Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yokaszin

CASIO G-9300 Mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Co gdzie jak?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie ale jeżeli pójdzie to będzie wtedy GXW bo dwa te same modele to wiesz jak jest . Może ktoś zechce nówkę sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mod nie usunął oferty?

Nie było zdjęcia w ogłoszeniu  ;)

A i warto Kolego w tytule sprzedaży podać model bo tak potencjalni kupcy szukają po omacku  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja nic nie widzę B)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu świeży jestem więc nie za bardzo wiem jak to działa ale ok dzięki za info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trzeba tak zrobić , bo już widzę , że po ogłoszeniu

Pisz na co się zdecydowałeś, bo widziałem, że dwa Króle sprzedajesz

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstku 20cm zginie ten zegarek :D Przy takiej łapie warto pomyśleć o czymś większym i wykorzystać potencjał nadgarstka :)

 

 9300 to model który świetnie wygląda w zasadzie na każdym nadgarstku powyżej 15 cm w obwodzie...

 

To już bym wolał poczekać i kupić Romana w tej cenie prędzej czy później się coś trafi.

 

Miałem 9400 i mogę powiedzieć że moduł w tym zegarku świetny ale na ręce IMO 9300 układa się o niebo lepiej... i lepiej wygląda... no i koperta Rangeman'a jest trochę delikatniejsza - jest kilka informacji w necie o uszkodzeniach...

 

Co do King'a to specyficzny zegarek jest - lepiej się chowa pod mankiet kurtki niż 9300, ale "facjatę" kinga trzeba polubić bo paskudny jest jak księżniczka ze zburzonego zamku w deszczową listopadową noc... 

 

Z wszystkich w temacie wymienionych zdecydowanie polecam Mundmana ale polował bym na GW-9300

 

Na nadgarstku 20cm:

 

dw5md0.jpg

 

98hy6x.jpg

 

f58z2f.jpg

 

I całe stado:

 

35k8hok.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na nadgarstku 20

 

 

 

Wiec łapa prawie jak moja wiec tylko brać , namówiłaś mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na nadgarstku 20

 

 

 

Wiec łapa prawie jak moja wiec tylko brać , namówiłaś mnie :)

 

Trochę się zastanawiałeś :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiesz ,że dopiero dziś przeczytałem twojego posta, aż wstyd się przyznać. Bezel w G 9300 wymieniłeś, czy juz nabyłeś taki fabryczny?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel i pasek w Mundku ściągałem z Zibi - ale wróciłem do czarnego bo kolorowe "plastiki" się przebarwiają...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zime tez zalozylem czarne przebranie do 9300 ale za niedlugo wracam w ten piaskowo-brazowy :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć , że przebarwiaja. się od ubrań ?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej tak było juz tu duzo takich przypadków. Ale w lato do krotkiego rekawka nie ma tego problemu


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć , że przebarwiaja. się od ubrań ?

 

 

W sumie tak to chyba nie można powiedzieć, bo nie "łapie koloru" od ubrania, tylko zmienia kolor od "ocierania" się o mankiet... Latem faktycznie warto zmienić kolorystykę, ale ja "G" głownie do ostrego "tyrania" używam... tak że po kilku chwilach i tak na zegarku prawie koloru bezela nie widać :D Tak że czarny zostanie... do "kolororzenia" mam automaty... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego już przebrałem na lato ;)

tmp_3026_g_9300_rdmod_698115762.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito a napisz mi jak to jest z Romkiem bo widzę , że masz go w zieleni , no chyba że zmieniłeś mu szaty .

Tez się przebarwia?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito a napisz mi jak to jest z Romkiem bo widzę , że masz go w zieleni , no chyba że zmieniłeś mu szaty .

Tez się przebarwia?

 

 

Romek ma zamieniony moduł z jednym takim... negatywem  ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam oliwke Rangemana i nosze go pod kurtka normalnie i nic sie z nim nie dzieje.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam oliwke Rangemana i nosze go pod kurtka normalnie i nic sie z nim nie dzieje.

 

Te przebarwienia najbardziej widać na jasnych plastikach, ciemniejsze trzymają fason - albo po prostu tego nie widać, choć z drugiej strony bezel i pasek GW-9200 - na co dzień używa go moja Szanowna i też raczej nie oszczędza - biały łapie "ślady", a jasna oliwka jest jak nowa, a "ubrania" są używane z podobna częstotliwością i podobnych warunkach, pomarańczowy King strasznie mi łapał kolor, ciemno zielony nie miał w ogóle śladów - pomarańczowy pasek od PRW-3500 złapał przebarwienia w ciągu kilku dni... wiec sądzę że albo są różne metody barwienia, albo inny skład tworzywa w zależności od koloru...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek ma zamieniony moduł z jednym takim... negatywem ;)

To już tutaj zabiłeś mi gwoździa, zmieniony moduł czyli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kopercie (nie mam tu na myśli bezela) GW-9400-3ER moduł od GW-9400-1ER... Jak był przerabiany nie było jeszcze wersji GW-9400CMJ-3ER


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mniej więcej trybie ale chyba mniej hahaha

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Czyli po prostu wymieniłeś bebechy tak ?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.