Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

hiob

Spinki do koszuli - mój prezent pod choinkę

Recommended Posts

Aniołek, Dziadek Mróz, Gwiazdor, czy też moja kochana żona, w każdym razie ktoś przyniósł mi fajny prezent pod choinkę: Spinki do koszuli. Z rubinami. :lol:

IMG-7066.jpg   IMG-7050.jpg IMG-7049.jpg IMG-7048.jpg IMG-7042.jpg IMG-7041.jpg IMG-7039.jpg

Bardzo,ale to bardzo oryginalne i gustowne spinki.Pozazdrościć takiego Mikołaja.Gratulacje.

Nie takie znowu oryginalne. W końcu mechanizmy zegarków są dość popularne jako temat spinek do mankietów koszuli. 

Jako zwolennik klasyki nie jestem do tego przekonany i sam chyba sobie nie kupię, aczkolwiek gdybym dostał taki prezent na pewno byłbym zadowolony.

Nie takie znowu oryginalne. W końcu mechanizmy zegarków są dość popularne jako temat spinek do mankietów koszuli. 

Hmm... Dziś to w ogóle spinki do koszuli nie są popularne, a takich z mechanizmów zegarków nie widziałem, ani w realu, ani na zdjęciu jak żyję, a żyję już niemal 60 lat. :lol: .  Mnie ten design zaskoczył totalnie i uważam to za bardzo ciekawy pomysł.

Jest wiele fajnych pomysłów na spinki o tematyce motoryzacyjnej, widziałem też spinki z niewielkimi zegarkami, rzeczywiście pokazującymi godzinę, ale takie z kompletnym mechanizmem zobaczyłem pierwszy raz w życiu. I to na swoim mankiecie. :P

Kiedyś nawet tu na forum był temat, gdzie ktoś sprzedawał bodaj ze trzy rodzaje podobnych spinek.

Kiedyś nawet tu na forum był temat, gdzie ktoś sprzedawał bodaj ze trzy rodzaje podobnych spinek.

I nadal je sprzedaje na bazarku. Przynajmniej jeszcze niedawno były.

Sam mam takie.

Dodam, że widziałem też takie gdzie mechanizm jest oblany w plexe i też fajnie to wygląda.

Tapnięte z fona.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Guest

Element ozdoby chyba popularny w naszym środowisku. ;)

Mam takie:

9e22c50efef4a632b392c8c111342871.jpg

(Zdjęcie z sieci.)

Balans działa po poruszeniu. Bardzo je lubię. :) Te z pierwszego postu też bym chętnie nosił. To produkt ogólniej dostępny? Czy na zamówienie robione?

I nadal je sprzedaje na bazarku. Przynajmniej jeszcze niedawno były.

Sam mam takie.

Dodam, że widziałem też takie gdzie mechanizm jest oblany w plexe i też fajnie to wygląda.

Tapnięte z fona.

To produkt ogólniej dostępny? Czy na zamówienie robione?

Sprawdziłem nadal są dostępne u nas na bazarku http://zegarkiclub.pl/forum/topic/114295-przecena-spinki-zegarkowe-steampunk-oraz-tourbillon-paski/

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

No ja prosty człowiek jestem chociaż mam masę spinek, w tym także, stare przedwojenne srebrne i złote, ale takich "zegarkowych" nie widziałem.

Guest

To jeszcze wkleję moje, wróciłem do domu i na szybko zdjęcie zrobiłem. :)

45f430666a6cc64b1cdd9dded7513cd1.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jastase
      AS 1580 do czyszczenia
    • By babykiler1
      Cześć,

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Citizena, automat na werku 6001, niestety od jakiegoś czasy przestał przesuwać wskazówki, gdy zanosiłem go do zegarmistrza uzyskałem informację ze uszkodzone jest koło pośrednie i ze bez dawcy się nie obędzie,

zatem pytam czy ktoś ma może na zbyciu werk citizen 6001 (podobno zgodne werki to 6000,6001,6501)

Dawid
    • By Kraft
      Może ktoś mi odpowie - czy jesteście w stanie zidentyfikować werk? Brak sygnatur poza podziałką z literami na półmostku balansu, tymi prymitywnymi drapami proszę się nie sugerować (sam je zrobiłem w wieku wczesnomłodzieńczym......). Raczej pasówka z kieszonki, tarcza klejona więc nie chcę pod nią zaglądać, może ktoś mi powie coś więcej? Balans żółty, niecięty, włos Breguet, kotwica chyba stalowa. 

• By pepco
      Witam proszę o objaśnienie czy to są dobre mechanizmy;
      RONDA 515,2 i 1062.2 - 2 quartz
      Myota OS21 quartz,
      Seiko NH35 i NH88 automatick,
      Sea Gull TY800 turbilion
       - nazwy tych mechanizmów znalazłem w opisach zegarków które mam na celowniku.
      Pozdrawiam.
    • By Eryks
      Szanowni Eksperci tego forum,
      Chcialbym uprzejmie prosic o probe okreslenia okresu produkcji tego zegara, a szczegolnie jego mechanizmu. Zegar dostalem w spadku i ma dla mnie duza wartosc sentymentalna. Chcialbym dowiedziec sie o nim mozliwie jak najwiecej. Z gory dziekuje.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.