Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Robbs

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wawa
 1. W tym duchu, taki chodzi po głowie. Trochę mniej daje po oczach.
 2. Robbs

  Astron

  Mechanizm jest właściwie bezobsługowy: nie trzeba go regulować, synchronizuje się z GPSem bezproblemowo, a więc dokładność wskazań jest oczywiście wzorowa. Jedynie przy zmianie czasu trzeba podać czy to czas letni czy zimowy. Koperta nie ma szczególnych skłonności do rysowania się. Jest dość duża, ale moim zdaniem ładnie się układa.
 3. Hmm, dziwnie, bo górna połowa tarczy dość tłoczna, na dole jakoś pusto. Ale z drugiej strony, kto powiedział, że design musi być zbalansowany.
 4. Robbs

  Astron

  Fakt, tematem przewodnim był Astron :-) Mój jest z tej samej rodziny, tylko inne barwy:
 5. Robbs

  Astron

  Tak czy inaczej, z szefem w tle czy bez, sama przyjemność powiększyć kolekcję :-) Nie każdy lubi antyki, ale jeśli chcesz mieć coś innego, popatrz z ciekawości na zegarki z kategorii vintage. No i pochwal się oczywiście jak coś upolujesz ciekawego :-)
 6. Robbs

  Astron

  Łatwo mi mówić, bo mnie tam nie ma, ale moja natura prowokatora, aż się wyrywa żeby przez jakiś czas wręcz "poczelendżować" otoczenie poglądem czy w obecnych czasach w ogóle warto inwestować w zegarki skoro wskazanie czasu mamy w telefonie, komputerze, na ekspresie do kawy w biurze, na kopiarce/drukarce itp. :-) Nie wiem czy znasz książki o Panu Samochodziku, który jeździł niepozornym samochodem (samochodzikiem), a w razie potrzeby jego auto zmieniało się w monstera na drodze. Taka druga natura ujawniana w najmniej oczekiwanym momencie, pod Twoją własną kontrolą. Ale powtarzam, łatwo mi tak doradzać, bo mnie tam nie ma. A jeśli już mówimy o szefach i ich zegarkach, to mój, mając ich imponującą kolekcję, cieszy się jak dziecko tak samo unikalnym Bell & Rossem czy vintage'owym Breitlingiem, jak i ciekawą "piątką" Seiko. Tu koniec, bo to forum zegarkowe, a nie psychologiczne.
 7. Robbs

  Astron

  Pakman, osobiście bez zegarka nie wychodzę nigdy z domu, to duża przyjemność wybrać coś do założenia danego dnia, ale skoro atmosfera u Ciebie jest tak chora (bo jak to inaczej określić), to może szefowi i innym pozerom pokaż, że jesteś ponad to wszystko i przez jakiś czas pochodź bez zegarka :-)
 8. Koledzy, ostrożnie! Jeśli łokieć na burcie, to tylko przy zasuniętym oknie https://www.foxnews.com/us/new-york-man-has-95g-patek-philippe-watch-snatched-from-wrist
 9. Jeden gold był tu w lipcu, teraz coś na nadchodzącą złotą jesień.
 10. Zegar to jedno, ale pasek wymiata!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.