Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kila na sprzedaż ...  +5 za wysyłkę . Generalnie wszytko do serwisu.

 

 

Blonex - 30

Pobieda - 45 ( szkło do zmiany , nawet coś tam chodzi)

Poljot 17 -  tka 2xdata  ( troszkę rzadszy) - 50  (nie chodzi)

Poljot 17 w kopercue Au20 - 65 (nie chodzi)

Łucz damka - bardzo ładny - 30 ( nie chodzi)

kieszonka - 160 ( nawet chodzi  ale jw.)

Volna - 120  ( nawet chodzi  ale jw.) koperta w pięknym stanie , niepoprzecierana , mech. tradycyjny z 1960 ,.

 

pytania , propozycje itd ... na PW

 

 

 

 

post-41508-0-71785000-1443969248_thumb.jpg

post-41508-0-13194600-1443969262_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarcowa bardzo ładnie zachowana Zaria. Nie wiem czy sprawna. Nie mam baterii. Koperta oksydowana. Cena 25 zł + poczta. Zegarek od frontu wygląda prawie jak NOS.DSCF3072_zpspszeclst.jpg

DSCF3116_zps6zrsmahm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnymi wątpliwościami czy na pewno się go pozbywać... ale dostałem bardzo dobrą propozycję na @ od kogoś z Włoch do sprzedaży Poljota 3133 Radiation Resistant.

Gość czeka na decyzję do piątku, a ja po przemyśleniu, postanowiłem że warto by było aby został w klubie dlatego pytam czy ktoś nie jest nim zainteresowany? jeśli nie, wyjedzie z kraju. 

Zegarek z tego co wiem jest jedyny w klubie, a może w polsce? przez te 10 lat odkąd zbieram ruskie nigdy nie widziałem go na rynku wtórnym, a ze znanych mi kolekcjonerów, tylko 2 je ma, zatem perełka to mało powiedziane :)

Dla nieznających modelu, bdb zdjęcie Phill'a:

radiation-poljot.jpg

 

oraz zdjęcia mojego:

63637787vy5%255B1%255D.jpg

 

gwsetgwmx4%255B1%255D.jpg

 

Stan:

zegarek na chodzie, ale nie sprawdzałem dokładności. Około 5 lat temu miał robiony przegląd u zegarmistrza. Na dolnym prawym uchu troszkę schodzi chrom - niestety to nie stalowa koperta. Na górnych uszach kilka naprawdę małych kropeczek - ubytków chromu (kto kupował ode mnie zegarki wie, że często przesadzam z widocznością śladów zużycia :) ).

Cena taka jak propozycja p. Włocha - 2000zł - wysyłkę biorę na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek....czemu akurat teraz? :( Widzę to cudo po raz pierwszy i nawet nie chcę go wpisywać na "wish listę", bo tkwiłby tam dożywotnio....Super...brać Panowie, bo się makaroniarz będzie z nim obnosił, a my będziemy się oblizywać!


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek....czemu akurat teraz? :( Widzę to cudo po raz pierwszy i nawet nie chcę go wpisywać na "wish listę", bo tkwiłby tam dożywotnio....Super...brać Panowie, bo się makaroniarz będzie z nim obnosił, a my będziemy się oblizywać!

 

już zarezerwowany - wygląda na to że zostaje w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Hej

 

Z pewnymi wątpliwościami czy na pewno się go pozbywać... ale dostałem bardzo dobrą propozycję na @ od kogoś z Włoch do sprzedaży Poljota 3133 Radiation Resistant.

Gość czeka na decyzję do piątku, a ja po przemyśleniu, postanowiłem że warto by było aby został w klubie dlatego pytam czy ktoś nie jest nim zainteresowany? jeśli nie, wyjedzie z kraju. 

Zegarek z tego co wiem jest jedyny w klubie, a może w polsce? przez te 10 lat odkąd zbieram ruskie nigdy nie widziałem go na rynku wtórnym, a ze znanych mi kolekcjonerów, tylko 2 je ma, zatem perełka to mało powiedziane :)

 

Wiem, że to mało odpowiednie miejsce na dyskusje o fenomenie tego modelu, który wynika ...wyłącznie z nielicznej limitacji malowanki na tarczy. 

