialem zwrocic uwage, a nie gloryfikowac mechanizm pobiedy i urode poljota, z czego w swoim poscie (cytat ponizej) zrobiles, zupelnie niepotrzebnie, jedyny i przesmiewczy temat :)
Mam nadzieje, ze jest to juz teraz jasne, poniewaz nie bardzo chce mi sie dalej obserwowac jak pastwicie sie bez sensu nad dwoma postami naszych kolegow, ktorzy nic w calej tej sytuacji nie zawinili :)
 

 

 ... o Poljocie nie wspomnę bo tam nawet Poljota nie ma tylko bransoleta ";)

Moze inaczej rozumiemy to co czytamy ale moim zdaniem kolega salvador dali napisal, ze ma takiego poljota z bransoleta, a nie sama bransolete :)

 

mam takiego poljota z bransoletką ale białego  

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to cała ta dyskusja była po to, aby zareklamować mój post o sprzedaży starta, co się w zupełności powiodło i zegarek ma nowego właściciela, za co Roman dostanie odpowiedni odsyp.... -5℅ zysku.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moze inaczej rozumiemy to co czytamy ale moim zdaniem kolega salvador dali napisal, ze ma takiego poljota z bransoleta, a nie sama bransolete :)

Może inaczej rozumiemy to co czytamy ale pytanie na które @salvador dali odpowiedział było o bransoletę do tegoż Poljota

 

 

post-47356-0-27732400-1479393771_thumb.jpeg

Edycj

Ups, na zrzut nie zalapaly się oba plusy, szkoda.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal w poscie kolegi salvadora dali widze tylko informacje o tym ze posiada poljota z bransoleta i to ten post byl przedmiotem dyskusji, jak sam zauwazyles z 2 plusami, ktorych tu nie widac  i do tego posta dodalem drugiego plusa. A nastepnie uzasadnilem, jak sam zaznaczylem, absurdalnym argumentem. Jako moderator doskonale widzisz, ktory post plusowalem. Post kolegi maniek swiss made, na ktory sie powojujesz, nawet teraz nie ma plusa i nie o nim byla mowa w dyskusji. W jakim celu mialem uzasadniac dodanie plusa do postu do ktorego tego plusa nie dodalem ?  Nie przeszkodzilo Ci to jednak robic sobie na jego podstawie niepotrzebne uwagi w stosunku do mnie. :) Milego dnia Ci zycze :)

edit

Tak pomysllem teraz ....

Moze Ty pomyslales, ze ja dodalem plusa do cytowanego postu, w wypowiedzi kolegi salvadore dali ?

Zapewniam Cie, ze nie. Bylem jak najbardziej trzezwy :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Cześć Aga. Miło znowu Cię zobaczyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło, lato, wakacje, cały dzień z dzieciarnią na dworze... Funduszy na zegarki brak, to po co sobie smaku było robić...a teraz poczułam nieodpartą tęsknotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) hej hej nam też ;)

Jak to w życiu tak i tu nie mają dla nas czasu te kobitki niedobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) hej hej nam też ;)

Jak to w życiu tak i tu nie mają dla nas czasu te kobitki niedobre

ja tam nie narzekam ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.