Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, kupie Komandirskiego divera bądź slave lodówkę ale tą nowszą. Chce wydać na to max 120zł. Fajnie jakby wszystko było sprawne i w ładnym stanie :)

 

Wytapatalkowane z Meizu MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, kupie Komandirskiego divera bądź slave lodówkę ale tą nowszą. Chce wydać na to max 120zł. Fajnie jakby wszystko było sprawne i w ładnym stanie :)

 

Wytapatalkowane z Meizu MX4

Takie rzeczy to tylko w erze Panie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ery już dawno nie ma, a zapytać mogę :)

 

Wytapatalkowane z Meizu MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

stolipl - mówisz i masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę lecz musi być jakieś ALE :D

 

Wytapatalkowane z Meizu MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupię taki model rakiety jak na zdjęciu ale z czarną tarczą i białymi indeksami.

Takiej pewnie szukasz ? ja mam , ale tarcza jest taka nijaka, zegarek działa ale nie mam do niego ramki ze szkiełkiem <_<

post-77386-0-18331100-1443802162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraczek Kamy na części. Po nakręceniu czasem coś balans ruszy. Sprzedaje jako uszkodzony za 15 zł + poczta.

DSCF3074_zps9y7g7ls0.jpgDSCF3073_zpswdgyjkbs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej pewnie szukasz ? ja mam , ale tarcza jest taka nijaka, zegarek działa ale nie mam do niego ramki ze szkiełkiem <_<

TA Twoja jest złota a ja szukam w chromie. Poza tym masz indeksy jakby nacinane a ja chcę rysowane proste na tarczy. Takie mam wrażenie że były 4sztuki w dwóch wersjach indeksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TA Twoja jest złota a ja szukam w chromie. Poza tym masz indeksy jakby nacinane a ja chcę rysowane proste na tarczy. Takie mam wrażenie że były 4sztuki w dwóch wersjach indeksów.

Wydaje mi się, że jest w chromie ta rakieta - kwestia światła. Poza tym - biorąc pod uwagę moją - indeksy są lekko nacinane - malowane są cyfry / liczby.  Różnica jaką widzę to - u mnie złote indexy mają kształt prostokątny, u Grigorija są raczej wrzecionowate

post-78052-0-41061900-1443815091_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupię-sprzedam-zamienię-oddam/?p=1552300

 

Na sprzedaż także:

 

 

nr 2. Srebrzysta tarcza z ładnymi wskazówkami. Nie pamiętam czy była czyszczona. Sprawna. Cena 55zł z wysyłką i paskiem.

attachicon.gifthumb_DSC_0424_1024.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

ponawiam :)

i podbijam:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupię-sprzedam-zamienię-oddam/?p=1554511


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest w chromie ta rakieta - kwestia światła. Poza tym - biorąc pod uwagę moją - indeksy są lekko nacinane - malowane są cyfry / liczby.  Różnica jaką widzę to - u mnie złote indexy mają kształt prostokątny, u Grigorija są raczej wrzecionowate

Tak . Teraz odpaliłem kompa i rzeczywiście mój błąd - jest chromowana. Czyli ok ale właśnie indeksy muszą być prostokątne i nie nacinane. Już  o to kiedyś pytałem na forum. Są dwie wersje z indeksami nacnanymi i malowanymi tylko. W obydwu przypadkach powinno być 4 wersje / 2 złote jasna i ciemna i 2 chromowane jasna i ciemna /. Jakieś takie mam podejrzenia że nacinane wersje indeksów były starsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Wostoka "gajowego" w jak najlepszym stanie zachowania, zwłaszcza jeśli chodzi o chrom. Oferty proszę na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden fajny gajowy na allegro.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Wostoka "gajowego" w jak najlepszym stanie zachowania, zwłaszcza jeśli chodzi o chrom. Oferty proszę na priv :)

http://allegro.pl/zielony-zegarek-wostok-gajowego-koronka-na-2-giej-i5705511441.html

Masz tu link i walcz. Sprzedawca pewny, a może tu na forum da Ci gwarancję :P


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna zapadka do budzika!! Kupię jakiegoś trupka :D

 

 Poljot_2612_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Pobiede z lat 80, stan wizualny bardzo dobry, tarcza świetnie mieni się w zależności od światła. Sprzedaję jako uszkodzony, chodzi ale tylko szybką do dołu. Bransoletka oczywiście w zestawie. sprzedana.
RlAGPwH.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.