No ale rzadkość to rzadkość i rządzi się swoimi prawami mimo, że jak sam napisałeś: "To "zwykły" 3133, ale wyprodukowany prawdopodobnie z myślą o turystach, którzy lubią takie sygnaturki..." 

Chociaż na stronie http://www.polmax3133.com/gallery9203.html można też przeczytać, że specjalnie balans zmodyfikowano, by w wysokich temperaturach był bardziej dokładny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś na zbyciu łańcuszek do takiej mołnij? dd10c85fab8e510f659aa062a863c5d5.jpg

 

Wytapatalkowane z Meizu MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś na zbyciu łańcuszek do takiej mołnij?

 

Wytapatalkowane z Meizu MX4

Coś tam mam a'la dewizka. Jak wrócę do chaty, to wrzucę fotkę, jak nie zapomnę. A oddam po kosztach wysyłki.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro koledze tak dobrze poszło z dewizką to i ja chętnie zakupię 3 sztuki. (nie musi być po kosztach wysyłki ;) )

Może ktoś ma na zbyciu.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma ring zakręcający dekielek do takiego Majaka? [wybaczcie fotki z kalkulatora...]

 

post-74389-0-92502300-1444055185_thumb.jpg

 

Zegareczek kupiony od kolegi na Forum. Majak bardzo mi się podoba, mimo że wskazówki od ’czapy’ raczej.

Problem tylko w tym że forumowy Kolega nie powiedział mi że ten ring zakręcający jest od innego zegarka, że jest nieoryginalny. Ma po prostu mniejszą średnicę. Gdy tylko chwytasz zegarek ściskając go paluchami, dekielek i ów ring ‘wypadywa’…

 

post-74389-0-14970100-1444055197_thumb.jpg

 

Raczej cieszą mnie zegarki kompletne i działające. Nie dla mnie super unikat w super stanie ale tylko wizualnym, bo mechanicznie – trupek…

Porównując z moimi innymi 3 Majakami – ten ring powinien (oprócz średnicy) być również innego kształtu i szerokości.

 

post-74389-0-12981500-1444055252_thumb.jpg

 

Jeśli ktoś może mnie takim czymś poratować, proszę o info na PW. 


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie będzie łatwo ale kupię kopertę pozłacaną do takiej Rakiety Automat:

DSCF7743.jpg

 

oraz czarną tarczę lub przynajmniej ring w b.dobrym stanie do takiego Poljota:

DSCF6199.jpg

 

Wielkie dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiejkolwiek koperty do rakiety Automat ( może być i poobdzierana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oraz czarną tarczę lub przynajmniej ring w b.dobrym stanie do takiego Poljota:

DSCF6199.jpg

 

Wielkie dzięki za pomoc! :)

Ja to chętnie kupiłbym sprawny werk ze wskazówkami do takiego Poljota.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kupię klamrę 18mm z mosiądzu lub brązu, najlepiej już spatynowaną;) prośba o pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wostok 18 k używany w dobrym stanie , na  chodzie , datownik działa

nieaktualne

39dad79b-e18c-434b-88ef-bd1f1a1829e6_zps

8c9d3157-cebc-46d3-9d69-950d8ccdaba7_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Pudełko na zegarki, zakupione w Lidlu za ~45 zł. Jest niemal nieużywane, tylko przymierzone do kilku zegarków. Nie podeszło mi, więc leży w szafie. Niestety brakuje kluczyka do zamknięcia.

 

Cena: realizacja

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wostok 18 k używany w dobrym stanie , na prawidłowym chodzie , datownik działa

życze za niego 36 zł + 6 zł wysyłka

 

 

poszło pewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

za ile to pudełko poszło jeśli można zapytać

 

Już nie jestem właścicielem, więc kupca pytaj. W każdym razie poszło tak szybko jak na wyprzedaży w Media Markt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie kupie baterie do takiej Elektroniki Электроника 3049 (Б6-02)a25c6e76a3fb06255595f310d3e886b7.jpg model baterii to 2xРЦ-31

Z gory dziekuje i prosze o wiadomosci na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.