seb71 2790 #951 Posted October 4, 2017 Zaczynamy nowy dzień... Zalecam wymianę paska na coś wygodniejszego. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Robbs 188 #952 Posted October 4, 2017 Zalecam wymianę paska na coś wygodniejszego. Zgadza się, chociaż w sumie nie jest taki zły, natomiast - przynajmniej mój - jeszcze nie jest znoszony i specyficznie skrzypi. 0 Share this post Link to post Share on other sites
seb71 2790 #953 Posted October 4, 2017 Sporo pasków skrzypi, ale ten ori od Kukuczki drapie w rękę. Jak dla mnie to cerata . 0 Share this post Link to post Share on other sites
Trusted 171 #954 Posted October 4, 2017 Ladna kukuczka 0 Share this post Link to post Share on other sites
radekvintage 341 #955 Posted October 4, 2017 Chcialbym sie ta droga z Panami pożegnać. Sprzedałem jedyna Alpine jaka mialem - czyli Heritage Pilot 130. Ponizej archiwalne juz zdjecia. 0 Share this post Link to post Share on other sites
seb71 2790 #956 Posted October 4, 2017 Chcialbym sie ta droga z Panami pożegnać. Sprzedałem jedyna Alpine jaka mialem - czyli Heritage Pilot 130. Ponizej archiwalne juz zdjecia. No to musisz w ekspresowym tempie wypełnić powstałą lukę innym modelem Alpiny . 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest fidelio #957 Posted October 5, 2017 Czy sprzedaż Alpiny wiąże się ipso iure z koniecznością pożegnania się z klubem miłośników? Tak pytam, jakby przyszło mi do głowy moją własną Alpinę oddać w dobre ręce 0 Share this post Link to post Share on other sites
seb71 2790 #958 Posted October 5, 2017 Czy sprzedaż Alpiny wiąże się ipso iure z koniecznością pożegnania się z klubem miłośników? Tak pytam, jakby przyszło mi do głowy moją własną Alpinę oddać w dobre ręce Możesz zostać, ale wtedy obowiązuje wyższa składka członkowska. Bardziej opłaca się kupić zegarek Alpiny. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest fidelio #959 Posted October 5, 2017 Możesz zostać, ale wtedy obowiązuje wyższa składka członkowska. Bardziej opłaca się kupić zegarek Alpiny.To w takiej sytuacji sprzedaż mojej Alpiny nie wchodzi w grę 0 Share this post Link to post Share on other sites
seb71 2790 #960 Posted October 5, 2017 To w takiej sytuacji sprzedaż mojej Alpiny nie wchodzi w grę No i fajnie. Ja swoich też nie sprzedaję. Na razie przynajmniej, choć miałem zapędy żeby opchnąć Kukuczkę . 0 Share this post Link to post Share on other sites
pawelsz 6 #961 Posted October 5, 2017 Ja choruję na taką... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
proki1971 770 #962 Posted October 5, 2017 Na bazarku jest tylko ze z czarna koperta 0 Share this post Link to post Share on other sites
seb71 2790 #963 Posted October 5, 2017 Niedawno była też w stalowej bez PVD . Trzeba polować. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Repsak 301 #964 Posted October 5, 2017 Pawelsz mogę Cię wyleczyć. 0 Share this post Link to post Share on other sites
satanic 18115 #965 Posted October 5, 2017 Piękna ta Alpina. 0 Share this post Link to post Share on other sites
pawelsz 6 #966 Posted October 5, 2017 Pawelsz mogę Cię wyleczyć. Ładna jest ale ja jakos nie mogę sie przekonać do PVD 0 Share this post Link to post Share on other sites
marrko 21 #967 Posted October 5, 2017 Tak z ciekawości, to jest zewnętrzny AR ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
seb71 2790 #968 Posted October 5, 2017 Tak z ciekawości, to jest zewnętrzny AR ?Jest. Przynajmniej w moich StarTimerach bez stopera. 0 Share this post Link to post Share on other sites
d.m. 46 #971 Posted October 8, 2017 Dołączam do klubu, oto moja pierwsza Alpina: 0 Share this post Link to post Share on other sites
seb71 2790 #972 Posted October 8, 2017 Z niebieskimi wskazówkami się nie liczy .Żartowałem - fajniutka. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest fidelio #973 Posted October 8, 2017 Dołączam do klubu, oto moja pierwsza Alpina: Skoro to pierwsza, to pewnie nie ostatnia SUPER jest 0 Share this post Link to post Share on other sites
d.m. 46 #974 Posted October 8, 2017 Z niebieskimi wskazówkami się nie liczy .Żartowałem - fajniutka. Skoro to pierwsza, to pewnie nie ostatnia SUPER jest Dzięki Panowie. Zaczynam już myśleć nad jakimś innym paskiem dla niej. Szkoda, że Alpina ogólnie nie robi mniejszych zegarków. Te 41,5mm to już chyba graniczny rozmiar na mój chudy nadgarstek. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest fidelio #975 Posted October 8, 2017 Dzięki Panowie. Zaczynam już myśleć nad jakimś innym paskiem dla niej. Szkoda, że Alpina ogólnie nie robi mniejszych zegarków. Te 41,5mm to już chyba graniczny rozmiar na mój chudy nadgarstek.Ja mam Startimera Pilota, który ma 44 mm średnicy i coraz częściej dochodzę do wniosku, że to jednak trochę dla mnie za dużo... Do tego dochodzi ta "subtelna" koronka, którą można operować nawet w rękawicach bokserskich ;-) 0 Share this post Link to post Share on other sites